Hotel Palumbo Waves

č. zájezdu: 486773/89
od33 839,-/osoba
Hotel Palumbo Waves - Pobytové zájezdy

Hotel Palumbo Waves

Země: Tanzánie


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen - Duben

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Výhody nabídky 1 Novinka

Výhody nabídky 2 Nedaleko centra letoviska 

Výhody nabídky 3 Pláž s jemným bílým pískem nedaleko hotelu 

Výhody nabídky 4 Fakultativně lze dokoupit all inclusive soft (pro osoby starší 18 let)

Středisko Kendwa

Poloha Hotel se nachází v letovisku Kendwa, cca 1 km od centra letoviska. Mezinárodní letiště Zanzibar je od hotelu vzdáleno cca 65 km.

Pláž Pláž s jemným bílým pískem je od hotelu vzdálena cca 300m. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Plážové osušky za vratnou kauci cca 10 USD.

Vybavení Vstupní hala s recepcí, lobby, bar, plážový bar, restaurace. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky za vratnou kauci cca 10 USD. Wi-Fi ve veřejných prostorech hotelu zdarma.

Ubytování Standardní pokoje s možností přistýlky a s vlastní příslušenstvím (koupelna, WC, fén), klimatizací, minichladničkou, trezorem a Wi-FI za poplatek. Za příplatek pokoje typu junior suite, které jsou prostornější. Všechny pokoje mají terasu nebo balkon.

Strava All inclusive soft které zahrnuje snídaně (07:30 – 10:00) obědy (13:00 – 14:30) a večeře ( 17:00 – 18:00)  formou bufetu. Místní nealkoholické nápoje. Pro osoby starší 18 let dokoupit all inclusive, které navíc obsahuje alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem (10:00 – 22:00).

Sport a zábava fitness, příležitostné animační programy; za poplatek vodní sporty na pláži.

Cena zahrnuje * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků* transfery v cíli zájezdů* počet noclehů dle smlouvy o zájezdu* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu* služby česky mluvícího delegáta* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace Cena nezahrnuje:* turistické vízum – cca 50 USD/osoba – platba na letišti po příletu do destinace; platba je možná jak v hotovosti, tak kartou; nejsou akceptovány  karty American Express* povinnou pobytovou taxu – cca 5 USD/osoba/noc­Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu.

Hotel Palumbo Waves - Pobytové zájezdyHotel Palumbo Waves - Pobytové zájezdyHotel Palumbo Waves - Pobytové zájezdyHotel Palumbo Waves - Pobytové zájezdyHotel Palumbo Waves - Pobytové zájezdyHotel Palumbo Waves - Pobytové zájezdyHotel Palumbo Waves - Pobytové zájezdyHotel Palumbo Waves - Pobytové zájezdyHotel Palumbo Waves - Pobytové zájezdyHotel Palumbo Waves - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Jaz Amaluna

Hotel Jaz Amaluna

Země: Tanzánie

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Leden - Duben

Délka pobytu: 8 až 15 dnů

č. zájezdu: 485236/89
all-inclusive
letecky
od36 419,-/osoba
  Hotel Toa & SPA

  Hotel Toa & SPA

  Země: Tanzánie

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Říjen - Duben

  Délka pobytu: 8 až 15 dnů

  č. zájezdu: 486358/89
  all-inclusive
  letecky
  od37 929,-/osoba
   Hotel Sea View Lodge

   Hotel Sea View Lodge

   Země: Tanzánie

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Říjen - Duben

   Délka pobytu: 8 až 15 dnů

   č. zájezdu: 486109/89
   polopenze
   letecky
   od28 909,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit