Hotel Blaucel

Španělsko, Blanes

č. zájezdu: 486757/89
od10 169,-/osoba
Hotel Blaucel - Costa Brava (Tossa, Lloret, Blanes) - Španělsko, Blanes - Pobytové zájezdy

Hotel Blaucel

Země: Španělsko

Destinace: Costa Brava (Tossa, Lloret, Blanes)

Středisko: Blanes


Stravování: polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Listopad

Délka pobytu: 4 až 11 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • polopenze

Výhody nabídky 1 moderní hotel

Výhody nabídky 2 kvalitní služby

Výhody nabídky 3 skvělá poloha

Středisko Blanes

Poloha Hotel se nachází v oblíbeném letovisku Blanes, restaurace, bary a obchody jsou v docházkové vzdálenosti. Le­tiště Girona (GRO) je vzdálené asi 30 km, letiště v Barceloně (BCN) asi 85 km.

Pláž Písčitá pláž se nachází asi 80 m od hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek. Přístup přes piniový les.

Vybavení Recepce, lobby, 3 výtahy, klimatizace, parkoviště (za poplatek), restaurace, WiFi, bazén a dětský bazén (duben – říjen).  Hotel má 7 podlaží a 138 ubytovacích jednotek.

Ubytování Dvoulůžkový pokoj – manželská postel nebo 2 samostaná lůžka. Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, WiFi (za poplatek), trezorem (za poplatek), minibarem (za poplatek), televizí a balkonem.Rodinný pokoj – stejné vybavení jako dvoulůžkový pokoj, prostornější.

Strava PolopenzePlná penze

Sport a zábava Animační program pro dospělé s večerní show a živou hudbou, animační program pro děti, stolní tenis.Za poplatek kulečník, půjčovna kol, wellness (sauna, haman).

Cena zahrnuje

 • Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * Transfery v destinaci * Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu * 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu * Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Informace Cena nezahrnuje povinný turistický poplatek v Katalánsku (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 1 EUR/osoba/den pro hotely 4*, cca 0,50 EUR/osoba/den pro ostatní hotely 3* a jiná ubytovací zařízení a to do max. výše za 7 nocí pobytu); děti do 16 let tuto taxu neplatí. Upozor­ňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Hotel Blaucel - Costa Brava (Tossa, Lloret, Blanes) - Španělsko, Blanes - Pobytové zájezdyHotel Blaucel - Costa Brava (Tossa, Lloret, Blanes) - Španělsko, Blanes - Pobytové zájezdyHotel Blaucel - Costa Brava (Tossa, Lloret, Blanes) - Španělsko, Blanes - Pobytové zájezdyHotel Blaucel - Costa Brava (Tossa, Lloret, Blanes) - Španělsko, Blanes - Pobytové zájezdyHotel Blaucel - Costa Brava (Tossa, Lloret, Blanes) - Španělsko, Blanes - Pobytové zájezdyHotel Blaucel - Costa Brava (Tossa, Lloret, Blanes) - Španělsko, Blanes - Pobytové zájezdyHotel Blaucel - Costa Brava (Tossa, Lloret, Blanes) - Španělsko, Blanes - Pobytové zájezdyHotel Blaucel - Costa Brava (Tossa, Lloret, Blanes) - Španělsko, Blanes - Pobytové zájezdyHotel Blaucel - Costa Brava (Tossa, Lloret, Blanes) - Španělsko, Blanes - Pobytové zájezdyHotel Blaucel - Costa Brava (Tossa, Lloret, Blanes) - Španělsko, Blanes - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Elba Palace Golf Boutique Hotel

Elba Palace Golf Boutique Hotel

Země: Španělsko

Destinace: Fuerteventura

Středisko: Caleta de Fuste

Hotel: …Palace Golf Boutique Hotel

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Květen

Délka pobytu: 8 až 15 dnů

Osob: 1, 1-3, 1-2 osoba

č. zájezdu: 186740/74
polopenze
letecky
od27 300,-/osoba
  First minute
  -12%sleva
  Hotel Sandos Monaco Beach Hotel and Spa (Adults Only)

  Hotel Sandos Monaco Beach Hotel and Spa (Adults Only)

  Země: Španělsko

  Destinace: Costa Blanca

  Středisko: Benidorm

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Březen

  Délka pobytu: 4 až 8 dnů

  č. zájezdu: 476571/89
  polopenze
  letecky
  od10 589,-/osoba
   Hotel Girasol

   Hotel Girasol

   Země: Španělsko

   Destinace: Mallorca

   Středisko: Cala Millor

   Hotel: Girasol

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Květen - Říjen

   Délka pobytu: 4 až 12 dnů

   Osob: 1-3 osoba

   č. zájezdu: 487014/51
   polopenze
   letecky
   od16 590,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit