Francie - Romantická Paříž a Versailles

č. zájezdu: 469046/26
od18 390,-/osoba
-8%sleva
First minute
Francie - Romantická Paříž a Versailles - Pobytové zájezdy

Francie - Romantická Paříž a Versailles

Země: Francie


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Poznávací zájezdy

Termíny: Březen - Září

Délka pobytu: 4 dny


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Anotace

Vydejte se s námi na letecký poznávací zájezd do Paříže s PhDr. Tomášem Jeřábkem, Petrem Horákem. Zajistili jsme pro vás hotel nedaleko Vítězného oblouku a dalších pamětihodností města. Výborná poloha hotelu vám umožní individuální procházky večerní Paříží, posezení v kavárničkách na břehu Seiny a vstřebání té pravé atmosféry města. Frederik Chopin před více než 150 lety napsal: „Paříž je všechno, co chceš!“ a platí to dodnes. Pro Ernesta Hemingwaye byla Paříž „oslavou života“. Klikaté uličky a velkolepé bulváry, proslulé stavby, mondénní obchody a prvotřídní restaurace, ošuntělé hospody, honosné operní scény a sebevědomí občané. Žádné jiné evropské město není tak obdivované, jako právě Paříž.

Poznávací letecké zájezdy do Paříže 2024 provází PhDr. Tomáš Jeřábek, Petr Horák. Garance skupiny max. 20 – 21 osob.

Program zájezdu

1. den zájezdu
Dle letového řádu odlet s průvodcem do PAŘÍŽE, transfer na ubytování do hotelu. Prohlídka čtvrti Montmartre, náměstí malířů Place du Tertre, krásná bazilika Sacré-Coeur, náměstí Pigalle, Moulin Rouge. Individuálně nebo s průvodcem večerní město.

2. den zájezdu
PAŘÍŽ – celodenní prohlídka hlavních pamětihodností města s průvodcem – Vítězný Oblouk, Champs Elysées, přes náměstí Concorde pokračujeme k Opeře a k ostrovu La Cité – katedrála Notre Dame, Sainte Chapelle, Justiční palác, Prefektura. Individuální volno v Latinské čtvrti (kavárničky, restaurace, nákupy nebo vznešený Pantheon, Sorbona a Lucemburské zahrady). Večerní fakultativní projížďka lodí po Seině s neobvyklým pohledem na pařížské památky.

3. den zájezdu
Po snídani odjedeme na fakultativní výlet k prohlídce zámku a zahrad VERSAILLES – symbol francouzských králů, demonstrující bohatství a velikost francouzské monarchie (příměstský vlak RER cca 9 €). V pozdních odpoledních hodinách navštívíme Invalidovnu a Eiffelovu věž.

4. den zájezdu
Po snídani dokončení prohlídky Paříže s průvodcem, návštěvamuzea LOUVRE, individuální volno. Transfer na letiště a odlet do Prahy. Předpokládaný návrat ve večerních hodinách

Cena zahrnuje

Let. přepravu Praha – Paříž – Praha vč. let. tax, příruční zavazadlo dle pravidel letecké společnosti,tran­sfer z/na letiště, 3× ubytování v hotelu** – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 3× snídani, průvodce CK

Cena nezahrnuje

Vstupné, pobytovou taxu, místní dopravu, fakult. výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

1lůžk.pokoj 5250 Kč (povinné při nedoobsazení), odbavené zavazadlo do 20 kg 1400 Kč, komplex. pojištění vč. storna zájezdu 180 Kč,Muzeum Louvre – vstupné a rez. poplatek 450 Kč dospělý, do 25 let zdarma – rezervace nutná při objednání zájezdu, nejpozději 1 měsíc před odletem,Versailles zámek a zahrady – vstupné a rez. poplatek 750 Kč dospělý, 5–24,9 let 260 Kč, dítě do 4,9 let zdarma – rezervace nutná při objednání zájezdu, nejpozději 1 měsíc před odjezdem

Nástupní místa

29.03. – 01.04. Odjezd L1
04.05. – 07.05. Odjezd L1
30.05. – 02.06. Odjezd L1
20.06. – 23.06. Odjezd L1
12.09. – 15.09. Odjezd L1

Sleva

500 Kč/os. ubytování v 3lůžk. pokoji

Ubytování

**hotel*****s vý­bornou polohou v pařížské čtvrti Levallois-Perret, na hranici centrální Paříže a 20 min. pěšky k Vítěznému oblouku a dalším památkám města. Snídaně formou bufetu, TV, Wi-Fi, hotel. terasa. Výhodou je i stanice metra před hotelem (cca 80 m) a blízkost obchodů, kaváren a restaurací.

Podnadpis

HOTEL NA DOSAH VÍTĚZNÉHO OBLOUKU

Podnadpis2

POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO PAŘÍŽE LETECKY 2024, DOVOLENÁ FRANCIE

Typ ubytování (např. Hotel ***, Stan …)

Hotel***

Ikony pro web

Oblíbené@tip@u­bytování

Doporučujeme

Výborná poloha hotelu k individuálnímu poznávání umění v světoznámém Louvrujedinečná atmosféra čtvrti La Cité zámek Versailles, symbol francouzských králů

Příznaky termínů

FR527–23–1%Doobsazení pro ženu

Doprava

Letecky na trase Praha – Paříž – Praha, po Paříži se budeme pohybovat městskou hromadnou dopravou.

Ubytování a stravování

UBYTOVÁNÍ

 • 3× ubytování v hotelu*** – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
  - hotel***** s výbornou polohou v pařížské čtvrti Levallois-Perret, na hranici centrální Paříže a 20 min. pěšky k Vítěznému oblouku a dalším památkám města. Snídaně formou bufetu, TV, Wi-Fi, hotel. terasa. Výhodou je i stanice metra před hotelem (cca 80 m) a blízkost obchodů, kaváren a restaurací.
  - CK si vyhrazuje právo z organizačních důvodů změnit místo ubytování dle Všeobecných smluvních podmínek.

  STRAVOVÁNÍ
  3× snídaně. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Vstupné, platby

Orientační ceny z roku 2023
Eifellova věž – výtah do 2. patra 18,10 (dítě 12–24 let 8,60, dítě 4–11 let 4,30)
Eifellova věž – výtah do 3. patra 28,30 (dítě 12–24 let 13,40, dítě 4–11 let 6,70)
Eifellova věž – pěšky do 2. patra 11,30 (dítě 12–24 let 5,40, dítě 4–11 let 2,70)
Eifellova věž – pěšky 2.patro + výtah do 3. patra 21,50 (dítě 12–24 let 10,20, dítě 4–11 let 5,10)

Pantheon 11,5 (občané EU do 25 let vč. zdarma)
Justiční palác 11,5 (občané EU do 25 let vč. zdarma)
Tour Montparnasse 20
Loď po Seině 15 (12–17 let 15, do 11 let 8)
Metro – magnetická karta Navigo 2 + jízdné (předpokládáme na jízdy metrem cca 25 €)
Příměstský vlak RER – Versailles 9 (zpáteční jízdenka)
Invalidovna 14 (občané EU do 25 let vč. zdarma)
Vítězný oblouk 13 (občané EU do 25 let vč. zdarma)
St. Chapelle 11,5 (občané EU do 25 let vč. zdarma)
Museum Orsay 14 (občané EU do 25 let vč. zdarma)
Orangerie 12,50
Picasso 14
Sacre´Coeur 7

Muzeum Louvre – vstupné a rez. poplatek 450 Kč dospělý, do 25 let zdarma – rezervace nutná při objednání zájezdu, nejpozději 1 měsíc před odletem,
Versailles zámek a zahrady – vstupné a rez. poplatek 750 Kč dospělý, 5–24,9 let 260 Kč, dítě do 4,9 let zdarma – rezervace nutná při objednání zájezdu, nejpozději 1 měsíc před odjezdem
  ******INFORMACE KE VSTUPŮMVětšina muzeí a zámků je pro osoby ze zemí EU do 25 let zdarma. Nutno předložit pas nebo občanský průkaz, karta ISIC nestačí, nelze z ní poznat národnost. Zdůrazňujeme, že u vstupů na Eiffelovu věž, Versailles a do všech muzeí probíhají tvrdé bezpečnostní kontroly. Nesmíte mít u sebe žádné ostré předměty, nože (ani malé zavírací), nejsou přípustné jakékoliv plechovky (s pivem nebo jinými nápoji, paštiky), alkohol ve skleněných lahvích, zapalovače, deodoranty ve skle (pouze v plastu). Doporučujeme zakoupení 2–4 denní muzejní karty PARIS MUSEUM PASS. Karta umožní shlédnout na 60 objektů v Paříži včetně Versailles. 2 denní karta – 52 €, 4 denní karta – 66 € – především pro zájemce o individuální prohlídky pařížských muzeí.

UPOZORNĚNÍDo kostelů není vhodné jít s holými rameny a v šortkách, může se Vám stát, že nebudete vpuštění dovnitř. Doporučujeme mít sebou turistickou obuv a turistické oblečení.
  
DOPORUČENÉ KAPESNÉNa vstupné doporučujeme částku ve výši cca 180 € dle individuálního zájmu o návštěvu objektů. Není podmínkou všechny památky navštívit. Další kapesné dle vlastního uvážení. Vstupné do navštívených objektů, vláčky, lanovky, MHD, lodičky, trajekty na ostrovy u výletů nejsou zahrnuty v ceně zájezdu, pokud není v odstavci „cena zahrnuje“ výslovně uvedeno jinak.
******POBYTOVÁ TAXA
Cena nezahrnuje pobytovou taxu, která je cca 1,90 €/dospělá osoba/noc. Průvodce od vás bude tuto částku vybírat společně se vstupným do památek.
  **********MĚNA A KURZ**
EURO (značení €)
 ****

Cestovní dokumenty, vízum, očkování, pojištění

******CESTOVNÍ DOKUMENTY
Na cestu nezapomeňte platný cestovní doklad. I když jsme od 1. 5. 2004 členy EU a pro cesty na území EU stačí občanský průkaz (jen tzv. karta, od 1. 1. 2006 jen se čtecí zónou), doporučujeme všem vzít s sebou raději platný cestovní pas. CK nemůže přebírat odpovědnost za úspěšné odbavení svých klientů při přejezdech. Prosím, nezapomeňte, že vaše cestovní pasy musí být platné ještě alespoň půl roku po návratu z dovolené. Dle vyjádření MV ČR je občanský průkaz cestovním dokladem pouze pro držitele dokladu. Každý účastník zájezdu je osobně odpovědný za dodržování pasových, celních, zdravotních a dalších předpisů země, do níž cestuje. CK nepřebírá odpovědnost za vízové povinnosti cizích státních příslušníků do navštívených zemí. Prosím mějte u sebe několik kopií cestovního dokladu, popřípadě i v elektronické podobě (např. uložené v emailové poště). Tyto kopie mohou usnadnit řešení mnoha situací.

******CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ (ZA PŘÍPLATEK)

Každý účastník zájezdu je povinen vycestovat do zahraničí s cestovním pojištěním.

Cestovní kancelář REDOK TRAVEL má uzavřenou pojistnou smlouvu č. 1360500204 s p­ojišťovnou UNIQA a.s. **

Pojištění není limitováno věkem účastníka. Pokud jste si prostřednictvím CK zakoupili komplexní pojištění (nebo je již zahrnuto v ceně zájezdu), jste pojištěni v následujícím rozsahu:
Pojištění léčebných výloh v zahraničí 7 000 000 Kč
Úrazové pojištění – trvalé následky úrazu 600 000 Kč
Úrazové pojištění – smrt následkem úrazu 300 000 Kč
Úrazové pojištění, nemocniční odškodné (hosp.+nemoc) 600 Kč/den
Pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví a věci 3. osoby 5 000 000 Kč
Pojištění zavazadel 20 000 Kč/ks (max. 40 000 Kč)
Pojištění storna zájezdu 20 000 Kč (spoluúčast klienta 20%)
Náklady na ubytování spojené s umístěním do karantény max. 30 000 Kč
Náklady na náhradní dopravu zpět do ČR v případě umístění do karantény při zahraniční cestě max. 20 000 Kč

Při pojistné události v zahraničí je třeba kontaktovat asistenční službu v Praze – tel: +420 296 333 696, kde oznámíte, k jaké pojistné události došlo a asistenční služba Vám poradí, jak dále postupovat. Nezapomeňte s sebou Evropský průkaz zdravotního pojištění (karta zdravotního pojištění v ČR). Smluvní vztah vzniká mezi klientem a pojišťovnou, případné pojistné události řeší klient přímo s pojišťovnou. Součástí pojištění je i automatické a bezplatné prodloužení platnosti pojištění pro zpožděný návrat v případě, kdy se pojištěná osoba z důvodu zásahu vyšší moci (např. uzavření leteckého provozu, živelná pohroma v místě dovolené, apod.) nemůže vrátit do ČR v původně plánovaném termínu. Pojištění léčebných výloh a asistenčních služeb zahrnuje i pojištění plážových adrenalinových aktivit, které si pojištěný může zakoupit podle svého zájmu přímo na pláži (např. jízda na vodním skútru, jízda na banánu, jachting, parasailing, vodní lyžování, potápění s instruktorem, apod.). Pojištění storna obsahuje i pojištění z důvodu nedobrovolné ztráty zaměstnání a pojištění nevyužité dovolené. Další informace o pojištění jsou uvedeny na stránkách . Pojištění se řídí Všeobecnými pojistnými podmínkami pro cestovní pojištění UCZ/Ces/20 a Rámcovou pojistnou smlouvou. Pojištěný klient tímto potvrzuje, že se seznámil s rozsahem pojištění, že převzal Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění, byl s nimi seznámen a souhlasí s jejich zněním.

Cestovní kancelář je pojištěna v souladu se Zákonem č.159/1999 Sb., certifikát pojištění na******

Doplňující info k zájezdu

******ELEKTRICKÉ ADAPTÉRYSíťové napětí ve Francii je, jako v České republice 220 V. Zástrčky jsou stejné jako v České republice, a proto není třeba žádného adaptéru.  ******VELVYSLA­NECTVÍ A KONZULÁTYPokud ztratíte pas nebo potřebujete jinou pomoc, spojte se s velvyslanectvím nebo konzulátem.

Velvyslanectví Paříž – Ambassade de la République tchque
15, Avenue Charles Floquet, 75007 Paris
Telefon: +331/40651300, sekretariát vv. 40651301, sekretariát dipl. 40651303, obchodní oddělení 40651315
Fax sekret.dipl.: +331/40651313, OEÚ-40651316, sekret.vv-40651332
Nouzová linka: +33/607764394
E-mail: paris@embassy.mzv.cz
Provozní hodiny úřadu: pondělí – pátek 09.00 – 13.00, 13.30 – 17.30
Úřední hodiny pro veřejnost: pondělí – pátek 09.00 – 13.00, 13.00 – 17.30

Konzulární oddělení velvyslanectví Paříž
18, rue Bonaparte, 75006 Paris
Telefon: +33/144 320 200
Fax: +331/44 320 212
Nouzová linka: +33/607 764 394
E-mail: consulate.paris@embassy.mzv.cz
Provozní hodiny úřadu: pondělí – pátek 8.30 – 17.00
Úřední hodiny pro veřejnost: pondělí, úterý, středa, pátek 09.30 – 12.30, čtvrtek zavřeno  ******DŮLEŽITÁ TELEFONNÍ ČÍSLAPrvní pomoc: 15Policie – pohotovostní služba: 17Požárníci: 18Evropské číslo pohotovostní služby: 112Směrové číslo z Francie do ČR: 00420Směrové číslo z ČR do Francie: 0033
  ******DOPORUČENÍ PRO TURISTY
DROZD – Registrace občanů při cestách do zahraničí

Projekt „Dobrovolné registrace občanů České republiky při cestách do zahraničí (DROZD) umožňuje českým občanům poskytovat na dobrovolném základě informace o svém plánovaném pobytu v zahraničí.

CELNÍ A DEVIZOVÉ PŘEDPISY
Jestliže cestujete z jedné země Evropské unie do jiné, můžete si s sebou vzít tabákové a alkoholové výrobky určené k osobní spotřebě, nikoliv však k dalšímu prodeji.
Do Francie lze pro osobní spotřebu z jiné země EU dovézt:
800 cigaret, 400 doutníčků, 200 doutníků, 1 kg tabáku, 10 litrů destilátů, 20 litrů, alkoholizovaného vína, 90 litrů vína (včetně max. 60 litrů šumivého vína), 110 litrů piva.
Do Francie je zakázáno dovážet:
Materiály s pedofilní tématikou, produkty osahující nebezpečné látky, narkotika a psychotropní látky, kojenecké lahve obsahující sloučeninu bisfenol A, výrobky osahující azbest, do Francie se též nesmí dovážet některá bojová plemena psů.
Devizové předpisy:
Všechny osoby překračující francouzské hranice mají povinnost ohlásit dovoz i vývoz finančních prostředků přesahujících 10 000 EUR celním orgánům.
  **********DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ
** – Prosíme o důkladné označení Vašich zavazadel Vaším jménem a CK REDOK- Účastníci zájezdu jsou povinni být v průběhu celého zájezdu na smluveném místě a ve stanovenou dobu, kterou určí průvodce. Nelze, aby z důvodu vaší nedochvilnosti byli ostatní klienti kráceni na svých právech, jak v oblasti poznávání, ubytování, stravování a dalších. V případě jakékoliv nedochvilnosti informujte prosím neodkladně průvodce zájezdu. V místech srazu čeká autobus max. 30 min., při definitivním odjezdu do ČR pak maximálně 1 hod. V případě, že jde o letecké zájezdy, návaznost na trajekt apod. je zde čekací doba pouze 30 min.). Cestovní kancelář ani dopravce za těchto okolností nenesou žádnou morální ani finanční zodpovědnost.- CK nepřebírá odpovědnost za jednání cestujících, které by bylo v rozporu se zákony příslušné země.- Služby nečerpané vlastní vinou propadají bez náhrady.- Do autobusu doporučujeme pohodlné oblečení, příruční zavazadlo a event. malý polštářek pod hlavu či deku.- Je povolen převoz zavazadel do hmotnosti 15 kg/os. V případě nadváhy nemusí být zavazadla převzata k přepravě. Rovněž nebudou převzata balení minerálních vod či jiných nápojů.- Při odchodu z autobusu na výletech, při prohlídkách apod., neponechávejte v autobuse finanční prostředky, osobní doklady, platební karty, fotoaparáty, kamery aj. cenné věci. Dopravce ani CK neodpovídá za jejich případnou ztrátu nebo odcizení.- Nezapomeňte vzít s sebou léky, které užíváte, pohodlnou obuv, deštník nebo pláštěnku a dobrou náladu.- CK si vyhrazuje právo z organizačních důvodů změnit místo ubytování dle Všeobecných smluvních podmínek.
V současné situaci je nutné počítat se zvýšenou kontrolou na hranicích a je pro nutné dodržet množství alkoholu a cigaret deklarované v odbavení.

Program zájezdu
dle katalogu, může být však přizpůsoben časovému limitu na trase, počasí, nepředvídatelným okolnostem na cestě i po dobu konání zájezdu. Změna programu vyhrazena!
DŮLEŽITÉ POKYNY TÝKAJÍCÍ SE LETECKÉ PŘEPRAVY****Co si můžete vzít do příručního zavazadla:
Je nepřípustné brát na palubu letadla nože, nůžky, pilníky a jiné předměty ostré povahy, střelné zbraně a jejich imitace, tupé předměty (obušky apod.), které mohou být využity jako zbraň, jakékoli výbušné a hořlavé látky, jakékoli chemické nebo toxické látky. Dále je zakázáno brát na palubu jakékoliv vlastní tekutiny (voda, nápoje, sirupy, polévky), krémy, oleje, roztoky, spreje, parfémy, mascara, gely vlasové a sprchové, tlakové nádoby, holicí pěny, deodoranty, pasty a zubní pasty, krémy, směsi kapalných a pevných látek apod. Tyto předměty je nutno umístit do zavazadel k odbavení. Uvedené tekutiny a gely mohou být přepravovány pouze: v jednotlivých baleních o maximálním objemu 100ml umístěných v jediném průhledném, opakovaně uzavíratelném plastovém sáčku o maximálním objemu 1 litr a předložené k samostatné kontrole mimo kabinové zavazadlo. Tekutiny, které můžete mít v kabinovém zavazadle bez omezení: léky a dietní jídlo (doporučuje se lékařský předpis nebo potvrzení). Kapalné léky mohou být převáženy v objemu větším než 100 ml, pokud je cestující potřebuje během cesty ze zdravotních důvodů. Tyto léky musíte nahlásit zvlášť během bezpečnostní kontroly na letišti.
Doplňující postupy bezpečnostních kontrol
Evropská komise zavádí povinné vyjímání elektronických zařízení (notebooky, rádia apod.) a jejich samostatnou detekční kontrolu. Ta se týká i svrchního oblečení (bund, kabátů apod.). Tato opatření jsou na letišti Václava Havla už aplikována a opatření EU nebude mít vliv na stávající průběh kontrol.Více informací o bezpečnostních pravidlech letiště Praha:
Doprava na/z letiště v Praze

Každý účastník si zajišťuje sám. Na letiště je možné se dopravit autobusem MHD č. 119 ze stanice metra A „nádraží Veleslavín" nebo ze stanice metra B „Zličín“ autobusem č. 100.
Parkování nejblíže letišti Václava Havla v Praze
Ve spolupráci se společností GO Parking můžete využít prostřednictvím následujícího odkazu, popřípadě navštívit přímo oficiální stránky Při uvedení promokódu RED026 získáte slevu na parkování na chráněném a hlídaném parkovišti. Na letiště a z letiště vás odveze BEZPLATNĚ mikrobus společnosti GO Parking – více na

Ohlasy klientů

18.09. 2023
Vážená cestovní kanceláři!
Včera jsem se vrátila z výletu (14 – 17.9.2023) s vaší CK, kde nás provázel průvodce PhDr. Jeřábek.
Chtěla jsem poděkovat za profesionalitu a za vše – vše klaplo.
Budu sledovat vaše nabídky a doufám, že bych zase s Redokem jela.
Přeji vše dobré.
Věra H.

10.04.2023
Dobrý den.
Moc děkujeme za perfektně zorganizovaný výlet do Paříže a velmi profesionální přístup pana průvodce Horáka.
Znalosti a vědomosti v dané lokalitě jsou obdivuhodné a pro nás ohromující.
Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit možná někdy příště.
S pozdravem
Johnovi,
12.9.2022
Dobrý den,
včera večer jsme se vrátili z poznávacího zájezdu z Paříže. Chtěl bych Vám jménem mým a moji manželky poděkovat za úžasný zážitek, protože jsme poznali skutečně krásné město Paříž a rovněž jsme měli možnost navštívit Versailles. Určitě na tom má podíl vaše CK, která zabezpečuje rezervaci hotelu a některých vstupů, ale lví podíl na krásném zážitku má i váš průvodce pán Jeřábek, který je skutečně profesionálem na svém místě. Jeho výklady a znalosti o památkách a historii, které jsou doplněny vtipnými poznámkami, zaslouží náš obdiv. Rovněž jeho starost o zabezpečení bezchybného chodu zájezdu byla příkladná. Velmi nás potěšilo, že se snažil organizovat výlety k památkám tak, aby jsme poznali maximum toho, co lze za těch pár dnů poznat. Skutečně mu patří naše velké poděkování.
S vaší CK jsme absolvovali 2 zájezdy a musíme konstatovat, že vše fungovalo bezchybně a vaší průvodci (p.Jeřábek a p.Kabíček) v nás zanechali jen ten nejlepší dojem ohledně péče o klienty a organizování zájezdů, čímž chceme ještě jednou poděkovat vaší CK i oběma pánům průvodcům.
Určitě v nás máte velké příznivce a těšíme se na nový katalog zájezdů pro rok 2023, protože pokud i nám to finanční podmínky umožní, tak určitě využijeme vaší CK k poznávání dalších koutů tohoto světa.
Moc Vám děkujeme.
S pozdravem
rodina A.

Francie - Romantická Paříž a Versailles - Pobytové zájezdyFrancie - Romantická Paříž a Versailles - Pobytové zájezdyFrancie - Romantická Paříž a Versailles - Pobytové zájezdyFrancie - Romantická Paříž a Versailles - Pobytové zájezdyFrancie - Romantická Paříž a Versailles - Pobytové zájezdyFrancie - Romantická Paříž a Versailles - Pobytové zájezdyFrancie - Romantická Paříž a Versailles - Pobytové zájezdyFrancie - Romantická Paříž a Versailles - Pobytové zájezdyFrancie - Romantická Paříž a Versailles - Pobytové zájezdyFrancie - Romantická Paříž a Versailles - Pobytové zájezdyFrancie - Romantická Paříž a Versailles - Pobytové zájezdyFrancie - Romantická Paříž a Versailles - Pobytové zájezdyFrancie - Romantická Paříž a Versailles - Pobytové zájezdyFrancie - Romantická Paříž a Versailles - Pobytové zájezdy

Doprava

Svozová a nástupní místa u autokarových zájezdů

Trasa A Praha, Poděbrady (ÖMV dálnice), Hradec Králové, Pardubice, Holice, (Chrudim), V. Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Olomouc (+250) – základní trasa CK nebo v obráceném pořadí dle výjezdu z republiky. Trasa bude plánována efektivně tak, aby vaše cestování po republice bylo co nejkratší.

Trasa B Karviná (+450), Ostrava (+450), Nový Jičín (+450), Hranice (+350), Olomouc (+250)

Trasa C Brno, Velké Meziříčí, Jihlava – Pávov, Humpolec, Praha (dle výjezdu z ČR i v obráceném pořadí)

Trasa D Praha, Poděbrady (ÖMV dálnice), Hradec Králové, Pardubice, Holice, (Chrudim), Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, M. Třebová, Olomouc, Brno (+200)

Trasa E Praha, Poděbrady (ÖMV dálnice), Hradec Králové, Pardubice, Holice, (Chrudim), Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, M. Třebová, Olomouc, Hranice, Nový Jičín, Příbor, Frýdek Místek, Český Těšín, Brno (+150)

Trasa F Plzeň (-200)

Trasa G Trutnov (+300), Dvůr Králové n. Labem (+300), Náchod (+200), Jaroměř (+100)

Trasa H Brno (+400), Olomouc (+300), Svitavy (+200), Litomyšl (+200), Vysoké Mýto (+200), Pardubice, H. Králové, Poděbrady (ÖMV dálnice), Praha

Trasa I Chrudim (+330), Pardubice (+330), Hradec Králové (+330), Svitavy (+430), Praha

Trasa J Brno (+400), Pardubice, H. Králové, Poděbrady (ÖMV dálnice), Praha

Trasa K Brno (+330), Velké Meziříčí (+330), Jihlava – Pávov (+330), Humpolec (+330), Praha

Trasa L Lanškroun (+150), Ústí nad Orlicí (+200), Česká Třebová (+100)

Trasa M Pardubice (+300), Hradec Králové (+300), Vysoké Mýto (+250), Litomyšl (+250), Svitavy (+200), Letovice (+200), Brno

Trasa N Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha

Nástup České Budějovice – trasa u zájezdů směřujících do Rakouska a Itálie, vede téměř vždy přes České Budějovice, u těchto zájezdů je zde možný nástup. Ostatní zájezdy – svozy za příplatek a nástupní místa na vyžádání v CK.


Podobné zájezdy

PAŘÍŽ a Versailles

PAŘÍŽ a Versailles

Země: Francie

Středisko: Paříž

Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

Termíny: Říjen

Délka pobytu: 5 dnů

Osob: 1-3 osoba

č. zájezdu: 448825/93
snídaně
autobusem
od6 990,-/osoba
  -18%sleva
  Francie - Paříž a Zámek Versailles

  Francie - Paříž a Zámek Versailles

  Země: Francie

  Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

  Termíny: Duben - Říjen

  Délka pobytu: 5 dnů

  Osob: 1, 1-2, 1-3 osoba

  č. zájezdu: 469048/26
  snídaně
  autobusem
  od7 801,-/osoba
   First minute
   -2%sleva
   Francie - Paříž a Zámek Versailles

   Francie - Paříž a Zámek Versailles

   Země: Francie

   Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

   Termíny: Září, Říjen

   Délka pobytu: 5 dnů

   Osob: 1-2, 1-3, 1 osoba

   č. zájezdu: 443769/26
   snídaně
   autobusem
   od8 640,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Poznávací zájezd do Paříže 2023

    Paříž letecky z Prahy, eurovíkend Paříž a Paříž Last Minute nejlevněji se Summit Tour

    V naší nabídce se představuje několik programů, které se zabývají poznáním významných památek Paříže, která určovalo módní směry nejen celé Evropě, ale i celému světu.

    Poznávací zájezdy

    Poznávací zájezdy letecky i autobusem z Brna, Prahy a Ostravy a dalších měst.

    Poradíme při výběru správného poznávacího zájezdu, aby jste se nehonili a užili si zážitky plnými doušky.

    Aktuálně

    21.7.2023

    Velký okruh Slovinskem

    Poslední volná místa na autobusový zájezd po krásách Slovinska od 22.8. do 27.8.2023

    20.7.2023

    Poslední volná místa do Londýna!

    Poslední volná místa na jedinečný letecký poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie.

    20.7.2023

    Last Minute Kalábrie

    doprodej leteckých zájezdů do 4* rezortu Villaggio Borgo degli Ulivi v Kalábrii, letecky z Prahy, v termínu 24.7.-31.7.2023.

    RSS, více aktualit