Dhigali Maldives Raa atol - Deluxe Beach Bungalov

č. zájezdu: 489433/36
od129 726,-/osoba
-7%sleva
First minute
Dhigali Maldives Raa atol - Deluxe Beach Bungalov

Dhigali Maldives Raa atol - Deluxe Beach Bungalov

Země: Maledivy

Ubytování: Dhigali Maldives Raa atol - Deluxe Beach Bungalov


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Listopad - Říjen

Délka pobytu: 19 až 110 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Ubytování

ubytovani v hotelu

Program1. den: ODLET Z PRAHY : Odlet z letiště Praha. Odbavení na letišti 2 hodiny před odletem.2. den: PŘÍLET NA MALEDIVY: Přílet na Maledivy do hlavního města Malé. Transfer do hotelu dle výběru. Ubytování, volno.3. – 8. den: POBYT U MOŘE: Snídaně. Volný pro gram na opalování, koupání, sportování a výlety. Maledivy tvoří celkem 1.200 ostrův ků, jež vytvářejí celkem 19 souostroví. Na těchto atolech – původem korálových ostrovech na vrcholech podmořských sopek se určitě nebudete nudit. Překrásné pláže s jemným bílým pískem, teplé průzračné moře Indického oceánu a příjemné tropické podnebí jsou zárukou Vaší spokojenosti. Vyznavači potápění a šnorchlování zde mohou pozorovat rozmanité korálové útesy a podmořský svět, můžete si vybrat z pestré nabídky vodních sportů a jiných sportovních aktivit či obdivovat tropickou přírodu s množstvím palem.9. den: ODLET DO PRAHY : Snídaně. Transfer na letiště v Malé a odlet do Prahy. Přílet do Prahy.

Dhigali Maldives Raa atol


Popis

Luxusní resort s prvky tradičního maledivského stylu obklopený křišťálově průzračnou vodou a korály se nachází v Raa atolu, 45 minut letu hydroplánem nebo 70 minut letu místním přeletem s rychločlunem.,

Vybavení

restaurace, bary, obchod se suvenýry, internet, prádelna, lázně, potápěčské centrum, posilovna, příletový/odletový salonek, dětský klub, vodní sporty,

Pláž

s jemným bílým pískem,

Zábava a sport

centrum vodních sportů (windsurfing, katamarán, kánoe, aj.), potápění (s možností získat licenci PADI), fitness, lekce jogy, živá hudba, venkovní kino, dětská herna, splash cenrum, miniclub,

Stravování

Premium All Inclusive – snídaně, obědy, večeře formou bufetu, celodenní občerstvení, nealko nápoje, výběr alkoholických nápojů, vybrané exkurze,

Vybavení pokojů

V základní kalkulaci je pokoj Deluxe Beach Bungalov. Vybavení – venkovní koupelna, trezor, minibar, TV, stropní ventilátor, vybavení na přípravu kávy/čaje.

Cena zahrnuje:

 • leteckou přepravu Praha – Malé – Praha s přestupem
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • 7× nocleh v resortech dle výběru, se stravou dle výběru
 • asistenci CS delegáta na letišti v Male

Cena nezahrnuje:

 • fakultativní výlety
 • cestovní pojištění
Dhigali Maldives Raa atol - Deluxe Beach BungalovDhigali Maldives Raa atol - Deluxe Beach BungalovDhigali Maldives Raa atol - Deluxe Beach BungalovDhigali Maldives Raa atol - Deluxe Beach BungalovDhigali Maldives Raa atol - Deluxe Beach BungalovDhigali Maldives Raa atol - Deluxe Beach BungalovDhigali Maldives Raa atol - Deluxe Beach BungalovDhigali Maldives Raa atol - Deluxe Beach BungalovDhigali Maldives Raa atol - Deluxe Beach BungalovDhigali Maldives Raa atol - Deluxe Beach Bungalov

Doprava

Letecká přeprava je zajištěna formou charterových letů nebo na pravidelných linkách českých nebo známých zahraničních leteckých společností. V důsledku denního vytížení letových tras i techniky linkovým provozem se charterové lety realizují převážně v nočních hodinách. V souladu s platnými mezinárodními předpisy a dohodami nemůže naše cestovní kancelář ovlivnit případné změny letecké společnosti, typu letadla, letového řádu a trasy (včetně mezipřistání). V některých případech nastávají změny jen několik hodin před odletem. Ve Vašich pokynech uvedenou dobu letu je nutné chápat jako orientační, neboť může být změna např. vlivem nepříznivých letových podmínek. Délka trvání zájezdu vychází z platného letového řádu v době zpracování katalogu. Změnou řádu, především v případě nočních letů, může být zkrácen celkový počet dní trvání zájezdu, avšak bez vlivu na zkrácení zaplacených služeb v cílovém místě.

Doporučujeme: parkování u letiště Praha


Podobné zájezdy

Sun Siyam Olhuveli, South Male atol - pokoj DELUXE

Sun Siyam Olhuveli, South Male atol - pokoj DELUXE

Země: Maledivy

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Listopad - Říjen

Délka pobytu: 19 až 110 dnů

č. zájezdu: 489429/36
plná penze
letecky
od69 276,-/osoba
  First minute
  -7%sleva
  Lily Beach Resort & Spa, Maledivy-jižní Ari atol - Beach Villa

  Lily Beach Resort & Spa, Maledivy-jižní Ari atol - Beach Villa

  Země: Maledivy

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Listopad - Říjen

  Délka pobytu: 19 až 110 dnů

  č. zájezdu: 489438/36
  all-inclusive
  letecky
  od129 261,-/osoba
   First minute
   -7%sleva
   Komandoo Resort, Lhavyiani atol - Beach Villa

   Komandoo Resort, Lhavyiani atol - Beach Villa

   Země: Maledivy

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Listopad - Říjen

   Délka pobytu: 19 až 110 dnů

   č. zájezdu: 489439/36
   plná penze
   letecky
   od92 526,-/osoba
    First minute
    -7%sleva

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Dovolená Slunečné pobřeží

    Slančev Brjag, Sonnestrand, Sunny Beach

    Slančev Brjag, v němčině Sonnestrand, Britové mu říkají Sunny Beach, v češtině seš nazývá Slunečné pobřeží. Je to největší bulharské pobřežní letovisko.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit