Hotel Garni Esperia

Itálie, Civetta

č. zájezdu: 520822/3
od12 044,-/osoba
-2%sleva
Hotel Garni Esperia

Hotel Garni Esperia

Země: Itálie

Destinace: Dolomiti Superski

Středisko: Civetta

Hotel: Garni Esperia


Stravování: snídaně
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Lyžařské zájezdy

Termíny: Listopad - Duben

Délka pobytu: 8 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • vlastní doprava

Možnosti stravování

  • snídaně

Slevy

Parametry

  • bazén: Ne
  • wi-fi: Ne

Dojezdové vzdálenosti

  • Praha: 700 km
  • Brno: 705 km
  • Bratislava: 645 km

Poloha

Alleghe, centrum – 100 m, skiareál Civetta – 100 m, skibus – 50 m

Vybavenost a služby

recepce, restaurace / bar / wi-fi připojení k internetu / minipivovar, jídelna pro snídaně / společenská místnost s TV, úschovna lyží, veřejné parkoviště přímo u objektu

Stravování

  • Snídaně formou kontinentálního bufetu včetně nápojů a servírovaných sýrů, salámů, šunky

Popis pokojů

  • Standard 2/3/4 pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky a příp. 1 samostatným lůžkem či palandou, sociální zařízení, balkon

Vybavenost pokojů

TV sat., telefon, fén, trezor, wi-fi připojení k internetu

Upozornění

dětská postýlka: pouze na vyžádání v CK; max. 1 nad rámec plného obsazení pokoje; pro dítě do nedovršených 3 let
děti do nedovršených 3 let zdarma (bez nároku na lůžko a služby; max. 1 dítě nad rámec plného obsazení pokoje)

Délka pobytu / speciální nabídka

pevně dané týdenní pobyty od / do soboty

Výhody a nevýhody

  • fantastická poloha v těsné blízkosti kabinové lanovky
  • pro danou lokalitu výhodné cenové podmínky
  • příjemné večery v restauraci s vlastním minipivovarem
  • v případě rozšířených skipasů možnost lyžování také na ledovci Marmolada s napojením do centrální Arabby
  • chybějící relaxační centrum (-)
  • jen omezená lůžková kapacita a často tedy již velmi brzy vyprodáno (-)

Informace ke Skipasům

  • kategorie junior – děti narozené v letech 2008 až 2017
  • kategorie senior – osoby narozené v roce 1960 a starší
  • kategorie bimbo – děti narozené v roce 2018 a mladší

****: slevy a příplatky v rámci skipasů se vzájemně nesčítají, vždy jsou vztaženy k základním cenám pro dospělého v rámci ceníků jednotlivých ubytovacích kapacitpoznámka 1:sleva pro kategorii bimbo platí při čerpání skipasu libovolné délky platnosti; čerpání každé slevy kategorie bimbo je podmíněno doprovodem právě jedné osoby věkové kategorie „dospělý“ se stejným skipasem co do jeho délky i termínu platnosti (s výjimkou skipasů typu „Dolomiti Superski trasferibile genitori“ popsanou v „poznámce 2“)poznámka 2:skipas typu „Dolomiti Superski trasferibile genitori“ je přenosný mezi oběma rodiči dítěte a umožňuje vždy lyžovat jednomu z rodičů, zatímco se druhý věnuje nelyžujícímu dítěti do nedovršených 3 let (resp. narozenému v roce 2023 a později), jež nemá nárok na skipas; nárok dalšího dítěte téže rodiny do nedovršených 8 let věku na skipas se slevou pro kategorii bimbo stejné délky i termínu platnosti tímto není dotčendůležité upozornění – podmínkou platnosti uvedených cen:u pobytů v období do 20.12. (sobota), resp. do 21.12. (neděle) je posledním dnem platnosti skipasu nejpozději 20.12., a to i případně příplatkového dne navíc oproti skipasu zahrnutého v základní ceně u pobytů v termínech od 03.01. (sobota), resp. od 04.01. (neděle), resp. od 05.01. (pondělí), resp. od 06.01. (úterý) je prvním dnem platnosti skipasu nejdříve den následující po dni příjezdovém, tedy 04.01., resp. 05.01., resp. 06.01., resp. 07.01. u pobytů v termínu od 14.03. je prvním dnem platnosti skipasu nejdříve den následující po dni příjezdovém, tedy 15.03. u pobytů v termínu od 21.03. je prvním dnem platnosti skipasu nejdříve den následující po dni příjezdovém, tedy 22.03. v případě Vašeho zájmu o nezanedbatelně dražší skipasy platné ve výše vypsaných datech a nesplňující podmínku začátku / konce platnosti Vám kalkulaci rádi připravíme na vyžádání

v základní ceně za osobu je zahrnuto

  • ubytování v pokoji na počet nocí dle ceníku
  • skipas Civetta pro dospělého na 3 až 6 dní dle ceníku
  • snídaně
  • všechny spotřeby
  • ložní prádlo
  • koupelnové prádlo
  • závěrečný úklid
  • denní úklid
  • garance sněhu (do 20.12. a od 21.3. do 20.4.)

povinné příplatky

  • pobytová taxa 1 € / noc / os. od 13 let

fakultativní příplatky

  • dětská postýlka 10 € / noc (je třeba předem ověřit v CK)
  • parkovací místo zdarma
  • pobyt s malým psem zdarma

Kategorie slev

4

GPS souřadnice ubytování

(lat/lon): 46.405418395996094°, 12.019309997558594°
Hotel Garni EsperiaHotel Garni EsperiaHotel Garni EsperiaHotel Garni EsperiaHotel Garni EsperiaHotel Garni EsperiaHotel Garni EsperiaHotel Garni Esperia

sjezdových tratí nadmořská výška areálu
40% 51%x 8% 979 – 2 100 m/n.m
délka sjezdových tratí (km) snowparků
33 41 6
lanovky a vleky běžeckých tratí
11× 10× 40 km

Podobné zájezdy

Residence Civetta

Residence Civetta

Země: Itálie

Destinace: Dolomiti Superski

Středisko: Civetta

Ubytování: Residence Civetta

Typ: Lyžařské zájezdy

Termíny: Leden, Únor, Březen

Délka pobytu: 8 dnů

Osob: 2, 2-3, 2-4, 4-6, 5-8 osob

č. zájezdu: 520713/3
bez stravování
vlastní doprava
od11 260,-/osoba
-2%sleva
Hotel Garni Serena

Hotel Garni Serena

Země: Itálie

Destinace: Val di Fassa

Středisko: Canazei

Ubytování: Garni Serena

Typ: Lyžařské zájezdy

Termíny: Prosinec - Duben

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 523572/109
snídaně
vlastní doprava
od12 099,-/osoba
    Hotel Coldai

    Hotel Coldai

    Země: Itálie

    Destinace: Dolomiti Superski

    Středisko: Civetta

    Hotel: Coldai

    Typ: Lyžařské zájezdy

    Termíny: Leden - Duben

    Délka pobytu: 7 až 8 dnů

    Osob: 2, 3, 1 osoba

    č. zájezdu: 520712/3
    polopenze
    vlastní doprava
    od17 434,-/osoba
      -2%sleva

      Mohlo by vás zajímat:

      Chci lyžovat ve středisku Civetta

      Italské lyžařské středisko Civetta je posledním z výčtu 12 středisek lokality Dolomity Superski. Rozprostírá se pod majestátní horou Monte Civetta a je neprávem opomíjeno, avšak o to větší poskytuje výhodu v sezóně, kdy zde díky tomu nenajdeme žádné davy a obtěžující fronty.

      Lyžování Kitzbühel - lyžařské zájezdy do Kitzbühelu

      Lyžování ve sředisku Kitzbühel

      Kitzbühel platí za exkluzivní top centrum v celých rakouských Alpách, které pravidelně navštěvuje řada evropských celebrit. Před několika lety byla v Kitzbühelu nově zbudována nejdražší lanovka na světě 3S, která propojila několik skiareálů. Absolutní novinkou je 10-místná vyhřívaná gondola nahrazující na vyhřívané sedačky Ochsalm.

      Lyžařské zájezdy do Itálie

      Lyžařské zájezdy do Itálie se skipasem v ceně a s možností autobusové dopravy

      Zájem o lyžování v Itálii stále roste především kvůli relativně dobré dostupnosti a hlavně kvůli neustálé modernizaci, která tu každým rokem překvapuje i stálé návštěvníky jednotlivých regionů a středisek.

      Aktuálně

      15.10.2025

      Ubytování v Alpách se slevou až 30 %

      Využijte naše speciální slevy až 30 % z ubytování a užijte si nezapomenutelný pobyt v jednom z nejkrásnějších horských regionů Evropy.

      26.9.2025

      Poznávací zájezdy se slevou az 44%

      Nabízíme mimořádné slevy na oblíbené poznávací zájezdy do všech bezpečných zemí na sezónu 2025-2026

      18.7.2025

      Hledáme nové kolegy

      Do naší kanceláře v Brně hledáme příjemného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici prodejce zájezdů.

      RSS, více aktualit