Hotel Ajman Saray

č. zájezdu: 486771/89
od23 199,-/osoba
Hotel Ajman Saray - Pobytové zájezdy

Hotel Ajman Saray

Země: Arabské emiráty


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Listopad - Březen

Délka pobytu: 4 až 7 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Výhody nabídky 1 privátní transfer v ceně

Výhody nabídky 2 přímo u písčité pláže

Výhody nabídky 3 možnost all inclusive

Výhody nabídky 4 vhodné i pro rodiny s dětmi

Středisko Ajman

Poloha Přímo u pláže, cca 10 km od center měst Ajman a Sharjah. Nejbližší obchody cca 1 km od hotelu. Mezinárodní letiště DXB se nachází cca 26 km od hotelu a mezinárodní letiště DWC cca 90 km od hotelu. Centrum Dubaje s Burdž Chalífa či nákupním centrem Dubai Mall je vzdáleno cca 40 km (pro dopravu lze využít služeb taxi).

Pláž Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení Vstupní hala, recepce, 1 hlavní restaurace, 3 tematické restaurace, 2 bary, konferenční místnost, možnost výměny peněz; Wi-Fi připojení zdarma, za poplatek půjčovna aut. Bazén s terasou na slunění; lehátka a slunečníky zdarma.

Ubytování Pokoj Deluxe – Standardně pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky. Vybaven TV, trezorem, klimatizací, minibarem (za poplatek dle spotřeby), varnou konvicí. Vlastní příslušenství (WC, vana, sprchový kout, vysoušeč vlasů). Balkon nebo terasa. Výhled do okolí. Za příplatek výhled na moře.

Strava Snídaně.Polopen­ze.Plná penze.All inclusive.Přesný rozpis časů servírování a zahrnutých jídel / nápojů obdrží klienti při check-inu v hotelu.

Sport a zábava Fitness. Spa centrum – za poplatek; masáže, kosmetické procedury.Pro děti hotelový dětský klub s bazénem a hřištěm.

Cena zahrnuje

 • Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků* Transfery v destinaci* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Informace Na místě může být splatná povinná turistická taxa. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.V prů­běhu místních svátků (například ramadán) může dojít k omezení služeb v hotelu / destinaci. Nárok na kompenzaci nevzniká.

Hotel Ajman Saray - Pobytové zájezdyHotel Ajman Saray - Pobytové zájezdyHotel Ajman Saray - Pobytové zájezdyHotel Ajman Saray - Pobytové zájezdyHotel Ajman Saray - Pobytové zájezdyHotel Ajman Saray - Pobytové zájezdyHotel Ajman Saray - Pobytové zájezdyHotel Ajman Saray - Pobytové zájezdyHotel Ajman Saray - Pobytové zájezdyHotel Ajman Saray - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Signature 1 Hotel Tecom

Hotel Signature 1 Hotel Tecom

Země: Arabské emiráty

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 7 až 15 dnů

č. zájezdu: 468905/138
snídaně
letecky
od19 390,-/osoba
  Hotel First Central Hotel Suites

  Hotel First Central Hotel Suites

  Země: Arabské emiráty

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Květen - Září

  Délka pobytu: 7 až 15 dnů

  č. zájezdu: 468915/138
  snídaně
  letecky
  od19 790,-/osoba
   Hotel Royal M Hotel & Resort Al Aqah

   Hotel Royal M Hotel & Resort Al Aqah

   Země: Arabské emiráty

   Středisko: Fujairah

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Květen - Říjen

   Délka pobytu: 7 až 15 dnů

   č. zájezdu: 468974/138
   all-inclusive
   letecky
   od29 790,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit