OW "INTER PIAST" Kalbornia

Polsko, Dąbrówno - Kalbonia

č. zájezdu: 486660/62
od2 900,-/osoba
OW "INTER PIAST" Kalbornia - Mazury - Polsko, Dąbrówno - Kalbonia - Pobytové zájezdy

OW "INTER PIAST" Kalbornia

Země: Polsko

Destinace: Mazury

Středisko: Dąbrówno - Kalbonia


Stravování: plná penze
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 3 až 8 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • plná penze

AKČNÍ NABÍDKA

Jedinečné místo uprostřed lesů na jezeře Dąbrowa Wielka – objevte Varmijsko-mazurském vojvodství

URČITĚ OCENÍTE

Proč OW „Inter Piast“ Kalbornia:  – ubytování u jezera  – plná penze  – vlastní marína s půjčovnou vodního vybavení  – vhodné pro rodiny s dětmi  – pro nenáročné

KDE BUDETE SPÁT

2 – lůžkové pokoje, Spr.+WC, TV, Wi-Fi (v hotelové budově)  Ubytování pro nenáročné klienty. POZN. 1-lůžkové pokoje, pokoje s přistýlkou a chatky na dotaz vč. ceny.

FORMA STRAVY

Plná penze Možnost speciální stravy (bez lepku, bez laktózy atd.) za případný příplatek na místě. Požadavek na speciální stravu je nutné uvést do objednávky.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Jezero

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a služby ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji a na místě platí poplatek 20 PLN/ noc.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

10 PLN/ den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

Aktuální cena na místě, cca 30 PLN/den Pobyt se psem je možný ve vyčleněných pokojích.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 16.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

1. PROGRAMOVÝ POBYT

DOVOLENÁ U JEZERA  – ubytování s plnou penzí (snídaně a večeře formou bufetu, obědy servírované) BONUSY ZDARMA: Wi-Fi

CELKOVÁ KAPACITA

36 pokojů a 28 chatek

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

Pobytová taxa se neplatí

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Rekreační středisko se nachází u jezera Dąbrowa Wielka, obklopen lesy. Pěší a cyklistické výlety nebo možnost zapůjčení vodního vybavení vám dávají skvělou příležitost poznat krásnou mazurskou krajinu. Kalbornia je malé městečko ve Varmijsko-mazurském vojvodství, 10 km od Grunwaldu, které potěší krásou přírody, klidem a pohodou života. Toto malebné městečko obklopené lesy a jezery je perfektním místem pro milovníky přírody a klidu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, jídelna, kavárna, letní bar, sauna, kulečník, stolní tenis, dětské hřiště, dětská herna „Opičí háj“, tenisový kurt (osvětlený), hřiště na plážový volejbal, půjčovna kol, Wi-Fi v příjímací hale, zastřešené místo pro táborák, vlastní pláž, koupaliště, plachetní přístav, monitorované, oplocené, nehlídané, placené parkoviště, půjčovna plachetnic, veslic, šlapadel, kajaků V areálu najdete hotelovou budou a samostatné kempingové chatky.

PŘÍJEZD AUTEM

Vzdálenost: Z Prahy: 765,3 km, z Českých Budějovic: 907,6 km, z Brna: 691,8 km, z Ostravy: 530,5 km

GPS souřadnice ubytování

(lat/lon): 53.415260314941406°, 20.061800003051758°
OW "INTER PIAST" Kalbornia - Mazury - Polsko, Dąbrówno - Kalbonia - Pobytové zájezdyOW "INTER PIAST" Kalbornia - Mazury - Polsko, Dąbrówno - Kalbonia - Pobytové zájezdyOW "INTER PIAST" Kalbornia - Mazury - Polsko, Dąbrówno - Kalbonia - Pobytové zájezdyOW "INTER PIAST" Kalbornia - Mazury - Polsko, Dąbrówno - Kalbonia - Pobytové zájezdyOW "INTER PIAST" Kalbornia - Mazury - Polsko, Dąbrówno - Kalbonia - Pobytové zájezdyOW "INTER PIAST" Kalbornia - Mazury - Polsko, Dąbrówno - Kalbonia - Pobytové zájezdyOW "INTER PIAST" Kalbornia - Mazury - Polsko, Dąbrówno - Kalbonia - Pobytové zájezdyOW "INTER PIAST" Kalbornia - Mazury - Polsko, Dąbrówno - Kalbonia - Pobytové zájezdyOW "INTER PIAST" Kalbornia - Mazury - Polsko, Dąbrówno - Kalbonia - Pobytové zájezdyOW "INTER PIAST" Kalbornia - Mazury - Polsko, Dąbrówno - Kalbonia - Pobytové zájezdyOW "INTER PIAST" Kalbornia - Mazury - Polsko, Dąbrówno - Kalbonia - Pobytové zájezdyOW "INTER PIAST" Kalbornia - Mazury - Polsko, Dąbrówno - Kalbonia - Pobytové zájezdyOW "INTER PIAST" Kalbornia - Mazury - Polsko, Dąbrówno - Kalbonia - Pobytové zájezdyOW "INTER PIAST" Kalbornia - Mazury - Polsko, Dąbrówno - Kalbonia - Pobytové zájezdyOW "INTER PIAST" Kalbornia - Mazury - Polsko, Dąbrówno - Kalbonia - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Buczynski

Hotel Buczynski

Země: Polsko

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Duben

Délka pobytu: 4 až 5 dnů

č. zájezdu: 449797/89
polopenze
vlastní doprava
od5 400,-/osoba
  Velký okruh severním Polskem

  Velký okruh severním Polskem

  Země: Polsko

  Středisko: Grunwald

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Září

  Délka pobytu: 5 dnů

  č. zájezdu: 486170/109
  snídaně
  autobusem
  od7 999,-/osoba
   Last minute
   -30%sleva
   Krakov a solné doly Vělička

   Krakov a solné doly Vělička

   Země: Polsko

   Středisko: Kazimierz

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Září

   Délka pobytu: 2 dny

   č. zájezdu: 484554/109
   snídaně
   autobusem
   od3 299,-/osoba
    Last minute
    -25%sleva

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit