Apartmánový dům Bubi

Chorvatsko, Crikvenica

č. zájezdu: 487780/109
od1 198,-/osoba
Apartmánový dům Bubi - Crikvenická riviéra - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdy

Apartmánový dům Bubi

Země: Chorvatsko

Destinace: Crikvenická riviéra

Středisko: Crikvenica

Ubytování: Apartmánový dům Bubi


Stravování: bez stravování
Doprava: autobusem, vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 4 až 10 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava
 • autobusem

Možnosti stravování

 • bez stravováníPopis:

  Dovolená u moře v letovisku Crikvenica! Ubytování v apartmánech Bubi pro až 6 osob, jen 270 m od pláže.

  • 3–7 nocí v letovisku Crikvenica, Chorvatsko
  • Ubytování v apartmánech Bubi
  • Apartmány pro 2–6 osob 
  • Ubytování cca 270 m od moře
  • WiFi připojení a klimatizace zdarma
  • V blízkosti pláže vhodné pro rodiny s dětmi
  • Parkování u apartmánu zdarma
  • Doprava vlastní a autobusová
  • Nástupní místa po celé ČR 

  Letní dovolená v tradičním oblíbeném letovisku Crikvenica

  Crikvenica je velmi oblíbenou turistickou destinací. Nabízí jak oblázkové, tak i písečné pláže. Největší letovisko na chorvatském přímoří, leží 37 km jihovýchodně od Rijeky, při ústí potoka Dubračina, jehož nánosy písku vytvořili proslulou crikvenickou pláž. Naleznete zde mnohé historické památky a pozůstatky. V létě se zde pořádají různé kulturní akce a představení jako koncerty, tradiční slavnosti i módní přehlídky. 

  Ubytování v apartmánovém domě Blanka

  Apartmánový dům se nachází v oblíbeném letním letovisku Crikvenica cca 270 m od pláže. Nejbližší restaurace je cca 150 m a obchod se nachází asi 500 m od ubytování. Centrum Crikvenice je vzdáleno přibližně 1 km. Parkování před domem pro klienty zdarma.

  Apartmán 2+2 č. 1 

  Apartmán se nachází v přízemí a je vhodný pro 2–4 osoby. Je vybaven vlastním sociálním zařízením, ložnicí s manželem lůžkem, kuchyňkou propojenou s jídelnou a obývací místností s rozkládací pohovkou, která je vhodná pro 2 osoby. V apartmánu je pro klienty SAT/TV, WiFi připojení, klimatizace a terasa s výhledem na moře. 

  Apartmán 4+2 č. 2 

  Apartmán se nachází v 1. patře a je vhodný pro 4–6 osob. Je vybaven vlastním sociálním zařízením, ložnicí s manželem lůžkem, ložnicí se 2 samostatnými lůžky, kuchyňkou propojenou s jídelnou a obývací místností s rozkládací pohovkou, která je vhodná pro 2 osoby. V apartmánu je pro klienty SAT/TV, WiFi připojení, klimatizace a balkon s výhledem na moře. 

  Apartmán 2+2 č. 3

  Apartmán se nachází v přízemí a je vhodný pro 2–4 osoby. Je vybaven vlastním sociálním zařízením, ložnicí s manželem lůžkem, kuchyňkou propojenou s jídelnou, obývací místností s rozkládací pohovkou, která je vhodná pro 2 osoby. V apartmánu je pro klienty SAT/TV, WiFi připojení, klimatizace a terasa s výhledem na moře. 

  Stravování

  • Ve vlastní režii klientů
  • Apartmány jsou vybavené kuchyňkou
  • Cca 150 m od apartmánu se nachází restaurace 

  Pláž

  Nejbližší pláž se nachází cca 270 m od ubytování. Pláž je částečně oblázková, místy betonová mola. Crikvenica má evropské uznání Modrou vlajku za čistotu moře a pláží. Gradska plaža – s pozvolným přístupem do moře je vhodná pro rodiny s dětmi. Písčitá pláž Crni molo – je součástí pláže Gradsko kupaliště a má pozvolný vstup do moře. Gradsko kupalište nabízí písečnou a štěrkovou pláž. Oblázková pláž Balustarda se rozprostírá od pláže Gradsko kupaliště do centra města Crikvenice. Na některých plážích je možnost pronájmu slunečníků a lehátek u soukromníků. Písečná pláž Gradsko kupaliště je zpoplatněná cca 20 kuna (cca 70 Kč)/os./den. Na ostatní pláže po levé i pravé straně je vstup zdarma. V okolí pláže najdete kavárny, restaurace i prolézačky pro děti.

  Sport a zábava

  V rámci letoviska jsou k dispozici vodní sporty a jiné sportovní možnosti – vodní lyže, wakeboard, paragliding, plachtění, potápění, tenisové kurty, hřiště na volejbal, basketbal, adrenalinový park.

  Cestujete s dětmi?

  V tomto ubytování nejsou k dispozici žádné slevy na ubytování. 

  Delegát na telefonu

  Delegát se nemusí nacházet v místě Vašeho pobytu, nedělá informační schůzky a je k dispozici pouze v hlavní sezóně (zhruba od 17. 6. do 11. 9. 2024) na telefonu. Delegát je Vám tedy k dispozici po celou dobu pobytu a telefonní kontakt na něj obdržíte v pokynech k zájezdu, které obdržíte emailem 5–7 dní před odjezdem na dovolenou. Mimo hlavní sezónu kontaktujte v případě potřeby asistenční linku CK.

  Důležité informace

  • Check in cca 14.00 – 19.00 hod., check out do 10.00 hod.
  • Povinná pobytová taxa je již zahrnuta v ceně
  • Doprava vlastní nebo autobusová
  • V případě, že si klienti zakoupí zájezd s autobusovou dopravou mají nárok na ubytování nejdříve až v čase check inu. Na konci pobytu musí pokoj opustit do doby check outu (časy uvedeny viz výše)
  • Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd ve večerních hodinách
  • Povinný registrační poplatek cca 5 €/os. – hradí se na místě
  • Domácí mazlíčci nejsou povoleni
  • Povinný příplatek za transfer (z agentury do ubytování) cca 10 €/apartmán – hradí se na místě řidiči transferu (v případě autobusové dopravy)
  • Parkování u apartmánu zdarma
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky


Apartmánový dům Bubi - Crikvenická riviéra - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdyApartmánový dům Bubi - Crikvenická riviéra - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdyApartmánový dům Bubi - Crikvenická riviéra - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdyApartmánový dům Bubi - Crikvenická riviéra - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdyApartmánový dům Bubi - Crikvenická riviéra - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdyApartmánový dům Bubi - Crikvenická riviéra - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdyApartmánový dům Bubi - Crikvenická riviéra - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdyApartmánový dům Bubi - Crikvenická riviéra - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdyApartmánový dům Bubi - Crikvenická riviéra - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdyApartmánový dům Bubi - Crikvenická riviéra - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Apartmánový dům Mladen

Apartmánový dům Mladen

Země: Chorvatsko

Středisko: Sv. Filip I Jakov

Ubytování: Apartmánový dům Mladen

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 4 až 10 dnů

č. zájezdu: 487938/109
bez stravování
autobusem
od1 148,-/osoba
  Apartmánový dům Ella

  Apartmánový dům Ella

  Země: Chorvatsko

  Středisko: Sv. Filip I Jakov

  Ubytování: Apartmánový dům Ella

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Říjen

  Délka pobytu: 4 až 10 dnů

  č. zájezdu: 487939/109
  bez stravování
  autobusem
  od1 136,-/osoba
   Apartmánový dům Nina

   Apartmánový dům Nina

   Země: Chorvatsko

   Středisko: Sv. Filip I Jakov

   Ubytování: Apartmánový dům Nina

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Říjen

   Délka pobytu: 4 až 10 dnů

   č. zájezdu: 486585/109
   bez stravování
   autobusem
   od1 098,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit