Resort Belvedere

Slovinsko, Izola

č. zájezdu: 521030/132
od4 116,-/osoba
-14%sleva
Resort Belvedere

Resort Belvedere

Země: Slovinsko

Středisko: Izola


Stravování: snídaně, polopenze
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Září, Říjen

Délka pobytu: 4 až 11 dnů


Možnosti dopravy

  • vlastní doprava

Možnosti stravování

  • snídaně
    • polopenze

Obecný popis

Alert

Akce 7=6 v termínech 04.04.-22.05. a 21.09. – 18.10.2025.

Cena zahrnuje

Ubytováníuvítací drinkstrava dle programu: snídaně/polopenze1× vstup na minigolfvstup do venkovního bazénuhotelový minibus jezdící na pláž (v termínu 20.6.-2.9.2025)animační programy (v termínu 2.6.-10.9.2025)

Cena nezahrnuje

Pobytová taxa cca 3,1 EUR/os./den se hradí v den příjezdu na recepciregistrační poplatek cca 1,9 EUR/os./pobyt

Tipy

  • jedinečná poloha ubytování s výhledem na záliv
  • krásná přírodní rezervace Strunjan
  • široká škála sportovních a zábavních aktivit
  • slevy pro děti

Poloha

Resort Belvedere se nachází 4 km od centra Izoly na vrcholu útesu v krajinném parku Strunjan. Portorož je vzdálena přibližně 8 km a město Koper přibližně 9 km.

Vybavení

Recepce, restaurace, klimatizace, bar, bazén, terasa, fitness, wellness, parkoviště, půjčovna elektrokol, Wi-FI ve společných prostorách, venkovní dětské hřiště, trezor a další.

Ubytování

D-ST1 – 1+0 Standart – cca 20m2, 1lůžkový pokoj Standart
D-BB – 2+1 Basic B – cca 20 m2, 2lůžkový pokoj Basic s přistýlkou, balkon
D-ST – 2+1 Standart – cca 20 m2, 2lůžkový pokoj Standart s přistýlkou
D-STB – 2+1 Standart B – cca 20 m2, 2lůžkový pokoj Standart s přistýlkou, balkon
D-STB-MS – 2+1 Standart BM – cca 22 m2, 2lůžkový pokoj Standart s přistýlkou, balkon, orientace na mořskou stranu
F-BB – 2+2 Family Basic B - cca 22m2, rodinný pokoj Basic s manželskou postelí a palandou (pro děti do 13,99 let), balkon
Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, SAT TV, klimatizací a malou lednicí.

Stravování

snídaně nebo polopenze formou bufetu.

Doplňující informace

  • dětská postýlka: na zpětné potvrzení, za poplatek cca 7 EUR/noc
  • domácí zvíře: na zpětné potvrzení, povoleno pouze ve 2lůžkovém pokoji Basic, za poplatek 20 EUR/den
  • parkování: v areálu hotelu zdarma

Sport a zábava

Venkovní bazén, tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, půjčovna kol, fitness centrum, wellness centrum, vodní sporty, turistika, cyklistika, dětské hřiště, animační programy, živá hudba a další.

Pláž

Přírodní, oblázková pláž je vzdálena cca 800 m od ubytování. Od června do září je poskytován transfer hotelovým minibusem pro hotelové hosty zdarma.

Povinné poplatky na místě

Pobytová taxa: 3,10 EUR/os./den. (dítě od 7 do 17,99 let sleva 50%)Registrační poplatek 1,9 EUR/os./pobyt.

Resort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort BelvedereResort Belvedere

Podobné zájezdy

Apartmány THERMAL RESORT LENDAVA

Apartmány THERMAL RESORT LENDAVA

Země: Slovinsko

Destinace: Slovinské lázně

Středisko: Lendava

Ubytování: …THERMAL RESORT LENDAVA

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen, Listopad, Prosinec

Délka pobytu: 3 až 14 dnů

Osob: 2, 3, 4 osoby

č. zájezdu: 519881/3
polopenze
vlastní doprava
od3 077,-/osoba
    -2%sleva
    Hotel THERMAL RESORT LENDAVA

    Hotel THERMAL RESORT LENDAVA

    Země: Slovinsko

    Destinace: Slovinské lázně

    Středisko: Lendava

    Hotel: THERMAL RESORT LENDAVA

    Typ: Pobytové zájezdy

    Termíny: Říjen, Listopad, Prosinec

    Délka pobytu: 3 až 14 dnů

    Osob: 2 osoby

    č. zájezdu: 519165/3
    polopenze
    vlastní doprava
    od3 312,-/osoba
      -2%sleva
      Go Sport hotel Resort

      Go Sport hotel Resort

      Země: Slovinsko

      Typ: Pobytové zájezdy

      Termíny: Září - Prosinec

      Délka pobytu: 8 dnů

      č. zájezdu: 502724/14
      polopenze
      vlastní doprava
      od10 860,-/osoba

        Mohlo by vás zajímat:

        Pobytové zájezdy pro seniory

        Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

        Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

        Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

        Pobytově poznávací zájezdy

        Pobyty s výlety

        Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

        Aktuálně

        18.7.2025

        Hledáme nové kolegy

        Do naší kanceláře v Brně hledáme příjemného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici prodejce zájezdů.

        14.7.2025

        Skvělá dovolená v Bulharsku: Sunny Beach

        Pokud hledáte ideální destinaci u moře, kde si odpočinete a zároveň zažijete něco nového, Bulharsko a Sunny Beach vás nezklamou. My jsme si dovolenou užili naplno – a určitě se sem zase někdy vrátíme.

        22.5.2025

        Zájezdy do Norska letecky i autobusem

        Využijte poslední termíny na atraktivní zájezdy za poznáním nejen norských fjordů.

        RSS, více aktualit