Hotel Neptune Village Beach Resort & Spa

č. zájezdu: 489631/89
od33 279,-/osoba
Hotel Neptune Village Beach Resort & Spa - Pobytové zájezdy

Hotel Neptune Village Beach Resort & Spa

Země: Keňa


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen - Duben

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Výhody nabídky 1 hotel vhodný pro rodinnou dovolenou

Výhody nabídky 2 přímo u pláže obklopený tropickou zahradou

Výhody nabídky 3 nejživější ze všech 3 Neptune hotelů

Výhody nabídky 4 bohaté sportovní vyžití

Středisko Diani Beach

Poloha Nejživější ze 3 sousedících Neptune hotelů se nachází přímo u dlouhé pláže Diani Beach, cca 45 km od mezinárodního letiště v Mombase. Je možné využívat služby sousedícího hotelu Neptune Paradise Beach.

Pláž Písečná pláž s bílým jemným pískem, která patří k nejhezčím v Keni, se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky se nachází v hotelové zahradě (v době přílivu je pláž pod vodou). Osušky zdarma.

Vybavení Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace a la carte – italská (nutná rezervace), hlavní bar, bar u bazénu a pláže, Wi-Fi v celém areálu zdarma, bazén (slunečníky, lehátka a osušky u bazénu zdarma), obchod se suvenýry.

Ubytování Pokoj Superior s výhledem do zahrady má vlastní sociální příslušenství (koupelna se sprchou, WC, vysoušeč vlasů), klimatizaci, moskytiéru, SAT/TV, trezor, telefon, W-Fi zdarma, minibar, set pro přípravu čaje a kávy, balkon s výhledem do zahrady. Maximální obsazenost 2 dospělé osoby. Za příplatek možný:Pokoj Premium s výhledem do zahrady – prostornější než SuperiorPokoj Deluxe s výhledem do zahrady – renovovanéPokoj s výhledem na oceán

Strava All inclusive zahrnuje snídaně (7:00 – 9:30), obědy (12:30 – 14:30) a večeře (19:00 – 21:30) formou bufetu, lehké občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00 – 24:00) v časech a místech určených hotelem.V rámci All inclusive je možné využívat bary a restaurace v rámci sousedícího hotelu Neptune Paradise Beach (italská).

Sport a zábava zdarma: animační a večerní programy, tenisový kurt, stolní tenis, plážový volejbal, yoga, první lekci potápění v bazénu zdarma (nutná rezervace); za poplatek: SPA centrum (masáže, sauna), vodní sporty, golf (cca 10 km).Animační programy probí­hají v rámci Neptune Village.

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků  * transfery v cíli zájezdu * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby česky hovořícího delegáta* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace

 • Cena nezahrnuje povinnou turistickou autorizaci eTA (Electronic Travel Authorisation), kterou je nutné vyřídit s dostatečným časovým předstihem před odletem do destinace, na webových stránkách https://www.etakenya.go.ke/en Cena je cca 32 USD/os za standardní vyřízení* eTA je nutné mít vytištěné a prokázat se jím na odletu z ČR.* Více informací: https://www.etakenya.go.ke/en/pages/FAQS * Platí pro všechny osoby vč. dětí* Cestující s již zaplacenými a vydanými e-vízy nepotřebují eTA – Víza jim budou platná do jejich vypršení dle vydání.* Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu.* V Keni platí zákaz používání igelitových sáčků (platí i pro dovoz)* Více informací na webových stránkách MZV.Kontakty pro vyplnění žádosti: Hotel Neptune Village Beach Resort & Spa T: +254 716 016 000 info@neptunehotels.com PO BOX 696, Ukunda, Mombasa, Kenya
Hotel Neptune Village Beach Resort & Spa - Pobytové zájezdyHotel Neptune Village Beach Resort & Spa - Pobytové zájezdyHotel Neptune Village Beach Resort & Spa - Pobytové zájezdyHotel Neptune Village Beach Resort & Spa - Pobytové zájezdyHotel Neptune Village Beach Resort & Spa - Pobytové zájezdyHotel Neptune Village Beach Resort & Spa - Pobytové zájezdyHotel Neptune Village Beach Resort & Spa - Pobytové zájezdyHotel Neptune Village Beach Resort & Spa - Pobytové zájezdyHotel Neptune Village Beach Resort & Spa - Pobytové zájezdyHotel Neptune Village Beach Resort & Spa - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Neptune Beach Resort

Hotel Neptune Beach Resort

Země: Keňa

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen - Duben

Délka pobytu: 8 až 15 dnů

č. zájezdu: 487993/89
all-inclusive
letecky
od29 929,-/osoba
  Baobab Beach Resort & Spa

  Baobab Beach Resort & Spa

  Země: Keňa

  Středisko: Diani Beach

  Ubytování: Baobab Beach Resort & Spa

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Listopad

  Délka pobytu: 8 až 19 dnů

  Osob: 1-3 osoba

  č. zájezdu: 480890/5
  all-inclusive
  letecky
  od49 490,-/osoba
   Hotel Leopard Beach Resort & Spa

   Hotel Leopard Beach Resort & Spa

   Země: Keňa

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Říjen - Duben

   Délka pobytu: 8 až 15 dnů

   č. zájezdu: 489632/89
   all-inclusive
   letecky
   od33 599,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Dovolená Slunečné pobřeží

    Slančev Brjag, Sonnestrand, Sunny Beach

    Slančev Brjag, v němčině Sonnestrand, Britové mu říkají Sunny Beach, v češtině seš nazývá Slunečné pobřeží. Je to největší bulharské pobřežní letovisko.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit