Hotel Strand Taba Heights Beach

č. zájezdu: 489809/89
od17 489,-/osoba
Hotel Strand Taba Heights Beach

Hotel Strand Taba Heights Beach

Země: Egypt


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen - Květen

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Výhody nabídky 2
rodinná dovolená

Výhody nabídky 3
vysoký standard služeb

Výhody nabídky 4
přímo u krásné pláže

Výhody nabídky 5
potápění a šnorchlování u korálových útesů

Výhody nabídky 6
Dětský klub ČEDOG

Výhody nabídky 7
Aktivity klub pro dospělé

Středisko
Taba Heights

Poloha
Hotelový komplex několika budov je umístěný v exotické zahradě přímo u pláže, cca 20 km od centra Taby a cca 30 km od letiště; před recepcí zastávka místních mikrobusů, které zdarma jezdí na nejdůležitější místa v resortu Taba Heights (potápěčské centrum, nákupní centrum).

Pláž
Dlouhá písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, lehátka, slunečníky, osušky a plážový bar zdarma. V blízkosti se nachází krásné korálové útesy vhodné pro potápění a šnorchlování (doporučujeme obuv do vody).

Vybavení
Vstupní hala, recepce, směnárna, výtahy, hlavní restaurace, à la carte restaurace a vodní dýmka (nejsou součástí All inclusive), 2 bary, bar na pláži, konferenční místnost, obchodní pasáž, WiFi ve veřejných prostorách hotelu zdarma; 2 bazény (částečně v zimě vyhřívané), 2 dětské bazény, laguna s mořskou vodou, lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Krytý bazén (vstup od 16 let). 

Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, WC, fén), klimatizací, SAT/TV, telefonem, varnou konvicí, trezorem a balkonem nebo terasou; za poplatek minibar. Za příplatek jsou k dispozici pokoje s výhledem na bazén a na moře.Na vyžádání pokoje pro klienty na vozíčku.

Strava
All inclusive zahrnuje snídaně (7:00–10:00), obědy (13:00–15:00) a večeře (19:00–22:00) formou bufetu, odpolední občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00–22:00) v časech a místech určených hotelem. Hotel vyžaduje v restauraci formální oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

Sport a zábava
Stolní tenis, plážový volejbal, šipky, aerobic, dětské hřiště a herna, denní a večerní animační programy pro děti a dospělé; za příplatek: tenisový kurt, kulečník, posilovna, potápěčské centrum, Spa centrum – sauna, pára, vířivka, masáže.

Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků  * transfery v cíli zájezdů * 7/10/11/14 noclehů  * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu  * služby česky mluvícího delegáta  * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace
Vánoční a silvestrovská gala večeře zahrnuta v ceně zájezdu.V období 1.7. – 10.9.2023 je v sousedním hotelu Bayview Taba Heights v provozu Dětský klub Čedog (při naplnění počtu min. 7 dětí). V případě nenaplnění kapacity není bohužel možné náš klub realizovat.V období 17.6. – 30.6. + 10.9. – 18.9.2023 je v sousedním hotelu Bayview Taba Heights v provozu Activity Club ČEDOK (při naplnění počtu min. 7 osob). Kluby Čedok jsou poskytovány zcela zdarma a za jejich zrušení nenáleží náhrada. Zrušení klubu je plně v kompetenci cestovní kanceláře Čedok.Cena zájezdu nezahrnuje vízum. Vízum si můžete zakoupit po příletu do destinace na letišti v Egyptě za 25 USD/os.Vízum není třeba, pokud během svého pobytu neplánujete opustit oblast Sinaj, egyptské vízum není třeba ani pokud plánujete výlet do Izraele nebo do Jordánska.Pro vycestování do Egypta je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 6 měsíců pro návratu z Egypta. Konkrétní informace si můžete ověřit na internetových stránkách Ministerstva zahraničí www.mzv.cz nebo na zastupitelských úřadech jednotlivých států.

Hotel Strand Taba Heights BeachHotel Strand Taba Heights BeachHotel Strand Taba Heights BeachHotel Strand Taba Heights BeachHotel Strand Taba Heights BeachHotel Strand Taba Heights BeachHotel Strand Taba Heights BeachHotel Strand Taba Heights BeachHotel Strand Taba Heights BeachHotel Strand Taba Heights Beach

Podobné zájezdy

Taba a úžasné Jordánsko

Taba a úžasné Jordánsko

Země: Egypt

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Listopad - Duben

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 486625/89
polopenze
letecky
od31 399,-/osoba
  Coral Beach Hotel & SPA

  Coral Beach Hotel & SPA

  Země: Egypt

  Středisko: Hurghada

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Březen

  Délka pobytu: 5 až 30 dnů

  č. zájezdu: 484468/137
  all-inclusive
  letecky
  od12 670,-/osoba
   Steigenberger Al Dau Beach Hotel

   Steigenberger Al Dau Beach Hotel

   Země: Egypt

   Středisko: Hurghada

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červenec - Říjen

   Délka pobytu: 5 až 29 dnů

   č. zájezdu: 470714/137
   all-inclusive
   letecky
   od23 570,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Dovolená Slunečné pobřeží

    Slančev Brjag, Sonnestrand, Sunny Beach

    Slančev Brjag, v němčině Sonnestrand, Britové mu říkají Sunny Beach, v češtině seš nazývá Slunečné pobřeží. Je to největší bulharské pobřežní letovisko.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit