Hotel Futura Club Casarossa

Itálie, Crotone

č. zájezdu: 473550/89
od18 559,-/osoba
Hotel Futura Club Casarossa - Itálie, Crotone - Pobytové zájezdy

Hotel Futura Club Casarossa

Země: Itálie

Středisko: Crotone


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Výhody nabídky 1 historické město Crotone v blízkosti

Výhody nabídky 2 široká nabídka sportovních aktivit

Výhody nabídky 3 přímo u písečné pláže

Výhody nabídky 4 kvalitní služby

Středisko Crotone

Poloha Oblíbený prázdninový hotel se nachází v klidné lokalitě na pobřeží Jónského moře, poblíž historického centra známého města Crotone (cca 5 km). Nejbližší nákupní možnosti se nachází cca 4 km od hotelu. Letiště Lamezia Terme je vzdálené cca 100 km.

Pláž Dlouhá pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Plážový servis v od 3. řady zdarma (1 slunečník + 2 lehátka/pokoj). Plážové osušky za poplatek

Vybavení Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, bar u bazénu, bar na pláži, Wi-Fi ve společných prostorách, bazén pro dospělé (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, společenská místnost s TV, místnost s vybavením pro miminka (kuchyňský kout, ohřívač lahví apod)

Ubytování Zrekonstruované pokoje rozmístěné v několika nízkých budovách mají klimatizaci, SAT/TV, telefon, trezor, minilednička, vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, vysoušeč vlasů), balkon nebo terasu

Strava Light All Inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během jídla nealkoholické nápoje, voda a víno. V časech 10:00–23:00 neomezené množství vybraných nealkoholických nápojů a místního vína. Odpoledne slané občerstvení, pizza a další snacky. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Sport a zábava zdarma: animační a večerní programy, stolní tenis, stolní fotbal, multifunkční hřiště – tenis, fotbal, basketbal (osvětlení za poplatek), plážový volejbal, fitness; za poplatek: SPA centrum (masáže, sauna, kosmetický salon), vodní sporty na plážiDětský klub Futurlandia – tématické dny, výzvy, turnaje a týmové hry, na pláži i v bazénu. Rozdělený do skupin: 3–6 let, 7–11 let, 12–14 let, 15–17 let

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu  * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu  * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace

 • Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu. * Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.
Hotel Futura Club Casarossa - Itálie, Crotone - Pobytové zájezdyHotel Futura Club Casarossa - Itálie, Crotone - Pobytové zájezdyHotel Futura Club Casarossa - Itálie, Crotone - Pobytové zájezdyHotel Futura Club Casarossa - Itálie, Crotone - Pobytové zájezdyHotel Futura Club Casarossa - Itálie, Crotone - Pobytové zájezdyHotel Futura Club Casarossa - Itálie, Crotone - Pobytové zájezdyHotel Futura Club Casarossa - Itálie, Crotone - Pobytové zájezdyHotel Futura Club Casarossa - Itálie, Crotone - Pobytové zájezdyHotel Futura Club Casarossa - Itálie, Crotone - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Club Funivia

Club Funivia

Země: Itálie

Středisko: Aprica

Ubytování: Club Funivia

Typ: Lyžařské zájezdy

Termíny: Prosinec - Duben

Délka pobytu: 4 až 8 dnů

Osob: 2-4, 2-3, 1-2 osoba

č. zájezdu: 474663/31
polopenze
autobusem
od7 690,-/osoba
  Club Cristallo

  Club Cristallo

  Země: Itálie

  Středisko: Aprica

  Ubytování: Club Cristallo

  Typ: Lyžařské zájezdy

  Termíny: Prosinec - Duben

  Délka pobytu: 5 až 8 dnů

  Osob: 2-4, 2-3, 1-2 osoba

  č. zájezdu: 474633/31
  polopenze
  autobusem
  od11 990,-/osoba
   Club Dolomiti

   Club Dolomiti

   Země: Itálie

   Destinace: Dolomity

   Středisko: Val di Fassa

   Ubytování: Club Dolomiti

   Typ: Lyžařské zájezdy

   Termíny: Prosinec - Duben

   Délka pobytu: 5 až 8 dnů

   Osob: 1, 1-2, 2, 2-3, 2-4 osoby

   č. zájezdu: 474634/31
   polopenze
   autobusem
   od14 190,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    21.7.2023

    Velký okruh Slovinskem

    Poslední volná místa na autobusový zájezd po krásách Slovinska od 22.8. do 27.8.2023

    20.7.2023

    Poslední volná místa do Londýna!

    Poslední volná místa na jedinečný letecký poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie.

    20.7.2023

    Last Minute Kalábrie

    doprodej leteckých zájezdů do 4* rezortu Villaggio Borgo degli Ulivi v Kalábrii, letecky z Prahy, v termínu 24.7.-31.7.2023.

    RSS, více aktualit