Hotel Mosaique Beach Resort Taba Heights

č. zájezdu: 489811/89
od18 359,-/osoba
Hotel Mosaique Beach Resort Taba Heights - Pobytové zájezdy

Hotel Mosaique Beach Resort Taba Heights

Země: Egypt


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen - Květen

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Výhody nabídky 2 v klidnější oblasti a přímo u pláže

Výhody nabídky 3 optimální pro potápění (korálový útes v blízkosti)

Výhody nabídky 4 jeden z nejlepších hotelů z nabídky

Výhody nabídky 5 Dětský klub ČEDOG

Výhody nabídky 6 Aktivity klub pro dospělé

Středisko Taba Heights

Poloha Hotelový komplex (ex Sofitel Taba Heights) s příjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází v klidnější oblasti resortu Taba Heights, cca 20 km od centra Taby a cca 30 km od letiště; před recepcí zastávka místních mikrobusů, které zdarma jezdí na nejdůležitější místa v resortu (potápěčské centrum, nákupní centrum).

Pláž Dlouhá písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, lehátka, slunečníky a osušky zdarma. V blízkosti krásné korálové útesy (doporučujeme obuv do vody), vhodné pro potápění a šnorchlování. Molo trvale mimo provoz.

Vybavení Vstupní hala, recepce, směnárna, výtahy, 2 hlavní restaurace, à la carte restaurace (není součástí All inclusive), 2 bary, konferenční místnosti, WiFi v areálu hotelu zdarma. Terasa se 3 bazény (1 v zimě částečně vyhřívaný, 1 s mořskou vodou), 2 dětská brouzdaliště; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Ubytování Standardní dvoulůžkové pokoje s možností společné přistýlky až pro 2 děti jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, WC, fén), klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem a balkonem nebo terasou; za poplatek minibar. Za příplatek jsou k dispozici pokoje s výhledem na bazén a na moře.V případě obsazení pokoje 2 dosp. + 2 dětmi může být přistýlka řešena formou společného lůžka.

Strava All inclusive zahrnuje snídaně (7:00–10:00), obědy (13:00–15:00) a večeře (19:00–22:00) formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00–22:00) v časech a místech určených hotelem. Hotel vyžaduje v restauraci formální oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

Sport a zábava Tenisové kurty (osvětlení za poplatek), stolní tenis, plážový volejbal, minifotbal, fitness, aqua aerobic, dětská herna a hřiště, miniclub (6–12 let), denní a večerní animace; za poplatek: tenisové kurty, kulečník, snooker, vodní sporty na pláži, potápěčské centrum, Spa centrum – venkovní bazén, vířivka, sauna, turecké lázně, masáže. 

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace Vánoční a silvestrovská gala večeře zahrnuta v ceně zájezdu.V období 1.7. – 10.9.2023 je v sousedním hotelu Bayview Taba Heights v provozu Dětský klub Čedog (při naplnění počtu min. 7 dětí). V případě nenaplnění kapacity není bohužel možné náš klub realizovat.V období 17.6. – 30.6. + 10.9. – 18.9.2023 je v sousedním hotelu Bayview Taba Heights v provozu Activity Club ČEDOK (při naplnění počtu min. 7 osob). Kluby Čedok jsou poskytovány zcela zdarma a za jejich zrušení nenáleží náhrada. Zrušení klubu je plně v kompetenci cestovní kanceláře Čedok.Cena zájezdu nezahrnuje vízum. Vízum si můžete zakoupit po příletu do destinace na letišti v Egyptě za 25 USD/os.Vízum není třeba, pokud během svého pobytu neplánujete opustit oblast Sinaj, egyptské vízum není třeba ani pokud plánujete výlet do Izraele nebo do Jordánska.Pro vycestování do Egypta je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 6 měsíců pro návratu z Egypta. Konkrétní informace si můžete ověřit na internetových stránkách Ministerstva zahraničí www.mzv.cz nebo na zastupitelských úřadech jednotlivých států.

Hotel Mosaique Beach Resort Taba Heights - Pobytové zájezdyHotel Mosaique Beach Resort Taba Heights - Pobytové zájezdyHotel Mosaique Beach Resort Taba Heights - Pobytové zájezdyHotel Mosaique Beach Resort Taba Heights - Pobytové zájezdyHotel Mosaique Beach Resort Taba Heights - Pobytové zájezdyHotel Mosaique Beach Resort Taba Heights - Pobytové zájezdyHotel Mosaique Beach Resort Taba Heights - Pobytové zájezdyHotel Mosaique Beach Resort Taba Heights - Pobytové zájezdyHotel Mosaique Beach Resort Taba Heights - Pobytové zájezdyHotel Mosaique Beach Resort Taba Heights - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Seagull Beach Resort

Seagull Beach Resort

Země: Egypt

Středisko: Hurghada

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 5 až 29 dnů

č. zájezdu: 462019/137
all-inclusive
letecky
od16 470,-/osoba
  Aladdin Beach Resort

  Aladdin Beach Resort

  Země: Egypt

  Středisko: Hurghada

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Září, Říjen

  Délka pobytu: 5 až 29 dnů

  č. zájezdu: 465317/137
  all-inclusive
  letecky
  od14 670,-/osoba
   Long Beach Resort

   Long Beach Resort

   Země: Egypt

   Středisko: Hurghada

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Březen

   Délka pobytu: 5 až 29 dnů

   č. zájezdu: 461965/137
   all-inclusive
   letecky
   od14 970,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Dovolená Slunečné pobřeží

    Slančev Brjag, Sonnestrand, Sunny Beach

    Slančev Brjag, v němčině Sonnestrand, Britové mu říkají Sunny Beach, v češtině seš nazývá Slunečné pobřeží. Je to největší bulharské pobřežní letovisko.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit