JIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART

Česká republika, Jičín

č. zájezdu: 484495/62
od8 120,-/osoba
JIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdy

JIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART

Země: Česká republika

Destinace: Český ráj

Středisko: Jičín


Stravování: snídaně
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Září

Délka pobytu: 3 dny


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • snídaně

AKČNÍ NABÍDKA

VYDEJTE SE PO STOPÁCH RUMCAJSE, MANKY a CIPÍSKA a prozkoumejte krásy ČESKÉHO RÁJE

URČITĚ OCENÍTE

Vážení lidé, děti i kmeti, zveme Vás na slavnost do pohádkového města, na cesty i necesty lesa Řáholce, do čarokrásné krajiny, která nese název Český ráj. A kdeže je potom české peklo? Kolem dokola, když se na sebe budeme mračit a zapomeneme na rozšafnost Honzů, krásu princezen, statečnost Bajajů, vytrvalost hledačů živé vody. Když zapomeneme na přátelství se zvířaty, stromy a bylinami jen proto, že nemluví lidskou řečí. Aby ráj i peklo byly, kde mají být, pořádáme slavnost Jičín – město pohádky, na kterou Vás srdečně zvou Nadační fond Jičín – město pohádky a město Jičín! Veškeré informace k akci ZDE: . JIČÍN – MĚSTO POHÁDKY 33. ročník s podtitulem VĚDA DĚDA VŠEVĚDA 11. – 15.9.2024 Letošní festival přinese nabitý program, který je sestaven tak, aby si každý našel to své. Na několika místech v centru města se od čtvrtka do neděle koná řada hudebních a divadelních vystoupení, dílen, workshopů… Festival vyvrcholí hlavním programem v sobotu. Na festival zavítá Sluníčko, Mateřídouška. Do pohádkových radovánek se zapojí iQLANDIA Liberec a nebude chybět ani Čryřlístková parta. Festival obzvláštní svým vystoupením místní dětské soubory a známí interpreti jako Míša Růžičková, Bombarďák či Matěj Kodeš se svoji bublinovou show. Hlavní interprety festivalu si ale pořadatelé nechají ještě chvíli pro sebe… Zpoplatněný program bude pouze v sobotu v rámci zámeckého parku a na vybraná divadelní představení během týdne. VSTUPNÉ SOBOTNÍ PROGRAM V ZÁMECKÉM PARKU – v zámeckém parku se můžete těšit na 8 hudebních vystoupení, krátké vstupy kouzelníka, kouzelnický workshop, chillout zónu, gastro zónu, deskové hry a herničky ** – Základní vstupné 250 Kč  – Děti do 6 let ZDARMA  – Děti od 6 do 18 let 100 Kč  – Studenti po předložení platného studentského průkazu 100 Kč  – Senioři 65+ 100 Kč  – ZTP + doprovod ZDARMA VSTUPNÉ NA VYBRANÁ DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ**  – jedná se o představení v Loutkovém divadle Srdíčko a v prostorách K-klubu, informaci o vstupném naleznete vždy v popisu daného představení, pokud není uvedeno, je program zdarma. ** – případné jednotné vstupné 50 Kč VSTUPNÉ DO BIOGRAFU ČESKÝ RÁJ Pásma večerníčků  – Jednotné vstupné 20 Kč Filmová projekce  – Jednotné vstupné 50 Kč Dílničky 8 + 1pohádková dílna, kterou moc dobře poznáte je pro všechny poskytována ZDARMA. Jedná se o dílny v rámci celofestivalové hry. Ostatní dílny poskytované pozvanými vystavovateli podléhají jejich aktuálnímu ceníku. Jedná se primárně o dílny na Husově ulici. Divadla, hudební vystoupení, workshopy a dalšíPokud v programu není uvedeno jinak, pak je program pro vás díky našim sponzorům a mecenášům poskytnut **ZDARMA. ** Po městě připraveny kasičky s QR kódy pro platbu dobrovolného vstupného, které slouží na podporu dalšího ročníku akce.

**Proč hotel reSTATR Jičín:
 – luxusní hotel v srdci Českého ráje  – Vaše děti si zamilují parádní hotelový dětský koutek

KDE BUDETE SPÁT

3 – lůžkové pokoje EXECUTIVE, některé s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV (LED televize 101), minibar, kávovar Nespresso, čajový set, klimatizace, trezor, fén, kosmetika BOTANICA s arganovým olejem, váha, nadstandardní postel s komfortní zdravotní matrací (cca 28 – 37 m2). **Uvedená cena je za pokoj (maximálně obsazen 3 osobami). **Další přistýlka pro 4. osobu – cena na ověření.

FORMA STRAVY

snídaně – formou bohatého bufetu. Možnost dokoupení večeří (bufet nebo menu) za doplatek v CK nebo na místě. Hotel zajišťuje bezlepkovou stravu případné další typy diet a intolerancí.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a služby ZDARMA (v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji).

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Co vše můžete zažít a navštívit: Valdická Brána, náměstí v Jičíně (1 km) – Valdštejnovo náměstí je hlavní náměstí v Jičíně. Městské centrum včetně náměstí je městskou památkovou rezervací.
Lipová Alej (50 m) – Valdštejnova alej spojuje město Jičín s osadou Sedličky, kde se nachází Valdštejnův letohrádek Lodžie.
Pohádkový drak v Jičíně (1 km) – železný drak, který je dílem absolventa turnovské umělecké školy Jiřího Kmoška.
 (1,5 km) – svou reprezentativní příměstskou vilu se zahradou – nynější Lodžii a park Libosad – založil Valdštejn na úpatí kopce Zebína.
(500 m) – rozhlednu nechal postavit jičínský krajský hejtman Hansgirg.
(6 km) – Rumcajsova jeskyně je stále upravená, jako by tam skutečně někdo žil. Postel je ustlaná, pro Cipíska je tu připravená svačina, pro Manku kytička a na stole stojí džbán s vodou. K jeskyni se dostanete z Prachova přes Přivýšinu po modré či zelené turistické značce směrem do obce Brada. Nebo můžete zaparkovat přímo pod zříceninou hradu Brada a odtud je to po modré značce kousíček.
(6 km) – navštivte Rumcajsovu domácnost z doby, kdy ještě nebyl slavným pohádkovým loupežníkem, ale počestným jičínským řemeslníkem.
Jičínský zámek (1 km) – zámek v Jičíně byl vystavěn po roce 1608, o 12 let později po výbuchu vyhořel a byl těžce poškozen. Za Albrechta z Valdštejna byl roku 1633 znovu vystavěn v barokním stylu.
(8 km) – jsou skalní uskupení pískovcových útvarů různých tvarů, rozkládající se zhruba 5 až 7 km severozápadně od města Jičín, přírodní rezervace, součást CHKO Český ráj a oblíbený cíl turistů.
(8 km) – bizarní zřícenina gotického hradu připomínající čertovy rohy trčící ze země byla postavena koncem 14. století a stala se jedním ze symbolů Českého ráje. Při prohlídce má návštěvník možnost seznámit se s historií hradu a vystoupat na věž „Babu“ i na vyhlídku pod věží „Panna“, které skýtají jedinečný rozhled do okolní krajiny.
(16 km) – tak jako každý hrad i Staré Hrady jsou opředeny pověstmi. Ta nejtajemnější je o templářích. Chcete vědět více? Navštivte Hrad a zámek Staré Hrady.
(19 km) – hrad Kost je považován za jeden z nejvýznamnějších gotických hradů v České republice.
(35 km) – jsou jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech. Nachází se zde největší podzemní jezero v Čechách. Pro svou jedinečnost byly tyto jeskyně vyhlášeny Národní přírodní památkou.
(27 km) – Státní zámek Hrubý Rohozec, obklopený nevelkým anglickým parkem
(24 km) – Hrad Pecka je jediným interiérově zpřístupněným objektem v celém regionu středního Podkrkonoší a Krkonoš. 
(40 km) – v Safari Parku Dvůr Králové vás čekají ty pravé africké zážitky * opravdové safari mezi volně se pohybujícími stády zvířat a jediné Lví safari ve střední Evropě.
(41 km) – rodinná ZOO

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Zdarma

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

Nepovolen

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení večeří začíná pobyt večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

1. PROGRAMOVÝ POBYT

JIČÍN – MĚSTO POHÁDKY (3 dny / 2 noci, nástupní den PÁTEK)  – 2× ubytování s bufetovou snídaní  – parkování  – Wi-Fi

4. PROGRAMOVÝ POBYT

BÁJEČNÉ LÉTO VE DVOU (3 dny / 2 noci, nástup libovolný), pro pobyty do 1.7. – 15.9.2022  – 2× ubytování v dvoulůžkovém pokoji Executive pro 2 osoby  – 2× bohatá snídaně formou bufetu  – neomezený vstup do hotelového wellness  – neomezený vstup do hotelového fitness  – 1× zapůjčení koloběžek na 2 hod BONUSY ZDARMA  – láhev prosecca na pokoji při příjezdu  – tea time (odpolední káva, nebo čaj)  – kávovar Nespresso a čajový set na pokoji  – parkování zdarma na hlídaném hotelovém parkovišti  – Wi-Fi připojení zdarma  – sleva 20 % na všechny typy thajských masáží  – sleva 15% na piknikové koše  – zvýhodněné podmínky pro zapůjčení kol/elektrokol/e­lektrokoloběžek  – bezplatné uskladnění vaše sportovního vybavení (kola, koloběžky)  – zapůjčení nordic walking holí  – přilehlý Aquapark Jičín levněji (sleva na vstup) Možnost prodloužení pobytu na dotaz (vč. ceny).

5. PROGRAMOVÝ POBYT

RELAX a WELLNESS (3 dny / 2 noci, nástup libovolný), pro pobyty 1.4. – 1.7.22 a 1.9. – 1.12.22  – 2× ubytování v dvoulůžkovém pokoji Executive pro 2 osoby  – 2× bohatá snídaně formou bufetu  – neomezený vstup do hotelového wellness  – neomezený vstup do hotelového fitness  – 1× zapůjčení koloběžek na 2 hod BONUSY ZDARMA  – láhev prosecca na pokoji při příjezdu  – tea time (odpolední káva, nebo čaj)  – kávovar Nespresso a čajový set na pokoji  – parkování zdarma na hlídaném hotelovém parkovišti  – Wi-Fi připojení zdarma  – sleva 20 % na všechny typy thajských masáží  – sleva 15% na piknikové koše  – zvýhodněné podmínky pro zapůjčení kol/elektrokol/e­lektrokoloběžek  – zapůjčení nordic walking holí Možnost prodloužení pobytu na dotaz (vč. ceny).

6. PROGRAMOVÝ POBYT

S DĚTMI JAKO V RÁDI – DĚTI ZDARMA (3 dny / 2 noci, nástup libovolný), pro pobyty 1.4. – 1.7.22 a 1.9. – 1.12.22  – 2× ubytování ve v dvoulůžkovém pokoji s přistýlkami Executive (pro 2 dospělé a max. 2 děti do 11,99 let)  – 2× bohatá snídaně formou bufetu  – rodinná hra Rumcajsova stezka  – zapůjčení koloběžek pro děti i dospělé zdarma na 2 hodiny  – 1× vstup pro dva dospělé a dvě děti do aquacentra s tobogánem na 2 hodiny BONUSY ZDARMA  – neomezený vstup do dětské herny  – neomezený vstup do hotelového wellness  – neomezený vstup do fitness  – kávovar Nespresso a čajový set na pokoji  – parkování na hlídaném hotelovém parkovišti zdarma  – spolehlivé Wi-Fi připojení zdarma  – sleva 20 % na všechny typy thajských masáží  – sleva 15 % na piknikové koše  – zvýhodněné podmínky pro zapůjčení kol/elektrokol/e­lektrokoloběžek Možnost prodloužení pobytu na dotaz (vč. ceny).

7. PROGRAMOVÝ POBYT

RODINNÉ LÉTO – DĚTI ZDARMA (3 dny / 2 noci, nástup libovolný), pro pobyty 1.7. – 15.9.2022  – 2× ubytování ve v dvoulůžkovém pokoji s přistýlkami Executive (pro 2 dospělé a max. 2 děti do 11,99 let)  – 2× bohatá snídaně formou bufetu  – rodinná hra Rumcajsova stezka  – 1× vstup pro dva dospělé a dvě děti do aquacentra s tobogánem na 90 min  – 1× zapůjčení koloběžek pro děti i dospělé zdarma na 2 hodiny BONUSY ZDARMA  – neomezený vstup do dětské herny  – neomezený vstup do hotelového wellness  – neomezený vstup do fitness  – kávovar Nespresso a čajový set na pokoji  – parkování na hlídaném hotelovém parkovišti zdarma  – spolehlivé Wi-Fi připojení zdarma  – sleva 20 % na všechny typy thajských masáží  – sleva 15 % na piknikové koše  – zvýhodněné podmínky pro zapůjčení kol/elektrokol/e­lektrokoloběžek Možnost prodloužení pobytu na dotaz (vč. ceny). AKTUÁLNÍ CENY POBYTU NA DOTAZ (dle termínu)

UPOZORNĚNÍ

Na pobyty nelze uplatnit žádnou slevu.

CELKOVÁ KAPACITA

45 pokojů

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

20 Kč/den

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel reSTART ****se nachází u slavné Lipové aleje v klidné části města v blízkosti centra pohádkového Jičína (cca 10 min klidnou chůzí) v srdci Českého ráje. Jičín brána Českého ráje leží cca 90 km SV od Prahy a SZ od Hradce Králové. Vydáte se do místa, kde své trampoty a lapálie s knížepánem prožíval pohádkový loupežník s Mankou a synem Cipískem. Jistě všichni znáte tento krásný večerníček Václava Čtvrtka a ilustracemi Radka Pilaře. Navštivte všechna místa, která znáte z těchto večerníčků: Rumcajsova ševcovna, les Řáholec, Rumcajsovu jeskyni nebo zámek.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Hotelová rozsáhlá rekonstrukce byla ukončena v roce 2018 rozsáhlou rekonstrukcí a hotel uspokojí i ty nejnáročnější klienty. recepce, snídaňová restaurace, restaurace La Favorita Jičín – ráj všech labužníků, letní zahrádka, půjčovna kol, elektrokol, elektrokoloběžek, fitness. Hotelové Wellness: finská sauna pro max. 6 os. (provozní teplota: 90 – 100°C), aroma sauna pro max. 6 os. (provozní teplota: 65°C), relaxační masáže vč. tradičních thajských (Nuat Boran, olejové, antistresové aj.) Dětská herna (pro děti do 150 cm) – skákací hrad, mini kuchyňky, pro malé kutily dětské ponky s nejrůznějším nářadím aj. (denně od 11 do 19 hod, pro hotelové hosty zdarma). Sportovní areál (propojen s hotelem, nově rekonstruováno) Venkovní areál – běžecký ovál (400 m, povrch tartan, 8 drah), 2 fotbalová hřiště (živá a umělá tráva), venkovní hřiště pro házenkáře (umělý povrch), volejbalové kurty (2× antuka, 1× beach), tenisové kurty (7 antukových, 1 asfaltový, cvičná stěna), nohejbalové hřiště. Krytá sportoviště – sportovní hala (45×22 m, tribuna pro 650 diváků), tělocvična (27×17 m), tělocvična pro kontaktní sporty (12×12 m), stolní tenis (4 stoly). Aqua centrum Jičín (hned vedle hotelu) – plavecký bazén (délka 25×8 m, hloubka 1,3 – 1,6m), dětský bazén (délka 12,5×8 m, hloubka 0,6 – 0,8 m), dětské brouzdaliště (s umělou říčkou a vodním hřibem), divoká řeka (hloubka koryta 1,2 m), tobogán (délka 96 m, převýšení 8 m), skokanský bazén (délka prkna 1m, hloubka 3,9 m), whirpool (kapacita 8 osob), parní komora (kapacita 10 – 15 osob, teplota 52oC, vonné esence).

PŘÍJEZD AUTEM

Po D11, exit č. 42 směr Jičín, dále po silnici č. 32 před Kopidlno do Jičína. Před příjezdem do Jičína sjet vlevo na silnici č. 502 směr Železnic. Pokračovat po této cestě až směrem z města, hotel leží po pravé straně u Aquaparku Jičín (vše značeno směrovými tabulemi). Hotelové nepřetržitě hlídané parkoviště.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Jičína, autobusové nádraží cca 1,8 km od hotelu. Od autobusové nádraží je možné využít taxi nebo MHD (bus č. 635007), na zastávku Jičín – sportovní areál, který staví hned před hotelem.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Jičína, žel. stanice cca 1,8 km od hotelu. Od vlakového nádraží je možné využít taxi nebo MHD (bus č. 635007), na zastávku Jičín – sportovní areál, který staví hned před hotelem.

GPS souřadnice ubytování

(lat/lon): 50.44072723388672°, 15.362913131713867°
JIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdyJIČÍN - MĚSTO POHÁDKY, Hotel RESTART - Český ráj - Česká republika, Jičín - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Duo - 9 - Střížkov

Hotel Duo - 9 - Střížkov

Země: Česká republika

Destinace: Praha a Střední Čechy

Středisko: Praha

Hotel: Duo Praha Střížkov

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Leden

Délka pobytu: 3 až 8 dnů

Osob: 1-3 osoba

č. zájezdu: 485106/62
snídaně
vlastní doprava
od1 780,-/osoba
  Hotel Riviera

  Hotel Riviera

  Země: Česká republika

  Destinace: Západní Čechy, Krušné hory

  Středisko: Děpoltovice

  Hotel: Riviera

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Květen - Listopad

  Délka pobytu: 3 až 13 dnů

  Osob: 2, 4 osoby

  č. zájezdu: 479803/3
  polopenze
  vlastní doprava
  od2 328,-/osoba
   -3%sleva
   Badenia Hotel Praha

   Badenia Hotel Praha

   Země: Česká republika

   Destinace: Západní Čechy

   Středisko: Františkovy Lázně

   Hotel: Badenia Hotel Praha

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červenec - Prosinec

   Délka pobytu: 4 až 14 dnů

   Osob: 1, 2 osoby

   č. zájezdu: 482238/3
   polopenze
   vlastní doprava
   od3 980,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit