Ikos Dassia

Řecko, Dassia

č. zájezdu: 484506/122
od45 290,-/osoba
Ikos Dassia - Korfu - Řecko, Dassia - Pobytové zájezdy

Ikos Dassia

Země: Řecko

Destinace: Korfu

Středisko: Dassia

Ubytování: Ikos Dassia


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 8 až 12 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

nazev

Ikos Dassia*****

doporuceni

Luxusní hotel Ikos Dassia se nachází v čarokrásné zátoce Dassia. Hotel nábízí nádhernou písčitou pláž, bohatý výběr barů a a la carte restaurací s vybraným menu od michelinských šéfkuchařů. Bohaté zázemí využijí děti i dospělí. Hotel má navíc ideální vzdálenost k hlavnímu městu.

Poloha

Hotelový komplex se nachází v zátose Dassia, která je vzdálena cca 18 km od letiště a cca 15 km od centra hlavního města Korfu. Hotel je situován u písčité pláže.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, sedm a la carte restaurací (např. řecká, asijská, italská, francouzká), deset barů, sedm bazénů, jeden dětský bazén, animace. Zdarma: Wi-Fi (v areálu hotelu), pokojový servis, slunečníky a lehátka u bazénů, fitness centrum, dva tenisové kurty, půjčovna kol, stolní tenis a stolní fotbal. Za poplatek: relaxační a zkrášlovací procedury ve SPA centru.

Ubytování

Moderní pokoje superior s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma), rychlovarnou konvicí, strojem nespresso a minibarem (zdarma). Za příplatek pokoje s výhledem na moře. Na vyžádání a za příplatek rodinné pokoje, suity a pokoje deluxe.

Stravování

Služby ultra all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 8:00 do 11:00 h, obědy od 12:30 do 14:30 h, večeře od 18:30 do 21:30 h) v hlavní hotelové restauraci. Občerstvení během dne v baru na pláži. Neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických i nealkoholických nápojů od 08:00 do 01:00 h ve vybraných barech. Plážový bar je součástí ultra all inclusive. Neomezená možnost večeře ve všech ze sedmi a la carte restaurací zdarma (nutná předchozí rezervace). Součástí ultra all inclusive jsou i čerstvé dětské příkrmy. Uvedené časy jsou orientační.

plaz

Krásná písčitá pláž je přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Možnost využití šlapadel nebo kánoí (jednou denně na 20 minut). Zbylé vodní sporty za poplatek.

popisnawww

Luxusní hotel Ikos Dassia se nachází v čarokrásné zátoce Dassia. Hotel nábízí nádhernou písčitou pláž, bohatý výběr barů a a la carte restaurací s vybraným menu od michelinských šéfkuchařů. Bohaté zázemí využijí děti i dospělí. Hotel má navíc ideální vzdálenost k hlavnímu městu.

gps

39.680011481687316, 19.83924800141529

plazcca

u pláže

cena

V ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování – počet noclehů a služby dle popisu • česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky): • volitelné doplňkové služby • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč1 130 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč890 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt Informace pro zákazníky: S platností od 1. 1. 2024 je po příjezdu na místě hoteliérem vybírán poplatek za odolnost vůči klimatickým krizím ve výši 10 euro na pokoj a noc. (ex pobytová taxa)

Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 25. 8. 2023 Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023 *Upozornění: *Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

stitky

Přímo u písčité plážeSlunečníky a lehátka na pláži zdarmaLuxusní resortUltra all inclusiveSedm a la carte restaurací


Podobné zájezdy

Nafsika Livadi

Nafsika Livadi

Země: Řecko

Destinace: Korfu

Středisko: Dassia

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 4 až 11 dnů

č. zájezdu: 478913/89
polopenze
letecky
od11 699,-/osoba
  Rodostamo Hotel and Spa

  Rodostamo Hotel and Spa

  Země: Řecko

  Destinace: Korfu

  Středisko: Dassia

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Květen - Říjen

  Délka pobytu: 4 až 11 dnů

  č. zájezdu: 482742/89
  snídaně
  letecky
  od13 989,-/osoba
   Grecotel Eva Palace

   Grecotel Eva Palace

   Země: Řecko

   Destinace: Korfu

   Středisko: Dassia

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Květen - Říjen

   Délka pobytu: 4 až 11 dnů

   č. zájezdu: 482955/89
   snídaně
   letecky
   od14 079,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit