Hotel Sunrise Alma Bay Resort

č. zájezdu: 486770/89
od22 409,-/osoba
Hotel Sunrise Alma Bay Resort - Pobytové zájezdy

Hotel Sunrise Alma Bay Resort

Země: Egypt


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec - Listopad

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Výhody nabídky 1 Jeden z nejnovětších hotelů v Hurghadě

Výhody nabídky 2 Soukromá pláž přímo u hotelu

Výhody nabídky 3 Obrovský výběr hotelových volnočasových aktivit

Výhody nabídky 4 Krátký transfer z letiště

Výhody nabídky 5 WiFi zdarma v celém hotelu včetně pokojů

Výhody nabídky 6 Dětská cena/sleva pro děti do: 11 let

Středisko Hurghada

Poloha Centrum Hurghady se nachází přibližně 16 km od resortu, ale nejbližší nákupní možnosti a zařízení volného času mimo hotel se nachází již do 1 km. Mezinárodní letiště v Hurghadě leží 9 km od hotelu.

Pláž Hotel se nachází přímo na soukromé písčité pláži. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Vybavení Vstupní hala s recepcí s nepřetržitým provozem, klimatizace, Wi-Fi zdarma v celém hotelu, výtah, konferenční místnost, hlavní restaurace a 2 ala carte restaurace (asijská, italská), 8 barů, bazény a aquapark, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma, bankomat, obchod se suvenýry, kadeřnictví/bar­ber shop.

Ubytování Deluxe pokoje mají vlastní příslušenství (sprcha, WC, fén), klimatizaci, Wi-Fi, telefon, SAT/TV, trezor, minibar, set na přípravu kávy nebo čaje, balkon s výhledem zahrada/bazén.Za příplatek deluxe pokoje s výhledem na moře, pokoje Beach Front nebo Mega family (rodinné pokoje 2 místnosti s výhledem zahrada/bazén).

Strava All Inclusive zahrnuje snídaně (7:00–10:00), obědy (12:30–14:30) a večeře (18:30–22:00) formou bufetu, lehké občestvení během dne (10:00–17:00), 24h nealkoholické a místní alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem.

Sport a zábava Denní animační program a večerní zábavní program pro dospělé i děti, plážový volejbal, fitness, dětské hřiště/klub (3–12 let), stolní tenis, SPA (pouze 16+ a za příplatek): vířivka, sauna, pára, masáže; beauty salon. Za poplatek vodní sporty na pláži.

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků* transfery v cíli zájezdů* 7/10/11/14 noclehů* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu* služby česky mluvícího delegáta* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace Cena zájezdu nezahrnuje vízum. Vízum si můžete zakoupit po příletu do destinace na letišti v Egyptě za 25 USD/os. nebo předem v ČR (bližší informace u prodejce). Pro vycestování do Egypta je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 6 měsíců pro návratu z Egypta. Konkrétní informace si můžete ověřit na internetových stránkách Ministerstva zahraničí www.mzv.cz nebo na zastupitelských úřadech jednotlivých států.

Hotel Sunrise Alma Bay Resort - Pobytové zájezdyHotel Sunrise Alma Bay Resort - Pobytové zájezdyHotel Sunrise Alma Bay Resort - Pobytové zájezdyHotel Sunrise Alma Bay Resort - Pobytové zájezdyHotel Sunrise Alma Bay Resort - Pobytové zájezdyHotel Sunrise Alma Bay Resort - Pobytové zájezdyHotel Sunrise Alma Bay Resort - Pobytové zájezdyHotel Sunrise Alma Bay Resort - Pobytové zájezdyHotel Sunrise Alma Bay Resort - Pobytové zájezdyHotel Sunrise Alma Bay Resort - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Sunrise Arabian Beach Resort

Hotel Sunrise Arabian Beach Resort

Země: Egypt

Středisko: Sharks Bay

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 4 až 15 dnů

č. zájezdu: 470501/138
all-inclusive
letecky
od14 490,-/osoba
  Hotel Sunrise Tucana Resort

  Hotel Sunrise Tucana Resort

  Země: Egypt

  Destinace: Hurghada

  Středisko: Makadi Bay

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Říjen

  Délka pobytu: 3 až 15 dnů

  č. zájezdu: 476268/138
  all-inclusive
  letecky
  od14 490,-/osoba
   Hotel Sunrise Royal Makadi Resort & Spa

   Hotel Sunrise Royal Makadi Resort & Spa

   Země: Egypt

   Destinace: Hurghada

   Středisko: Makadi Bay

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Říjen

   Délka pobytu: 3 až 15 dnů

   č. zájezdu: 469860/138
   all-inclusive
   letecky
   od13 090,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit