Hotel My Story Charming Hotel Augusta

č. zájezdu: 509752/89
od18 199,-/osoba
Hotel My Story Charming Hotel Augusta

Hotel My Story Charming Hotel Augusta

Země: Portugalsko


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen

Délka pobytu: 4 až 9 dnů


Možnosti dopravy

  • letecky

Možnosti stravování

  • snídaně

Výhody nabídky 1
hotel v turistickém centru

Výhody nabídky 2
WiFi

Výhody nabídky 3
snídaně

Středisko
Lisabon

Poloha
Hotel se nachází v turistickém centru, nejbližší restaurace a bary jsou vzdálené 100 metrů. Stanice metra je 200 metrů od hotelu, autobusová zastávka 100 metrů.

Vybavení
Recepce, výtah, lobby, WiFi. Klimatizace a trezor za poplatek.

Ubytování
Pokoj Standard – s možností přistýlky, vlastní koupelna (sprchový kout nebo vana, vysoušeč vlasů), televize, klimatizace, telefon. Internet, mini bar a trezor za poplatek.

Strava
Snídaně formou bufetu (během jídla k dispozici výběr nápojů).

Cena zahrnuje
* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků* Transfery v destinaci* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Hotel My Story Charming Hotel AugustaHotel My Story Charming Hotel AugustaHotel My Story Charming Hotel AugustaHotel My Story Charming Hotel AugustaHotel My Story Charming Hotel AugustaHotel My Story Charming Hotel AugustaHotel My Story Charming Hotel AugustaHotel My Story Charming Hotel AugustaHotel My Story Charming Hotel Augusta

Podobné zájezdy

Hotel My Story Hotel Tejo

Hotel My Story Hotel Tejo

Země: Portugalsko

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen

Délka pobytu: 4 až 6 dnů

č. zájezdu: 509757/89
snídaně
letecky
od18 059,-/osoba
    Hotel My Story Rossio

    Hotel My Story Rossio

    Země: Portugalsko

    Typ: Pobytové zájezdy

    Termíny: Říjen

    Délka pobytu: 4 až 7 dnů

    č. zájezdu: 509770/89
    snídaně
    letecky
    od20 919,-/osoba
      Hotel Maxime Hotel

      Hotel Maxime Hotel

      Země: Portugalsko

      Typ: Pobytové zájezdy

      Termíny: Říjen

      Délka pobytu: 4 až 6 dnů

      č. zájezdu: 509758/89
      snídaně
      letecky
      od16 869,-/osoba

        Mohlo by vás zajímat:

        Lyžování Kitzbühel - lyžařské zájezdy do Kitzbühelu

        Lyžování ve sředisku Kitzbühel

        Kitzbühel platí za exkluzivní top centrum v celých rakouských Alpách, které pravidelně navštěvuje řada evropských celebrit. Před několika lety byla v Kitzbühelu nově zbudována nejdražší lanovka na světě 3S, která propojila několik skiareálů. Absolutní novinkou je 10-místná vyhřívaná gondola nahrazující na vyhřívané sedačky Ochsalm.

        Bulharsko léto 2024, Primorsko, Sluneční pobřeží

        Dovolená v Bulharsku v letoviscích Primorsko, Kiten a Sluneční pobřeží

        Bulharsko je v současné době v mnoha ohledech úspěšná země Balkánu. Má politicky stabilní demokracii, nedávno přistoupivší člen EU a dynamicky se rozvíjející turistická destinace s nejrychleji rostoucím turistickým průmyslem v celé Evropě.

        Ubytování u jezera Lago di Garda 2024

        Lago di Garda ubytování v apartmánech a hotelech - počasí

        Jezero Lago di Garda je rozhodně jeden z nejkrásnějších koutů Evropy - nachází se mezi regiony Veneto (jih), Lombardie (západ) a Trentino (sever).

        Aktuálně

        15.10.2025

        Ubytování v Alpách se slevou až 30 %

        Využijte naše speciální slevy až 30 % z ubytování a užijte si nezapomenutelný pobyt v jednom z nejkrásnějších horských regionů Evropy.

        26.9.2025

        Poznávací zájezdy se slevou az 44%

        Nabízíme mimořádné slevy na oblíbené poznávací zájezdy do všech bezpečných zemí na sezónu 2025-2026

        18.7.2025

        Hledáme nové kolegy

        Do naší kanceláře v Brně hledáme příjemného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici prodejce zájezdů.

        RSS, více aktualit