Hotel San Valier

Itálie, Cavalese

č. zájezdu: 515848/109
od3 440,-/osoba
-7%sleva
First minute
Hotel San Valier

Hotel San Valier

Země: Itálie

Destinace: Trentino

Středisko: Cavalese


Stravování: snídaně
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Prosinec - Březen

Délka pobytu: 4 až 8 dnů


Možnosti dopravy

  • vlastní doprava

Možnosti stravování

  • snídaněPopis:

    Lyžovačka v Cavalese a ubytování v hotelu San Valier přímo v centru města se snídaní! Dítě do 6,99 let na 1. přistýlce zdarma!

    • Pobyt v lyžařské oblasti Val di Fiemme
    • Ubytování v hotelu San Valier
    • Stravování formou snídaně, možnost přikoupení polopenze
    • Pokoje pro 2–4 osoby
    • Dítě do 6,99 let na 1. přistýlce zdarma
    • Krytý bazén v ceně (děti do 17,99 let mají přístup pouze v doprovodu dospělé osoby)
    • Wellness v ceně, vstup povolen od 18 let
    • Hotel přímo v centru města
    • Sjezdovka cca 300 m od hotelu
    • Skibus 30 m od hotelu
    • Zvýhodněné skipasy pro oblast Val di Fiemme
    • Podmínky pro slevy na skipasy níže v popisu
    • Skipasy u zájezdu za příplatek
    • Propojené 4 skiareály
    • 7,5 km dlouhá olympijská sjezdovka Olympia
    • 6 snowparků
    • 150 km běžeckých tratí
    • WiFi zdarma v celém hotelu
    • Parkování u hotelu zdarma dle dostupnosti
    • Malé rasy psů povoleny za poplatek 10 €/noc
    • Vlastní doprava

    Lyžování ve Val di Fiemme

    Oblíbené středisko Val di Fiemme láká na prosluněné sjezdovky s vysokou kvalitou sněhu. Skládá se z několika areálů, které jsou vzájemně propojeny skibusy. Mezi nejznámější patří rozsáhlý ski areál u masivu Latemar, jeho svahy slibují dlouhé a středně náročné sjezdy. Zkušenější lyžaři mohou zavítat do Alpe Cermis a vychutnat si zde 8 km dlouhou náročnou černou sjezdovku přímo z vrcholku Rifugio Paion (2 250 m). Méně nároční lyžaři ocení klidnější areál Alpe Lusia – Bellamonte, který je tím pravým pro pohodové lyžování. Pro běžkaře je připravena pestrá nabídka tratí o celkové délce 150 km, a to včetně 70 km, stopy kudy každoročně v lednu vede trasa mezinárodního závodu Marcialonga. Z Molina vede 40 km dlouhá bílá stopa přes Cavalese, Tesero, Ziano a Predazzo až do Campitella (Val di Fassa). Středisko myslí také na děti, pro které je zde postaveno množství funparků a dětských školek. A lyžování nekončí ani se setměním. Noční lyžování si na 1,5 km můžete v Obereggenu užít 3× do týdne a nebo raději 2,5 km sáňkařské dráhy? Podobnou možnost nabízí i Alpe Cermis, kde se noční lyžování koná 1×týdně na 2,5 km dlouhé sjezdovce. V obou lyžařských střediscích v okolí Predazza je noční lyžování zahrnuto v ceně skipasu Val di Fiemme-Obereggen.

    Ubytování v Hotelu San Valier

    Hotel se nachází přímo v centru města Cavalese, pouhých 300 m od sjezdovky. Skibus zastavuje 30 m od hotelu za poplatek dle místního ceníku. Pro hosty je v hotelu k dispozici recepce otevřena od 8.00 hod. do 21.00 hod., restaurace, bar, výtah, WiFi připojení v celém hotelu zdarma, parkoviště zdarma (omezená kapacita, nelze rezervovat). Po dlouhém dni na lyžích si můžete odpočinout ve wellness centru s vnitřním bazénem, vířivkou, tureckými lázněmi a saunou zdarma. Wellness set (papučky a ručníky) za poplatek 6 €/osoba. Vstup do wellness části je povolen od 18 let, děti do 17,99 let mohou jen k bazénu v doprovodu rodičů. Hotel akceptuje platební karty Visa a Mastercard.

    Dvoulůžkové pokoje Classic

    Pokoje o velikosti cca 18 m² jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, SAT/TV, telefonem a trezorem. Maximální obsazenost pokoje jsou 2 dospělé osoby.

    Dvoulůžkové pokoje Comfort s možností přistýlky

    Pokoje o velikosti cca 23 m2 jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, SAT/TV, telefonem, trezorem, WiFi připojením a balkonem. Maximální obsazenost pokoje jsou 3 dospělé osoby a dítě do 2,99 let na lůžku s rodiči, nebo v dětské postýlce.

    Dvoulůžkové pokoje Superior s možností přistýlky

    Pokoje o velikosti 25 m² jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, SAT/TV, telefonem, trezorem, Wifi připojením a balkonem. Minimální obsazení pokoje jsou 3 platící osoby, maximální obsazenost pokoje jsou 3 dospělé osoby a dítě do 14,99 let.

    Stravování formou snídaně

    • Snídaně formou bufetu
    • Možnost přikoupení večeří v hotelové restauraci, dospělá osoba 25 €/večeře, dítě do 4,99 let 5 €/večeře, dítě 5–12,99 let 12,50 €/večeře. Večeře se skládá ze 3 chodů s výběrem ze 2 menu + ovoce nebo dezert.

    Cestujete s dětmi

    • Dítě 0–2,99 let bez nároku na lůžko zdarma pouze v pokoji Comfort (spí na lůžku s rodiči) – na vyžádání
    • Dítě do 6,99 let na 1. přistýlce zdarma
    • Dítě do 14,99 let na přistýlce za zvýhodněnou cenu
    • Dětská postýlka na vyžádání za cca 5 €/den (dá se využít pouze v pokoji Comfort)

    Informace o skipasech 2025/2026

    • Skipasy u nás můžete zakoupit na celé období od 29. 11. 2025 do 10. 4. 2026
    • Skipasy nabízíme na 3, 4, 5 a 6 dní
    • K termínům na 3 noci si můžete zvolit 3 a 4denní skipas, k termínům na 4 noci si můžete zvolit skipas na 3, 4 nebo 5 dní, k termínům na 5 nocí skipas na 4, 5 nebo 6 dní, k termínům na 6 nocí si můžete zvolit skipas na 5 nebo 6 dní a k termínům na 7 nocí si můžete přidat 6denní skipas.
    • Pokud máte pobyt na 3 noci = 4 dny pobyt a skipas na 3 dny, tak se skipas automaticky načítá od druhého dne pobytu. Například si zakoupíte zájezd od 20.1. do 23.1 a skipas si zvolíte na 3 dny – skipas platí na dny 21.1 + 22.1 + 23.1. Pokud byste začátek skipasu chtěli už od prvního dne a nelyžovat poslední den, dejte nám tuto informaci do poznámky při objednávce zájezdu. Stejný princip platí pro všechny skipasy.
    • V případě, že máte zájem o jinou kombinaci například pobyt na 7 nocí a chcete skipas jen na 3 nebo 4 dny, dejte nám prosím vědět a skipas Vám nastavíme. Skipas ale musí být využit ve dnech po sobě jdoucích.
    • Pokud o skipas nemáte zájem, vyberte si variantu bez skipasu „nelyžař“. 

    Slevy na skipasy, děti zdarma

    Při rezervaci tohoto pobytu si můžete zakoupit skipas za zvýhodněnou cenu. Pokud máte v kalkulaci děti, které jsou mladší 8 let (resp. narozené po 31. 12. 2017 = narozené v roce 2018 a později) budou mít skipas zcela zdarma. Na skipas zdarma má dítě nárok ale jen v případě, že dítě je s dospělou osobou, která skipas má zakoupen (vždy jedno dítě na jednoho dospělého). Starší děti (junioři narození před 1. 1. 2018 a po 31. 12. 2007 = narozeni 2008–2017) mají skipas oproti dospělým osobám ještě o trochu výhodnější a stejně tak senioři narozeni před termínem 1. 1.1961.

    Vyzvednutí skipasů

    Skipasy si vyzvednou klienti na skipasárně sami (na skipasárně odevzdají ubytovací voucher, kde mají uvedené i skipasy). Adresa pro vyzvednutí skipasů bude v pokynech zaslaných emailem cca týden před odjezdem.

    Podmínky lyžařského střediska Val di Fiemme

    • Povinná helma při lyžování pro děti do 18 let
    • Skipasy jsou nepřenosné
    • Foto na skipas není potřeba
    • Neplatí se vratná kauce za skipas
    • Pokud jsou kvůli počasí uzavřené některé lanovky, klientům nevzniká nárok na proplacení
    • Pokud klienti ztratí skipas, dostanou nový pouze na základě účtenky s číslem skipasu (účtenku dostanou při vyzvednutí skipasu). Duplikát bude vystaven na jedné ze skipasáren za poplatek 5 € (tento poplatek se může změnit, je to v režii lyžařského střediska).
    • Všichni lyžaři jsou povinni mít zakoupeno pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě (když někomu dalšímu způsobíte škodu na zdraví nebo majetku). Podle nového pravidla každý, kdo si zakoupí skipas, v okamžiku nákupu přijme pravidla platná v Itálii. Pokud tedy způsobíte někomu škodu a nebudete pojištění, tak jste osobně zodpovědní za náhradu (proplacení) škody. Stačí mít zakoupeno klasické cestovní pojištění od Uniqa u nás v CK. 

    Bez delegáta 

    Delegát není k dispozici a klienti obdrží v pokynech k zájezdu 5–7 dní před odjezdem telefonní číslo na asistenční linku CK. V případě potřeby (problémy při ubytování, pozdější příjezd na ubytování apod.) volejte asistenční linku CK. V případě úrazu kontaktujte rovnou linku pojišťovny a využijte její asistenční služby (tel. číslo najdete na kartičkách pojištěnce).

    Důležité informace

    • Check in od 14.00 hod. do 18.00 hod., check out je nutné provést nejpozději do 10.00 hod. 
    • Povinná pobytová taxa 3,00 €/den – hradí se na místě od 14 let
    • Malá domácí zvířata jsou na vyžádání do CK, za poplatek cca 10 €/den, platí se na místě
    • Dětská postýlka je na vyžádání u CK, za poplatek cca 5 €/den, platí se na místě
    • Parkování zdarma (omezená kapacita, nelze rezervovat)
    • Vstup do wellness je v ceně (wellness kit – ručník a papučky za poplatek cca 6 €/os., platí se na místě), do wellness se nesmí nosti ručníky z pokoje
    • WiFi připojení v celém hotelu zdarma – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
    • Cestovat můžete s platným OP
    • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
    • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska.Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
    • Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50 – 3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.


Hotel San ValierHotel San ValierHotel San ValierHotel San ValierHotel San ValierHotel San ValierHotel San ValierHotel San ValierHotel San ValierHotel San Valier

Podobné zájezdy

Villaggio San Francesco

Villaggio San Francesco

Země: Itálie

Destinace: Caorle

Středisko: Duna Verde

Ubytování: Villaggio San Francesco

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 6 až 8 dnů

Osob: 1-2, 1-5, 1-6, 1-4, 1-3 osoba

č. zájezdu: 516394/31
bez stravování
vlastní doprava
od7 790,-/osoba
    San Lorenzo

    San Lorenzo

    Země: Itálie

    Destinace: Ischia

    Středisko: Forio

    Ubytování: San Lorenzo

    Typ: Pobytové zájezdy

    Termíny: Červen - Říjen

    Délka pobytu: 5 až 15 dnů

    Osob: 2-4 osoby

    č. zájezdu: 507592/5
    polopenze
    letecky
    od29 590,-/osoba
      Villaggio San Pablo

      Villaggio San Pablo

      Země: Itálie

      Ubytování: Villaggio San Pablo

      Typ: Pobytové zájezdy

      Termíny: Červenec, Srpen, Září

      Délka pobytu: 8 dnů

      č. zájezdu: 511537/14
      bez stravování
      vlastní doprava
      od5 990,-/byt

        Mohlo by vás zajímat:

        Lyžařské zájezdy do střediska Foppolo / Carona / San Simone

        Val Brembana

        Před několika lety bylo Foppolo převratnou nabídkou na českém trhu. Letošní rok bylo středisko Foppolo / San Simone ještě rozšířeno o inovovaný areál Carona. Tyto 3 propojená střediska nabízejí přes 30 km tratí všech náročností.

        Pobytové zájezdy pro seniory

        Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

        Lyžování San Martino di Castrozza - Passo Rolle

        Levné lyžování v San Martino di Castrozza

        Nadmořská výška zde garantuje vynikající sněhové podmínky od začátku rosince do konce dubna. Opravdu zajímavé ceny šité často na míru českému trhu Vám pomohou zpřístupnit toto fantastické středisko, které se dá předložit jako náhradní varianta za častokrát vyprodané Val di Fiemme

        Aktuálně

        22.5.2025

        Zájezdy do Norska letecky i autobusem

        Využijte poslední termíny na atraktivní zájezdy za poznáním nejen norských fjordů.

        1.4.2025

        Nové termíny na oblíbený zájezd do Thajska

        Přidány nové termíny na nejoblíbenější zájezd do Thajska, ze kterého jsme se vrátili v lednu.

        24.3.2025

        Island 55+ s polární září nad hlavou – poznávací zájezd nejen pro seniory

        Zažijte Island jako nikdy předtím! V tomto období je velká šance spatření uchvatného fenoménu severských oblastí – polární záře!

        RSS, více aktualit