Alemagna

Itálie, Bibione

č. zájezdu: 528649/122
od17 890,-/osoba
Alemagna

Alemagna

Země: Itálie

Destinace: Severní Jadran

Středisko: Bibione

Ubytování: Alemagna


Stravování: snídaně
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

  • vlastní doprava

Možnosti stravování

  • snídaně

nazev

Alemagna ****

Poloha

Hotel se nachází v Bibione , je vzdálen cca 350 metrů od písčité pláže a cca 300 m od restaurací a barů.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bar. Zdarma: bazén, Wi – Fi ve společných prostorech, postýlka pro dítě do 2 let (na vyžádání, nutné objednat předem)Za poplatek: místo pro auto 10 EUR/den(do vyčerpání kapacity), malé zvíře na vyždání 10 EUR/den.

Ubytování

K dispozici pokoje Standard a Superior. Všechny pokoje vkusně vybavené s vlastním sociálním zařízením jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT. Pokoje Standard bez možnosti přistýlky. Pokoje Superior, prostornější pokoje s možností jedné přistýlky (pro dítě do 6 let). Rodinné pokoje s možností dvou přistýlek na vyžádání.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

plaz

Písčitá pláž je vzdálena *cca 350 metrů od hotelu, plážový servis ZDARMA (1× slunečník + 2 lehátka/křesílka / pokoj, k dispozici od 11.5. do 22.9.)

doporuceni

Velmi příjemný hotel s rodinnou atmosférou se nachází na strategickém místě, kousek od pláže a kousek od centra Bibione. K dispozici je pěkný bazén obklopen zelení. Hotel je ideální pro všechny věkové kategorie.

popisnawww

Velmi příjemný hotel s rodinnou atmosférou se nachází na strategickém místě, kousek od pláže a kousek od centra Bibione. K dispozici je pěkný bazén obklopen zelení. Hotel je ideální pro všechny věkové kategorie.

gps

45.6345586102491, 13.028039012990734

pobytova_taxa

Pobytvá taxa cca 2,50 EUR/den/osoba starší 12 let.

plazcca

cca 350 m

plazm

350

cena

V ceně zájezdu je zahrnuto: • ubytování – počet noclehů a služby dle popisu • česky mluvící asistent na telefonu • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky): • volitelné doplňkové služby • doporučený příplatek za cestovní pojištění Alexandria Evropa (více informací zde)
- osoba starší 15 let/pobyt – 540 Kč
- osoba starší 70 let/pobyt – 1 080 Kč
- dítě od 0 do 15 let/pobyt – 430 Kč • doporučené připojištění storna zájezdu (více informací zde)
- do výše ceny zájezdu – 2,89 % z ceny cestovních služeb Upozornění a doporučení: Pojištění Alexandria lze sjednat kdykoli před odjezdem či odletem na zájezd. Připojištění storna zájezdu je nutné sjednat a uhradit v plné výši nejpozději při doplatku za zájezd a pouze v případě, máte-li sjednáno cestovní pojištění Alexandria. Doporučujeme cestovní pojištění a připojištění storna zájezdu sjednat a uhradit hned při uzavření Smlouvy o zájezdu. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2025. Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

stitky

Písčitá pláž 350 mPlážový servis v ceněKlimatizace v ceněBazén


Podobné zájezdy

Appartamenti Alemagna

Appartamenti Alemagna

Země: Itálie

Destinace: Veneto

Středisko: Bibione Lido del Sole

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 526412/22
bez stravování
vlastní doprava
od2 229,-/osoba
    Hotel Alemagna

    Hotel Alemagna

    Země: Itálie

    Destinace: Severní Jadran

    Středisko: Bibione

    Typ: Pobytové zájezdy

    Termíny: Červen - Září

    Délka pobytu: 8 až 10 dnů

    č. zájezdu: 527942/135
    snídaně
    autobusem
    od13 870,-/osoba

      Mohlo by vás zajímat:

      Pobytové zájezdy pro seniory

      Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

      Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

      Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

      Pobytově poznávací zájezdy

      Pobyty s výlety

      Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

      Aktuálně

      23.4.2026

      Poslední 4 místa: Nordic Walking v panoramatickém podhůří Dachsteinu

      Toužíte po aktivním odpočinku v srdci rakouských Alp? Máme pro vás horkou zprávu: na náš oblíbený zájezd Nordic Walking v podhůří Dachsteinu se právě uvolnila poslední 4 místa. Neváhejte a zajistěte si svou účast dříve, než bude definitivně vyprodáno!

      28.3.2026

      Netradiční adventní a silvestrovské zájezdy | Summit Tour

      Láká vás vánoční atmosféra severských metropolí, magická polární záře, nebo byste raději oslavili příchod nového roku v teple u oceánu? Vyberte si z nabídky netradičních adventních a silvestrovských zájezdů. Při včasné rezervaci navíc získáte slevu a komplexní cestovní pojištění zdarma.

      11.3.2026

      Last minute lyžování v Alpách

      Ulovte si perfektní manšestr za zlomek ceny! Právě jsme spustili exkluzivní nabídku Last Minute lyžování v nejoblíbenějších střediscích Rakouska, Itálie a Francie. Pokud hledáte ideální kombinaci čerstvého prašanu, slunečného počasí a výrazných slev, teď je ten správný čas sbalit lyže a vyrazit. Kapacity v top termínech mizí bleskovou rychlostí!

      RSS, více aktualit