Indonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety

Indonésie

č. zájezdu: 486790/1
od93 990,-/osoba
Indonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdy

Indonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety

Země: Indonésie

Destinace: Nová Guinea, RAJA AMPAT, Jakarta

Středisko: Jakarta, RAJA AMPAT, Nová Guinea, SORONG, WAIGEO, YENBRAIMUK, BATANTA, PASIR TIMBUL, RUFAS, ISTIGLAL


Stravování: polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen

Délka pobytu: 14 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • polopenze

Program

2. den: Odlet z ČR do JAKARTY, dle letového řádu ubytování.

3. den: Snídaně, odlet do SORONGU, nejzápadnějšího města ostrova NOVÁ GUINEA. Transfer na hotel a odpoledne volný program s možností návštěvy města na nákupy.

4. den: Po snídani trajektem do města WASAI na ostrově WAIGEO, přesun na ubytování, kde budeme po dobu 8 dnů (7 nocí) ubytováni v resortu s plnou penzí, volné odpoledne na odpočinek.

5. den: Plná penze, půldenní výlet na malý ostrov YENBRAIMUK, který je pokrytý bujnou vegetací ohraničeníý kanálem a malými zátokami.

6. den: Brzy ráno odjezd na fakultativní výlet – lodí na ostrov BATANTA. Nádherný vodopád na vás čeká v srdci tropického lesa, na konci kanálu obklopeného vysokými mangrovovými porosty, na ostrově Batanta. Jen pro ty odvážnější se po hodinové procházce v horách dostanete k druhému působivějšímu vodopádu, který tvoří nádherné sladkovodní jezero. Zpět na ubytování.

7. den: Přesun lodí k snad nejčastěji navštěvovanému místu celého RAJA AMPAT – vyhlídce PIAYNEMO s nádherným výhledem na malé okolní ostrůvky a nádherně zbarvené moře, poté navštívíme lagunu TELEGA BINTANG, kde se okolní ostrovy stáčejí v lagunu ve tvaru hvězdy, přejezd k ostrovu RUFAS, jehož vnitrozemí téměř celé zabírá okouzlující smaragdově zbarvená laguna. Výhled z chaty na vrcholu kopce, kam se dostaneme za pár minut stouání je fantastický. Odjezd na ubytování.

8. den: Plná penze, šnorchlování a další mořské radovánky v blízkosti okolních ostrovů, užijeme si bohatý podmořský svět na místech s největší biodiverzitou na světě. Fakultativně je možné se vydat na prohlídku tropické řeky, která protéká mezi dvěma ostrovy Gam a Waigeo v délce asi dvou kilometrů. Vody bohaté na plankton, které přicházejí prostřednictvím přílivu a odlivu, živí obrovské bohatství mořské biologické rozmanitosti. Krátká odbočka vám umožní navštívit pozůstatky kostí japonských vojáků pocházejících z 2. světové války. Převislé vápencové stěny nad vodou dělají z tohoto primitivního prostředí skutečný světový unikát.

9. den: Plná penze, projížďka lodí na PASIR TIMBUL, Uprostřed ničeho, obklopený mořem, leží malý ostrůvek, který je pro mnohé skrytý. a který se vynoří z oceánu na několik hodin denně, když je odliv nízký.

10. den: Plná penze, možnost relaxace v resortu před rozloučením s tímto magickým místem, poslední šance užít si rozmanitosti místního moře.

11. den: Odjezd lodí zpět do WAISAI, přestup na trajekt dále do SORONGU, ubytování, možnost posledních nákupů či fakultativně návštěva pagody VIHARA BUDDHA JAYANTI, večeře.

12. den: Snídaně, přelet do JAKARTY, hlavního města Indonésie, v případě dostatku volného času možnost prohlídky města s průvodcem (národní monument MONAS, největší mešita mimo arabský svět – ISTIGLAL, staré město s holandskými koloniálními domy, katedrála, národní muzeum), večeře.

13. den: Odlet do ČR dle letového řádu.

14. den: Přílet do ČR.

Úvod:

Zájezd nabízíme všem, kteří si chtějí užít opravdový odpočinek v unikátním světovém ostrovním ekosystému – souostroví Raja Ampat. Skládá se celkem z 1 500 ostrůvků, kam ještě mnoho turistů nejezdí, a kde najdete čarokrásné ostrovy s fantastickou a pořád ještě neporušenou přírodou, která za pár let bude již minulostí. Budeme ubytováni malém ostrově v utulných bungalovech, které jsou postaveny v tradičním stylu a jsou s velkým oknem, ze kterého si můžete vychutnat výhled i na moře.Mají velkou vlastní koupelnu s teplou a studenou vodou, včetně fénu.V tomto resortu s bazénem strávíme opravdu ničím nerušenou dovolenou s nádhernými výhledy na fantastické moře s úžasným podmořským životem. Večer budeme moci sledovat velké množství hvězd na obloze, protože zde je ještě pořád „nádherná“ tma. Majitelé se budou starat i o náš žaludek 3× denně, ochutnáme zde místní indonéskou stravu skládající se převážně z ryb. Poznáme i nádherné okolí tohoto ostrova na výletech, které jsou, jak je v této kategorii zvykem, již v ceně. Ať už je to asi nejhezčí vyhlídka na dechberoucí malé ostrůvky v zátoce Piaynemo, další kouzelné ostrovy pro šnorchlování mezi korály či jen tak lenošení nebo plavání. Jelikož se jedná o jednu z nejvyhlášenějších potápěčských lokalit světa, je po celou dobu pobytu možné zprostředkovat ponory s přístroji. Po celou dobu pobytu bude přítomen náš český průvodce. Na ostrově je možné zapůjčit fakultativně jak šnorchlovací vybavení, tak i potápěčskou výstroj a již vám nic nebrání tomu pozorovat jeden z nejfantastič­tějších pohledů pod mořskou hladinu.

Cena zahrnuje:

Letenka Praha-Jakarta-Praha a vnitrostátní letenka Jakarta-Sorong-Jakarta v max. výši 30 000 Kč, 11× ubytování, 7× plná penze v resortu Agusta Eco Raja Ampat, 3× polopenze, všechny výlety v programu (kromě fakultativních), místní doprava dle programu (mikrobusy, lodě apod.), vedoucí zájezdu, informační materiály.

Cena nezahrnuje:

Vstupy, vízum cca 35 USD, fakultativní výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.

Příplatky:

1lůžkový pokoj 10 000 Kč, pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 35 000 Kč za 1 400 Kč nebo do 85 000 Kč za 2 150 Kč.

Indonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdyIndonésie - Souostroví Raja Ampat – zapomenutý ráj s výlety - Nová Guinea - Indonésie - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Perly Indonésie

Perly Indonésie

Země: Indonésie

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Červenec

Délka pobytu: 17 dnů

č. zájezdu: 468456/36
snídaně
letecky
od85 490,-/osoba
  Last minute
  -7%sleva
  Sumatra - nespoutaná Indonésie

  Sumatra - nespoutaná Indonésie

  Země: Indonésie

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Červenec - Květen

  Délka pobytu: 13 dnů

  č. zájezdu: 465861/72
  snídaně
  letecky
  od61 250,-/osoba
   -30%sleva
   Indonésie - Magická příroda Sulawes a pohoda v opuštěném ráji ostrova Siladen

   Indonésie - Magická příroda Sulawes a pohoda v opuštěném ráji…

   Země: Indonésie

   Destinace: Sulawesi, SILADEN, Bunaken

   Středisko: Celebes, Sulawesi, Jakarta,…

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Září, Říjen

   Délka pobytu: 14 dnů

   Osob: 1-3, 1-2, 1 osoba

   č. zájezdu: 347645/1
   polopenze
   letecky
   od79 990,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit