Hotel Baia delle Sirene

Itálie, Briatico

č. zájezdu: 484212/89
od17 990,-/osoba
Hotel Baia delle Sirene - Kalábrie - Itálie, Briatico - Pobytové zájezdy

Hotel Baia delle Sirene

Země: Itálie

Destinace: Kalábrie

Středisko: Briatico


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Výhody nabídky 1 novinka

Výhody nabídky 2 rodinná dovolená

Výhody nabídky 3 plážový servis v ceně

Středisko Briatico

Poloha Typický italský prázdninový hotel, který je situovaný v objektu, který byl postaven již na začátku 19. století, se nachází na západním pobřeží Kalábrie, cca 3 km od městečka Briatico, kde se nachází i nejbližší nákupní možnosti a cca 15 km od známého historického letoviska Tropea s bary, restauracemi, obchody a nočním životem. Letiště je vzdálené cca 45 km.

Pláž Písčito-oblázková pláž v menší zátoce a s pozvolným vstupem do moře se nachází 20 m od hotelu; přístup pouze přes parkoviště. Plážový servis (2 lehátka a slunečník/pokoj) je zdarma. Osušky za poplatek.

Vybavení Hotel se skládá z hlavní budovy a pár dalších menších budov. Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar u bazénu, Wi-Fi s omezeným rozsahem (zdarma), bazén (lehátka a slunečníky zdarma), oddělený dětský bazén, dětské hřiště, miniklub (4–12 let)

Ubytování Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají individuálně ovládanou klimatizaci, SAT/TV, telefon, trezor (za poplatek), minibar (konzumace za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, vysoušeč vlasů), balkon nebo terasu

Strava Soft all inclusive: snídaně (7:30‑9:30), obědy (12:45‑14:00) a večeře (19:45‑21:30) formou švédských stolů; k obědu a večeři omezená konzumace místního vína a vody. Během dne neomezená konzumace nealkoholických nápojů v baru (10.00–23.00). Lze čerpat v časech a místech určených hotelem.

Sport a zábava zdarma: animační a večerní programy pro děti i dospělé (v hlavní sezoně, v italském jazyce), stolní tenis, víceúčelové hřiště: tenis (půjčovna vybavení za poplatek), fotbal, volejbal

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků* transfery v cíli zájezdu * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení* služby delegáta* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace

 • Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.
Hotel Baia delle Sirene - Kalábrie - Itálie, Briatico - Pobytové zájezdyHotel Baia delle Sirene - Kalábrie - Itálie, Briatico - Pobytové zájezdyHotel Baia delle Sirene - Kalábrie - Itálie, Briatico - Pobytové zájezdyHotel Baia delle Sirene - Kalábrie - Itálie, Briatico - Pobytové zájezdyHotel Baia delle Sirene - Kalábrie - Itálie, Briatico - Pobytové zájezdyHotel Baia delle Sirene - Kalábrie - Itálie, Briatico - Pobytové zájezdyHotel Baia delle Sirene - Kalábrie - Itálie, Briatico - Pobytové zájezdyHotel Baia delle Sirene - Kalábrie - Itálie, Briatico - Pobytové zájezdyHotel Baia delle Sirene - Kalábrie - Itálie, Briatico - Pobytové zájezdyHotel Baia delle Sirene - Kalábrie - Itálie, Briatico - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Delle Alpi - Passo Tonale

Hotel Delle Alpi - Passo Tonale

Země: Itálie

Destinace: Val di Sole

Středisko: Passo Tonale

Ubytování: Delle Alpi

Typ: Ubytování

Termíny: Listopad - Duben

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 202002/30
polopenze
vlastní doprava
od18 300,-/osoba
  Village Baia Di Conte

  Village Baia Di Conte

  Země: Itálie

  Destinace: Sardinie

  Středisko: Alghero

  Ubytování: Village Baia Di Conte

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Září

  Délka pobytu: 8 dnů

  Osob: 2-4 osoby

  č. zájezdu: 481151/31
  all-inclusive
  vlastní doprava
  od15 790,-/osoba
   Hotel Regina delle Dolomiti - Panchia

   Hotel Regina delle Dolomiti - Panchia

   Země: Itálie

   Středisko: Panchiá

   Ubytování: Regina Delle Dolomiti

   Typ: Ubytování

   Termíny: Duben, Květen

   Délka pobytu: 4 až 8 dnů

   č. zájezdu: 273421/30
   polopenze
   vlastní doprava
   od4 000,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit