Hotel Esencia De La Palma By Princess

Španělsko

č. zájezdu: 486904/74
od34 600,-/osoba
-16%sleva
First minute
Hotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdy

Esencia De La Palma By Princess

Země: Španělsko

Destinace: Kanárské ostrovy, La Palma

Středisko: Gran Canaria, FUENCALIENTE

Hotel: Esencia De La Palma By Princess


Stravování: polopenze, plná penze, all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Listopad - Květen

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • polopenze
 • plná penze
 • all-inclusive

Poloha

Na jihozápadním pobřeží ostrova, 30 km od letiště, poblíž vesničky Las Indias. Hotel akceptuje pouze hosty starší 16 let. 
Na ostrově La Plama není osobně k dispozici delegát Canaria Travel CZ.

Vybavení objektu

Hotel je součástí komplexu La Palma Princess, který je postavený ve stylu kanárské vesnice. Hostům je k dispozici vstupní hala s privátní recepcí, restaurace, bary, konferenční sály, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, malý obchod, služby prádelny, služby lékaře, půjčovna aut a kol, parkoviště (zdarma). V zahradě se nachází 4 bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky. K relaxaci je možné využít služeb centra SPA Aqua Princess (ozdravné procedury, kosmetika, vířivka, sauna, masáže). Hotel připravuje denní i noční animační programy.

Stavební práce v hotelu

Od 05. 05. 2024 není k dispozici restaurace Origen.Snídaně a večeře jsou připravovány v restauraci Food Market.

Stravování

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci (oddělená část pro hosty Esencia). Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den. Program all inclusive (listopad – duben) plus zahrnuje značkové alkoholické nápoje.

Obchody

Obchůdky a restaurace se nachází ve vesnici Las Indias cca 5 km od hotelu a ve vesnici Fuencaliente cca 10 km od hotelu.

Pláž

Pláž La Zamora se nachází cca 20 minut od hotelu.

Doplňující informace

V hotelech na ostrově La Palma není k dispozici informační kniha.

Pokoj Standard Esencia

Klimatizovaný, elegantně zařízený pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu (rychlejší Premium za příplatek), telefon, minibar, trezor (zdarma), čajový a kávový servis, koupelnu s WC, vanou a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasa. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře nebo s bočním výhledem na moře.Maximální obsazenost – 3 osoby (starší 16 let).

Hotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdyHotel Esencia De La Palma By Princess - Kanárské ostrovy - Španělsko - Pobytové zájezdy

Doprava

Letový řád

Na Kanárské ostrovy odlétáme v průměru 5× do týdne.

Nezapomeňte se před odletem na dovolenou přesvědčit o aktuálním čase odletu Vašeho letadla.

Rezervace míst v letadle

V případě zájmu je možné zajistit konkrétní místa v letadle. Týká se pouze přímých letů. U spojených letů konkrétní místa rezervovat nelze. U žádného letu nelze rezervovat místa v 1. řadě.

Poplatky za provedení rezervace konkrétního místa v letadle jsou následující:

PREMIUM SEATS – 2. – 3. řada + 4. řada sedadla ABC
– řady u nouzových východů (exit)

Cena: 490 Kč/jeden směr (980 Kč/zpáteční letenka)

Sedačky u nouzových východů mohou být obsazeny pouze osobami staršími 12 let a fyzicky přiměřeně zdatnými. Tyto sedačky nesmí být obsazovány dětmi, osobami ve vysokém věku, fyzicky slabými, tělesně či mentálně postiženými, osobami se špatnou pohyblivostí, osobami které nedopnou standardní bezp. pás a je třeba ho nastavovat pásem pro infanty, gravidními ženami. V případě, že cestující si tato místa rezervují a nesplní podmínky pro přepravu na místech u nouzových východů, mohou být palubní obsluhou usazeni na jiná místa. V tomto případě nevzniká nárok na reklamaci a rezervační poplatek se nevrací.

STANDARD SEATS – ostatní sedadla (kromě 1. řady)
Cena: 290 Kč/jeden směr (580 Kč/zpáteční letenka)

Rezervaci míst v letadle je nutné nahlásit a uhradit nejpozději 48 hodin před plánovaným odletem v cestovní kanceláři.


Podobné zájezdy

Hotel Melia Palma Marina

Hotel Melia Palma Marina

Země: Španělsko

Středisko: Palma

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Březen

Délka pobytu: 4 až 5 dnů

č. zájezdu: 487384/89
snídaně
letecky
od12 579,-/osoba
  Hotel Innside Palma Bosque

  Hotel Innside Palma Bosque

  Země: Španělsko

  Středisko: Palma

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Březen

  Délka pobytu: 4 až 5 dnů

  č. zájezdu: 487378/89
  snídaně
  letecky
  od12 259,-/osoba
   Hotel Melia Palma Bay

   Hotel Melia Palma Bay

   Země: Španělsko

   Středisko: Palma

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Březen

   Délka pobytu: 4 až 8 dnů

   č. zájezdu: 464686/89
   bez stravování
   letecky
   od11 069,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit