Apartmánový dům Esperia

Itálie, Civetta

č. zájezdu: 520718/3
od10 574,-/osoba
-2%sleva
Apartmánový dům Esperia

Apartmánový dům Esperia

Země: Itálie

Destinace: Dolomiti Superski

Středisko: Civetta

Ubytování: Apartmánový dům Esperia


Stravování: bez stravování
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Lyžařské zájezdy

Termíny: Prosinec - Duben

Délka pobytu: 8 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • vlastní doprava

Možnosti stravování

  • bez stravování

Slevy

Parametry

  • bazén: Ne
  • wi-fi: Ano

Dojezdové vzdálenosti

  • Praha: 700 km
  • Brno: 705 km
  • Bratislava: 645 km

Upřesnění

apartmán se nachází ve stejné budově jako Garni Esperia, jejíž restaurace slouží jako recepce

Poloha

Alleghe, centrum – 100 m, skiareál Civetta – 100 m, skibus – 50 m

Vybavenost a služby

restaurace / minipivovar, wi-fi připojení k internetu, úschovna lyží a lyžařských bot, veřejné parkoviště (ve vzdálenosti 30 m)

Popis apartmánů

  • Trilo 6 75 m² – 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice bez okna se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení, terasa; apartmán je situován v podkroví

Vybavenost apartmánů

TV sat., trouba, mikrovlnka, kávovar, pračka, wi-fi připojení k internetu

Upozornění

dětská postýlka: max. 1 nad rámec plného obsazení apartmánu; pro dítě do nedovršených 3 let
děti do nedovršených 3 let zdarma (bez nároku na lůžko a služby; max. 1 dítě nad rámec plného obsazení apartmánu)

Délka pobytu

pevně dané týdenní pobyty od / do soboty

Výhody a nevýhody

  • skvělá poloha u svahu, ale zároveň v centru města 
  • velmi prostorný a kvalitně vybavený apartmán
  • výhodné ceny především při plné obsazenosti apartmánu
  • možnost dokoupení snídaní na místě
  • příjemná restaurace v přízemí s vlastním minipivovarem
  • v případě rozšířených skipasů možnost lyžování také na ledovci Marmolada s napojením do centrální Arabby
  • pouze jeden apartmán a tudíž riziko brzké vyprodanosti (-)
  • absence výtahu (-)

Informace ke Skipasům

  • kategorie junior – děti narozené v letech 2008 až 2017
  • kategorie senior – osoby narozené v roce 1960 a starší
  • kategorie bimbo – děti narozené v roce 2018 a mladší

****: slevy a příplatky v rámci skipasů se vzájemně nesčítají, vždy jsou vztaženy k základním cenám pro dospělého v rámci ceníků jednotlivých ubytovacích kapacitpoznámka 1:sleva pro kategorii bimbo platí při čerpání skipasu libovolné délky platnosti; čerpání každé slevy kategorie bimbo je podmíněno doprovodem právě jedné osoby věkové kategorie „dospělý“ se stejným skipasem co do jeho délky i termínu platnosti (s výjimkou skipasů typu „Dolomiti Superski trasferibile genitori“ popsanou v „poznámce 2“)poznámka 2:skipas typu „Dolomiti Superski trasferibile genitori“ je přenosný mezi oběma rodiči dítěte a umožňuje vždy lyžovat jednomu z rodičů, zatímco se druhý věnuje nelyžujícímu dítěti do nedovršených 3 let (resp. narozenému v roce 2023 a později), jež nemá nárok na skipas; nárok dalšího dítěte téže rodiny do nedovršených 8 let věku na skipas se slevou pro kategorii bimbo stejné délky i termínu platnosti tímto není dotčendůležité upozornění – podmínkou platnosti uvedených cen:u pobytů v období do 20.12. (sobota), resp. do 21.12. (neděle) je posledním dnem platnosti skipasu nejpozději 20.12., a to i případně příplatkového dne navíc oproti skipasu zahrnutého v základní ceně u pobytů v termínech od 03.01. (sobota), resp. od 04.01. (neděle), resp. od 05.01. (pondělí), resp. od 06.01. (úterý) je prvním dnem platnosti skipasu nejdříve den následující po dni příjezdovém, tedy 04.01., resp. 05.01., resp. 06.01., resp. 07.01. u pobytů v termínu od 14.03. je prvním dnem platnosti skipasu nejdříve den následující po dni příjezdovém, tedy 15.03. u pobytů v termínu od 21.03. je prvním dnem platnosti skipasu nejdříve den následující po dni příjezdovém, tedy 22.03. v případě Vašeho zájmu o nezanedbatelně dražší skipasy platné ve výše vypsaných datech a nesplňující podmínku začátku / konce platnosti Vám kalkulaci rádi připravíme na vyžádání

v základní ceně za osobu je zahrnuto

  • ubytování v apartmánu dle obsazenosti na počet nocí dle ceníku
  • skipas Civetta pro dospělého na 3 až 6 dní dle ceníku
  • všechny spotřeby
  • závěrečný úklid
  • ložní a koupelnové prádlo
  • garance sněhu (do 20.12. a od 21.3. do 20.4.)

povinné příplatky

  • pobytová taxa 1 € / noc / os. od 13 let
  • vratná kauce 150 € / apt.

fakultativní příplatky

  • dětská postýlka 10 € / noc
  • pobyt se psem 40 € / pobyt (je třeba předem ověřit v CK)
  • snídaně 10 € / os. / den
  • parkovací místo zdarma
  • WiFi připojení zdarma

Kategorie slev

4

GPS souřadnice ubytování

(lat/lon): 46.405418395996094°, 12.019309997558594°
Apartmánový dům EsperiaApartmánový dům EsperiaApartmánový dům EsperiaApartmánový dům EsperiaApartmánový dům EsperiaApartmánový dům EsperiaApartmánový dům EsperiaApartmánový dům EsperiaApartmánový dům EsperiaApartmánový dům Esperia

sjezdových tratí nadmořská výška areálu
40% 51%x 8% 979 – 2 100 m/n.m
délka sjezdových tratí (km) snowparků
33 41 6
lanovky a vleky běžeckých tratí
11× 10× 40 km

Podobné zájezdy

Apartmánový dům Casa Panciera

Apartmánový dům Casa Panciera

Země: Itálie

Destinace: Dolomiti Superski

Středisko: Civetta

Ubytování: Apartmánový dům Casa Panciera

Typ: Lyžařské zájezdy

Termíny: Prosinec - Duben

Délka pobytu: 8 dnů

Osob: 4-6 osoby

č. zájezdu: 520720/3
bez stravování
vlastní doprava
od10 574,-/osoba
-2%sleva
Apartmánový dům Casa Paola

Apartmánový dům Casa Paola

Země: Itálie

Destinace: Dolomiti Superski

Středisko: Civetta

Ubytování: Apartmánový dům Casa Paola

Typ: Lyžařské zájezdy

Termíny: Únor, Březen, Duben

Délka pobytu: 8 dnů

Osob: 4-6 osoby

č. zájezdu: 520721/3
bez stravování
vlastní doprava
od12 926,-/osoba
-2%sleva
Apartmánový dům Ciesa dela Maestra

Apartmánový dům Ciesa dela Maestra

Země: Itálie

Destinace: Dolomiti Superski

Středisko: Civetta

Ubytování: …dům Ciesa dela Maestra

Typ: Lyžařské zájezdy

Termíny: Únor, Březen, Duben

Délka pobytu: 8 dnů

Osob: 2-4, 3-5, 4-6 osoby

č. zájezdu: 520726/3
bez stravování
vlastní doprava
od13 220,-/osoba
-2%sleva

Mohlo by vás zajímat:

Chci lyžovat ve středisku Civetta

Italské lyžařské středisko Civetta je posledním z výčtu 12 středisek lokality Dolomity Superski. Rozprostírá se pod majestátní horou Monte Civetta a je neprávem opomíjeno, avšak o to větší poskytuje výhodu v sezóně, kdy zde díky tomu nenajdeme žádné davy a obtěžující fronty.

Lyžařské zájezdy do Itálie

Lyžařské zájezdy do Itálie se skipasem v ceně a s možností autobusové dopravy

Zájem o lyžování v Itálii stále roste především kvůli relativně dobré dostupnosti a hlavně kvůli neustálé modernizaci, která tu každým rokem překvapuje i stálé návštěvníky jednotlivých regionů a středisek.

Lyžařské zájezdy do střediska Aprica

Lyžování v italském středisku Aprica

Aprica patří ke střediskům jejichž obliba pořád strmě roste a to hlavně kvůli až podezřele nízkým cenovým relacím, propracované infrastruktuře a velké lůžkové kapacitě s pěším dosahem k lanovkám.

Aktuálně

15.10.2025

Ubytování v Alpách se slevou až 30 %

Využijte naše speciální slevy až 30 % z ubytování a užijte si nezapomenutelný pobyt v jednom z nejkrásnějších horských regionů Evropy.

26.9.2025

Poznávací zájezdy se slevou az 44%

Nabízíme mimořádné slevy na oblíbené poznávací zájezdy do všech bezpečných zemí na sezónu 2025-2026

18.7.2025

Hledáme nové kolegy

Do naší kanceláře v Brně hledáme příjemného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici prodejce zájezdů.

RSS, více aktualit