Hotel Club Jumbo Resort Watamu

č. zájezdu: 489628/89
od31 929,-/osoba
Hotel Club Jumbo Resort Watamu - Pobytové zájezdy

Hotel Club Jumbo Resort Watamu

Země: Keňa


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen - Duben

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Výhody nabídky 1 přímo na krásné dlouhé pláži

Výhody nabídky 2 obklopen tropickou zahradou

Středisko Watamu

Poloha Tento menší hotelový rezort je zasazený v rozlehlé tropické zahradě, po jejíchž obou stranách jsou maximálně dvoupatrové budovy. Je situovaný severně od Mombasy, cca 135 km od letiště. Letovisko Watamu s obchody a bistry je vzdáleno cca 7km.

Pláž Široká pláž s bílým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře, jenž je částečně zastíněná palmami, se nachází přímo u hotelu; lehátka a slunečníky zdarma. Pro tuto oblast je specifický příliv a odliv.

Vybavení Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, italská restaurace a la carte na pláži (nutná rezervace), hlavní bar, bar na pláži, Wi-Fi v prostorách restaurace a baru zdarma, 2 bazény s mořskou vodou, dvě velké vířivky (z jednoho z bazénů je vstup na pláž), oddělený dětský bazén, obchod se suvenýry, butik

Ubytování Pokoj Standard má vlastní příslušenství (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů – k vyzvednutí na recepci, WC), klimatizaci, stropní ventilátor, SAT/TV (ne na všech pokojích) telefon, trezor, miniledničku, balkon nebo terasu. Za příplatek jsou k dispozici pokoje Superior (stejné vybavení jako pokoje Standard, ale blíže k pláži) – hotel nabízí pouze omezený počet

Strava All inclusive: snídaně (7:30–10:00), obědy (13:00–14:30) a večeře (20:00–21:30) v hlavních restauracích, občerstvení během dne. Neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů (místní lihoviny či místní točené pivo) od 10:00 do 22:00 ve vybraných barech. Lze čerpat v časech a místech určených hotelem.

Sport a zábava zdarma: nepravidelné animační a večerní programy (např. kurzy svahilštiny, lekce vaření, masajské tance, joga), kulečník, stolní tenis, stolní fotbal, šipky, plážový volejbal, fitness (ve vedlejším hotelu Jacaranda); za poplatek: menší SPA centrum (masáže, kosmetické procedury) – ve vedlejším hotelu, kitesurfing (externí nabídka)1× týdně se koná párty na pláži

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků* transfery v cíli zájezdu* počet noclehů dle smlouvy o zájezdu* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení* služby česky hovořícího delegáta* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace

 • Cena nezahrnuje povinnou turistickou autorizaci eTA (Electronic Travel Authorisation), kterou je nutné vyřídit s dostatečným časovým předstihem před odletem do destinace, na webových stránkách https://www.etakenya.go.ke/en Cena je cca 32 USD/os za standardní vyřízení* eTA je nutné mít vytištěné a prokázat se jím na odletu z ČR.* Více informací: https://www.etakenya.go.ke/en/pages/FAQS * Platí pro všechny osoby vč. dětí* Cestující s již zaplacenými a vydanými e-vízy nepotřebují eTA – Víza jim budou platná do jejich vypršení dle vydání.* Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu.* V Keni platí zákaz používání igelitových sáčků (platí i pro dovoz)* Více informací na webových stránkách MZV.Kontakty pro vyplnění žádosti: Hotel Club Jumbo Resort Watamu T: +254 700 161 994 info@jumboresortwatamu.com Mayungu Watamu Road (Kanani Road), Watamu, Kilifi County
Hotel Club Jumbo Resort Watamu - Pobytové zájezdyHotel Club Jumbo Resort Watamu - Pobytové zájezdyHotel Club Jumbo Resort Watamu - Pobytové zájezdyHotel Club Jumbo Resort Watamu - Pobytové zájezdyHotel Club Jumbo Resort Watamu - Pobytové zájezdyHotel Club Jumbo Resort Watamu - Pobytové zájezdyHotel Club Jumbo Resort Watamu - Pobytové zájezdyHotel Club Jumbo Resort Watamu - Pobytové zájezdyHotel Club Jumbo Resort Watamu - Pobytové zájezdyHotel Club Jumbo Resort Watamu - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Neptune Beach Resort

Hotel Neptune Beach Resort

Země: Keňa

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen - Duben

Délka pobytu: 8 až 15 dnů

č. zájezdu: 487993/89
all-inclusive
letecky
od29 929,-/osoba
  Hotel Southern Palms Beach Resort

  Hotel Southern Palms Beach Resort

  Země: Keňa

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Říjen - Duben

  Délka pobytu: 8 až 15 dnů

  č. zájezdu: 487997/89
  polopenze
  letecky
  od32 449,-/osoba
   Hotel Leopard Beach Resort & Spa

   Hotel Leopard Beach Resort & Spa

   Země: Keňa

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Říjen - Duben

   Délka pobytu: 8 až 15 dnů

   č. zájezdu: 489632/89
   all-inclusive
   letecky
   od33 599,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit