Apartmány Francolini

Itálie, Folgaria, Lavarone

č. zájezdu: 515914/3
od5 576,-/osoba
-2%sleva
Apartmány Francolini

Apartmány Francolini

Země: Itálie

Destinace: Skirama Dolomiti Adamello Brenta

Středisko: Folgaria / Lavarone

Ubytování: Apartmány Francolini


Stravování: bez stravování
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Lyžařské zájezdy

Termíny: Březen

Délka pobytu: 8 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • vlastní doprava

Možnosti stravování

  • bez stravování

Slevy

Parametry

  • bazén: Ne
  • wi-fi: Ano

Dojezdové vzdálenosti

  • Praha: 750 km
  • Brno: 815 km
  • Bratislava: 765 km

Poloha

Folgaria – lokalita Francolini, centrum Folgarie – 2 km, skiareál Folgaria – 200 m

Vybavenost a služby

recepce / malá lobby, bar s TV sat. / wi-fi připojení k internetu, společenská místnost s TV sat. / wi-fi připojení k internetu, úschovna* lyží u lanovky, výtah, vyhrazené parkoviště
* služby za příplatek

Popis apartmánů

  • Bilo 2+2 30 až 35 m² – 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení s hydromasážní sprchou; apartmány jsou situovány v podkroví; maximální obsazenost jsou 2 dospělé osoby a 2 děti do nedovršených 13 let či 3 dospělé osoby

Vybavenost apartmánů

TV sat., fén, trouba

Upozornění

  • maximální obsazení apartmánu bilo 2+2 jsou 2 dospělé osoby a 2 děti do nedovršených 13 let či 3 dospělé osoby

    služby za příplatek
  • děti do nedovršených 2 let zdarma (bez nároku na lůžko a služby; max. 1 dítě; nelze nad rámec plného obsazení apartmánu)
    dětská postýlka: není k dispozici; možno přivést vlastní; max. 1; nelze nad rámec plného obsazení apartmánu; pro dítě do nedovršených 2 let

Délka pobytu

pevně dané týdenní pobyty od / do soboty

Výhody a nevýhody

  • moderně a prakticky vybavené apartmány krátce po kompletní rekonstrukci
  • letos díky nové kabinové lanovce skiareál v pohodlném pěším dosahu
  • po většinu sezóny velice vstřícné cenové relace
  • za večerní zábavou pouze autem (-)
  • malá kapacita pouhých 4 apartmánů jediné typologie neumožňující řešení větších skupinových poptávek (-)

Informace ke Skipasům

  • kategorie junior – děti narozené v letech 2008 až 2013
  • kategorie bimbo – děti narozené v roce 2018 a mladší
  • kategorie dítě – děti narozené v letech 2014 až 2017

poznámka: sleva pro kategorii bimbo platí při čerpání skipasu libovolného typu, plošné platnosti i délky platnosti; čerpání každé slevy kategorie bimbo a dítě je podmíněno doprovodem právě jedné osoby věkové kategorie „dospělý“ se stejným skipasem co do jeho typu, délky i termínu platnosti důležité upozornění – typy zde prezentovaných skipasů: Folgaria / Lavarone – klasický lyžařský skipas opravňující držitele k využívání pouze lyžařského areálu Folgaria / Lavarone na dannou délku a termín platnostiFolgaria / Lavarone DISCESA + FONDO 4+2, resp. 3+2, resp. 2+2 dny – kombinovaný skipas opravňující držitele k využívání 4, resp. 3, resp. 2 libovolných dní v lyžařském areálu Folgaria / Lavarone a dalších 2 libovolných dní pouze v běžkařském areálu Millegrobbe – Vezzena a Passo Coe, a to v rámci termínu platnosti zakoupeného skipasu v jednom dni nelze kombinovat běžky a sjezdové lyže, jakmile se projde lyžařským turniketem, tak je započítán 1 lyžařský den a tento již nelze refundovat Folgaria / Lavarone FONDO – běžkařský skipas opravňující držitele k využívání pouze běžkařského areálu Millegrobbe – Vezzena a Passo Coe na dannou délku a termín platnosti Folgaria / Lavarone DISCESA + FONDO 2+2 dny – kombinovaný skipas opravňující držitele k využívání 2 libovolných dní v lyžařském areálu Folgaria / Lavarone a dalších 2 libovolných dní pouze v běžkařském areálu Millegrobbe – Vezzena a Passo Coe, a to v rámci termínu platnosti zakoupeného skipasu Folgaria / Lavarone DISCESA + FONDO 2+3 dny – kombinovaný skipas opravňující držitele k využívání 2 libovolných dní v lyžařském areálu Folgaria / Lavarone a dalších 3 libovolných dní pouze v běžkařském areálu Millegrobbe – Vezzena a Passo Coe, a to v rámci termínu platnosti zakoupeného skipasu Folgaria / Lavarone DISCESA + FONDO 3+2 dny – kombinovaný skipas opravňující držitele k využívání 3 libovolných dní v lyžařském areálu Folgaria / Lavarone a dalších 2 libovolných dní pouze v běžkařském areálu Millegrobbe – Vezzena a Passo Coe, a to v rámci termínu platnosti zakoupeného skipasuFolgaria / Lavarone DISCESA + FONDO 4+2 dny – kombinovaný skipas opravňující držitele k využívání 4 libovolných dní v lyžařském areálu Folgaria / Lavarone a dalších 2 libovolných dní pouze v běžkařském areálu Millegrobbe – Vezzena a Passo Coe, a to v rámci termínu platnosti zakoupeného skipasu *v jednom dni nelze kombinovat běžky a sjezdové lyže, jakmile se projde lyžařským turniketem, tak je započítán 1 lyžařský den a tento již nelze refundovat  **slevy a příplatky v rámci skipasů se vzájemně nesčítají, vždy jsou vztaženy k základním cenám pro dospělého v rámci ceníků jednotlivých ubytovacích kapacit

v základní ceně za osobu je zahrnuto

  • ubytování v apartmánu dle obsazenosti na počet nocí dle ceníku
  • skipas Folgaria / Lavarone pro dospělého na 3 až 6 dní dle ceníku
  • všechny spotřeby
  • ložní a koupelnové prádlo
  • delegátské služby CK (od 10.1. do 28.3.)
  • Ski Funtazie Academy – program pro děti od 5 do 12 let (od 10.1. do 8.2.)
  • garance sněhu (do 21.12. a od 21.3. dále)

povinné příplatky

  • závěrečný úklid 35 € / apt.
  • pobytová taxa 2 € / noc / os. od 14 let
  • vratná kauce 100 € / apt.

fakultativní příplatky

  • parkovací místo zdarma
  • WiFi připojení zdarma
  • půjčení SET lyže + hůlky + boty / 6 dní 1 950 Kč / os. od 12 let, 980 Kč / os. od 3 do 5 let, 1 370 Kč / os. od 6 do 11 let
  • půjčení SET snowboard + boty / 6 dní 1 950 Kč / os. od 12 let, 1 560 Kč / os. od 6 do 11 let
  • půjčení lyže + hůlky / 6 dní 1 560 Kč / os. od 12 let, 780 Kč / os. od 3 do 5 let, 1 050 Kč / os. od 6 do 11 let
  • půjčení snowboard / 6 dní 1 560 Kč / os. od 12 let, 1 170 Kč / os. od 6 do 11 let
  • půjčení helmy (pouze k setu pro jun. a dítě) / 6 dní 310 Kč / os. od 3 do 5 let, 310 Kč / os. od 6 do 11 let
  • dětská postýlka není k dispozici, je možnost si přivézt vlastní zdarma

Kategorie slev

4

Lyžařský instruktor

Možnost využít lyžařského instruktora na 2 hod. zdarma. Informujete se u nás na podrobnosti.

GPS souřadnice ubytování

(lat/lon): 45.906368255615234°, 11.186309814453125°
Apartmány FrancoliniApartmány FrancoliniApartmány FrancoliniApartmány FrancoliniApartmány FrancoliniApartmány FrancoliniApartmány FrancoliniApartmány Francolini

Podobné zájezdy

Apartmány Agriturismo Salizzoni

Apartmány Agriturismo Salizzoni

Země: Itálie

Destinace: Skirama Dolomiti Adamello…

Středisko: Folgaria / Lavarone

Ubytování: …Agriturismo Salizzoni

Typ: Lyžařské zájezdy

Termíny: Leden - Duben

Délka pobytu: 6 až 8 dnů

Osob: 2-6, 2-4 osoby

č. zájezdu: 523981/3
bez stravování
vlastní doprava
od6 262,-/osoba
-2%sleva
Apartmány Muu Village

Apartmány Muu Village

Země: Itálie

Destinace: Skirama Dolomiti Adamello…

Středisko: Folgaria / Lavarone

Ubytování: Apartmány Muu Village

Typ: Lyžařské zájezdy

Termíny: Březen

Délka pobytu: 8 dnů

Osob: 2-6, 2-3 osoby

č. zájezdu: 515960/3
bez stravování
vlastní doprava
od8 712,-/osoba
    -2%sleva
    Hotel Monteverde

    Hotel Monteverde

    Země: Itálie

    Destinace: Folgaria/Lavarone

    Středisko: Folgaria

    Typ: Lyžařské zájezdy

    Termíny: Prosinec - Březen

    Délka pobytu: 4 až 8 dnů

    č. zájezdu: 513857/123
    polopenze
    vlastní doprava
    od4 890,-/osoba

      Mohlo by vás zajímat:

      Chci lyžovat ve Folgaria / Lavarone

      Folgaria / Lavarone je nejvíce dynamicky se rozvíjející středisko celé oblasti "Skirama Dolomiti. Skvěle funguje nové propojení s areálem Fiorentini a celkem tak můžeme nalyžovat 53 km jen v hlavním skiareálu bez nutnosti sundání lyží a navíc dalších 20 km v sousedním Lavarone.

      Itálie Bibione

      Itálie Bibione - široký výběr a skvělé ceny

      Důvodem pro volbu Itálie a přímo střediska Bibione je dobrá cenová dostupnost a neustále se zkvalitňující služby včetně dobře vybudované infrastruktury.

      Dovolená v italském Caorle

      Caorle - široký výběr ubytování v apartmánech a hotelích za skvělé ceny

      Caorle je bezesporu nejpůvabnějším městečkem na severním pobřeží Jadranu, které si oproti Bibione zachovalo přece jen ještě ráz rybářského městečka, kterým kdysi bylo.

      Aktuálně

      12.11.2025

      Adventní zájezdy plné kouzel

      Adventní čas se blíží a s ním i kouzelná atmosféra vánočních trhů po celé Evropě. Vydejte se s CK Summit Tour za neopakovatelnými zážitky, vůní svařeného vína a svitem tisíců světýlek. A pokud toužíte po skutečně výjimečném zážitku, využijte aktuální slevu 50 % na letecké adventní zájezdy do Paříže!

      15.10.2025

      Ubytování v Alpách se slevou až 30 %

      Využijte naše speciální slevy až 30 % z ubytování a užijte si nezapomenutelný pobyt v jednom z nejkrásnějších horských regionů Evropy.

      26.9.2025

      Poznávací zájezdy se slevou az 44%

      Nabízíme mimořádné slevy na oblíbené poznávací zájezdy do všech bezpečných zemí na sezónu 2025-2026

      RSS, více aktualit