Ilusion Vista Blava

Španělsko, Cala Millor

č. zájezdu: 486703/51
od13 990,-/osoba
Ilusion Vista Blava - Mallorca - Španělsko, Cala Millor - Pobytové zájezdy

Ilusion Vista Blava

Země: Španělsko

Destinace: Mallorca

Středisko: Cala Millor


Stravování: snídaně, polopenze, all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 4 až 12 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně
 • polopenze
 • all-inclusive

Poloha

Plážový hotel Ilusion Vista Blava leží v blízkosti veřejné písečné pláže"Cala Millor". Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka (za poplatek). Nejbližší město je Porto Cristo. V blízkosti hotelu se nachází diskotéka. Z hotelu se můžete dostat k následujícím turistickým zajímavostem: Cuevas Del Drach, Cala Morlanda, Sa Punta de n'Amer castle a Safari Zoo. O Vaši mobilitu se postará autobusová zastávka.

Vybavení hotelu

Tento 4-podlažní hotel, naposledy částečně zrenovovaný v roce 2020, má 125 pokojů. V hotelu se nachází 2 výtahy a možnost vyměnit peníze. O blaho hostů se stará restaurace (klimatizovaná). Vozíčkářům nabízí hotel bezbariérový výtah a vstup. Služba praní prádla je za poplatek. K venkovnímu vybavení námořnicky zařízeného hotelu patří bazén se sladkou vodou a integrovaný dětský bazének (s otevírací dobou od března do října). Zde jsou k dispozici lehátka a slunečníky (zdarma).Sportovní a volnočasová nabídka: šipky (zdarma), kulečník (za poplatek), aerobik a stolní tenis (zdarma). Golfové hřiště se nachází v okolí hotelu. Půjčovna kol. Zábava pro dospělé: animační program s večerní show a živou hudbou. Hlídání dětí: animační program pro děti a miniklub pro děti od 4 – 12 let. Herna.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybavené dvěmi samostatnými lůžky, dětskou postýlkou (zdarma), kachličkami, vytápěním (centrálním), balkónem, internetem (zdarma), sejfem (za poplatek) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna s vanou (v

Stravování

Snídaně (08:00 – 10:00 hod.) formou bufetu. All inclusive: snídaně, obědy a večeře. Voda v určitých hodinách. Nealkoholické nápoje (10:00 – 00:00 hod.), pivo (10:00 – 00:00 hod.), víno (10:00 – 00:00 hod.), káva & čaj (10:00 – 00:00 hod.), národní alkoholické nápoje (10:00 – 00:00 hod.) a rychlé občerstvení (11:00 – 17:00 hod.).

Pláž

Písečná pláž se rozkládá ve vzdálenosti asi 300 m od hotelu. Nabídka vodních sportů se poskytuje za poplatek. Lehátka a slunečníky lze zapůjčit za poplatek.

Ilusion Vista Blava - Mallorca - Španělsko, Cala Millor - Pobytové zájezdyIlusion Vista Blava - Mallorca - Španělsko, Cala Millor - Pobytové zájezdyIlusion Vista Blava - Mallorca - Španělsko, Cala Millor - Pobytové zájezdyIlusion Vista Blava - Mallorca - Španělsko, Cala Millor - Pobytové zájezdyIlusion Vista Blava - Mallorca - Španělsko, Cala Millor - Pobytové zájezdyIlusion Vista Blava - Mallorca - Španělsko, Cala Millor - Pobytové zájezdyIlusion Vista Blava - Mallorca - Španělsko, Cala Millor - Pobytové zájezdyIlusion Vista Blava - Mallorca - Španělsko, Cala Millor - Pobytové zájezdyIlusion Vista Blava - Mallorca - Španělsko, Cala Millor - Pobytové zájezdyIlusion Vista Blava - Mallorca - Španělsko, Cala Millor - Pobytové zájezdyIlusion Vista Blava - Mallorca - Španělsko, Cala Millor - Pobytové zájezdyIlusion Vista Blava - Mallorca - Španělsko, Cala Millor - Pobytové zájezdyIlusion Vista Blava - Mallorca - Španělsko, Cala Millor - Pobytové zájezdyIlusion Vista Blava - Mallorca - Španělsko, Cala Millor - Pobytové zájezdyIlusion Vista Blava - Mallorca - Španělsko, Cala Millor - Pobytové zájezdyIlusion Vista Blava - Mallorca - Španělsko, Cala Millor - Pobytové zájezdyIlusion Vista Blava - Mallorca - Španělsko, Cala Millor - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Ilusion Markus and Spa

Ilusion Markus and Spa

Země: Španělsko

Destinace: Mallorca

Středisko: Alcudia Bay

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 4 až 12 dnů

Osob: 1-3 osoba

č. zájezdu: 486671/51
snídaně
letecky
od14 290,-/osoba
  Hotel Ilusion Calma

  Hotel Ilusion Calma

  Země: Španělsko

  Destinace: Mallorca

  Středisko: Can Pastilla

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červenec, Srpen, Září

  Délka pobytu: 8 až 16 dnů

  č. zájezdu: 466257/89
  all-inclusive
  letecky
  od17 309,-/osoba
   Hotel Ilusion Markus Park

   Hotel Ilusion Markus Park

   Země: Španělsko

   Destinace: Mallorca

   Středisko: C´an Picafort

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Říjen

   Délka pobytu: 8 až 16 dnů

   č. zájezdu: 483220/89
   all-inclusive
   letecky
   od14 490,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit