Hotel Iberotel Costa Mares

č. zájezdu: 443412/89
od28 799,-/osoba
Hotel Iberotel Costa Mares

Hotel Iberotel Costa Mares

Země: Egypt


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Srpen - Listopad

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

  • letecky

Možnosti stravování

  • all-inclusive

Výhody nabídky 1
Luxusní hotel

Výhody nabídky 2
Vhodné pro páry i rodinnou dovolenou

Výhody nabídky 3
Přímo u písčité pláže

Výhody nabídky 4
Krátký transfer z letiště

Výhody nabídky 5
Dětská cena/sleva pro děti do: 11 let

Středisko
Marsa Alam

Poloha
Hotel nachází cca 8 km od letiště.

Pláž
Přímo u hotelu bílá písčitá pláž. Přístup k otevřenému moři z mola. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Vybavení
Recepce, hlavní restaurace, Sky bar, ala carte restaurace na pláži, venkovní bazén pro dospělé (v zimě vyhřívaný), venkovní bazén pro děti (v zimě vyhřívaný), lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma, WiFi zdarma ve veřejných prostorách hotelu.

Ubytování
Superior pokoje mají vlastní příslušenství (koupelna, WC, fén), klimatizace, SAT/TV, trezor, minibar,  set na přípravu kávy/čaje, balkon nebo terasu s výhledem na záliv.Za příplatek superior pokoje s výhledem na bazén a moře nebo prostornější rodinné pokoje superior s výhledem do zahrady nebo deluxe s výhledem do zátoky.

Strava
All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední občerstvení, místní nealkoholické a alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem.

Sport a zábava
Animační programy, plážový volejbal, aqua aerobic, posilovna, dětský klub, stoplní tenis, šipky, masáže (za poplatek). Potápěčské centrum a vodní sporty na pláži za poplatek. Za poplatek je možné zajistit vstup do aquaparku Coraya.

Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace
Cena zájezdu nezahrnuje vízum. Vízum si můžete zakoupit po příletu do destinace na letišti v Egyptě za 25 USD/os. nebo předem v ČR (bližší informace u prodejce). Pro vycestování do Egypta je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 6 měsíců pro návratu z Egypta. Konkrétní informace si můžete ověřit na internetových stránkách Ministerstva zahraničí www.mzv.cz nebo na zastupitelských úřadech jednotlivých států.

Hotel Iberotel Costa MaresHotel Iberotel Costa MaresHotel Iberotel Costa MaresHotel Iberotel Costa MaresHotel Iberotel Costa MaresHotel Iberotel Costa MaresHotel Iberotel Costa MaresHotel Iberotel Costa MaresHotel Iberotel Costa MaresHotel Iberotel Costa Mares

Podobné zájezdy

AMC Royal Hotel & Spa

AMC Royal Hotel & Spa

Země: Egypt

Středisko: Hurghada

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Srpen, Září, Říjen

Délka pobytu: 5 až 29 dnů

č. zájezdu: 503055/137
all-inclusive
letecky
od14 470,-/osoba
    Coral Beach Hotel & SPA

    Coral Beach Hotel & SPA

    Země: Egypt

    Středisko: Hurghada

    Typ: Pobytové zájezdy

    Termíny: Srpen, Září, Říjen

    Délka pobytu: 5 až 29 dnů

    č. zájezdu: 484468/137
    all-inclusive
    letecky
    od14 270,-/osoba
      Hotel Gemma Resort

      Hotel Gemma Resort

      Země: Egypt

      Typ: Pobytové zájezdy

      Termíny: Srpen - Listopad

      Délka pobytu: 8 až 15 dnů

      č. zájezdu: 483487/89
      all-inclusive
      letecky
      od19 069,-/osoba

        Mohlo by vás zajímat:

        Pobytové zájezdy pro seniory

        Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

        Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

        Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

        Pobytově poznávací zájezdy

        Pobyty s výlety

        Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

        Aktuálně

        18.7.2025

        Hledáme nové kolegy

        Do naší kanceláře v Brně hledáme příjemného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici prodejce zájezdů.

        14.7.2025

        Skvělá dovolená v Bulharsku: Sunny Beach

        Pokud hledáte ideální destinaci u moře, kde si odpočinete a zároveň zažijete něco nového, Bulharsko a Sunny Beach vás nezklamou. My jsme si dovolenou užili naplno – a určitě se sem zase někdy vrátíme.

        22.5.2025

        Zájezdy do Norska letecky i autobusem

        Využijte poslední termíny na atraktivní zájezdy za poznáním nejen norských fjordů.

        RSS, více aktualit