VTI - Villaggio Turistico Internazionale

Itálie, Bibione Spiaggia

č. zájezdu: 471851/22
od3 518,-/osoba
VTI - Villaggio Turistico Internazionale

VTI - Villaggio Turistico Internazionale

Země: Itálie

Destinace: Veneto

Středisko: Bibione Spiaggia


Stravování: bez stravování, snídaně
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

  • vlastní doprava

Možnosti stravování

  • bez stravování
    • snídaně

Popis

Oblíbený 5* kemp Villaggio Turistico Internazionale se nachází v klidné lokalitě v letovisku Bibione na rozsáhlém pozemku, který z jedné strany ohraničuje pláž kempu a na druhé straně příjemný piniový háj. Villaggio je situované na rozhraní mezi Bibione Spiaggia a Bibione Lido del Sole u termálních lázní přibližně 150 m od pláže (mobilhomy 150 – 250 m od pláže, apartmány 300 m, vilky 500 m), kde se také nachází velký aquapark s bazény, vodní hry, hydromasáže. Kemp tvoří dvě části po obou stranách ulice, které propojuje nadzemní lávka (není nutné přecházet silnici). Hostům je k dispozici recepce, výtah v centrální části, parkoviště (druhé parkovací místo na vyžádání při rezervaci za poplatek 6 – 8 €/den podle období, platba na místě), restaurace, market, obchůdky, bar, dětská hřiště, prádelna (na žetony), wifi připojení (v některých ubytovacích jednotkách je již v ceně – omezený počet přístupů, jinak za poplatek cca 15 €/týden), internetový koutek, fitness, půjčovna kol a loděk, tenisový kurt, sportovní hřiště, animace, na pláži hřiště na plážový volejbal. Camping nabízí ubytování ve vilkách, apartmánech a mobilhomech. Všechny typy ubytování mají vlastní sociální zařízení, TV a klimatizaci. Vilky se nacházejí ve vzdálenější velmi klidné části. Apartmány jsou situovány v residenci v centrální části kempu.

V obou částech kempu se nachází restaurace. Pobyty tak mohou být i se stravou (snídaně, obědy, večeře jsou formou bufetu, na vyžádání při rezervaci za poplatek, platba při rezervaci).

Možnost pobytu s menším domácím mazlíčkem (na vyžádání při rezervaci za poplatek cca 10 €/den).


Villa Anna Plus (trilo6): samostatná nebo řadová (dvojdomek) zděná vilka až pro 6 osob, cca 48 m2 – 51 m2. Vzdálenost od pláže: min. 400 – max. 720 metrů. Vybavení: 2 dvoulůžkové pokoje (samostatná lůžka, lze spojit v manželskou postel), 1 obývací pokoj/kuchyň s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout se 4plotýnkovým vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí s odděleným mrazákem, myčkou nádobí, kuchyňské vybavení, 1 koupelna, satelitní TV, trezor, telefon, fén. Venkovní dřevěná veranda: 1 venkovní stůl se 4 židlemi a 2 relaxačními lůž­ky.

Zahrnuté služby:

  • 1 sada ručníků a prostěradel pro každého hosta s výměnou ručníků v koupelně v polovině týdne (u pobytů trvajících minimálně 2 týdny se ručníky mění v polovině týdne a kompletní výměna na konci každého týdne);
  • Ubrus na venkovní stůl + 2 utěrky do kuchyně;
  • Plážová osuška pro každého hosta;
  • Venkovní parkoviště pro 1 auto;
  • 2 lehátka u bazénu (slunečníky za poplatek);
  • 1 slunečník a 2 lehátka na pláži nebo na „soukromé pláži“ (pláž přiléhající k aquaparku) přidělené podle dostupnosti v den příjezdu;
  • Připojení Wi-Fi Plus;
  • Závěrečný úklid ubytování (kuchyňský kout si host uklízí sám nebo za příplatek 15,00 €)
  • Klimatizace/topení, plyn, elektrické osvětlení, teplá a studená voda.

    Suite BB (bilo2): Apartmány se nacházejí v příjemném rezidenčním prostředí uvnitř Villaggio Turistico Internazionale a můžete v nich strávit krásnou dovolenou v Bibione se svou rodinou. Apartmá se skládají z obývacího prostoru s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňského koutu vybaveného vším potřebným k přípravě jídla. Ložnice se 2 samostatnými postelemi, které lze spojit v manželskou postel (některé byty mají třetí rozkládací postel). Koupelna s hydromasážní sprchou. Terasa.

    Tento typ ubytování je ideální pro páry a až pětičlenné rodiny

    V ceně ubytování pro děti (do 3 let) je zahrnuta dětská postýlka

    Byty se nacházejí v 1., 2. a 3. patře a jsou přístupné výtahem

    Vzdálenost od pláže cca 300 metrů

    K tomuto typu ubytování je možné přidat snídani, polopenzi nebo plnou penzi ve vesnické restauraci.

Čtvereční metry: asi 36 metrů čtverečních Kapacita: 2–5 osob Vybavení: 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, která lze spojit v manželskou postel (třetí rozkládací lůžko je k dispozici pouze v rohových apartmánech), 1 obývací pokoj/kuchyňský kout s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout vybavený mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, myčkou nádobí, lednicí s odděleným mrazákem, kuchyňským vybavením, 1 koupelna s hydromasážní sprchou, satelitní LCD TV, telefon, trezor, balkon. Zahrnuté služby:

  • Sada ložního prádla a ručníků pro každého hosta s dvojitou týdenní výměnou;
  • Plážová osuška pro každého hosta;
  • Ubrus a dvě utěrky do kuchyně;
  • Nekryté parkoviště pro 1 auto uvnitř areálu;
  • Připojení Wi-Fi Plus;
  • 1 slunečník a 2 lehátka na pláži nebo na „soukromé pláži“ (pláž vedle aquaparku) přidělené podle dostupnosti při příjezdu;
  • Klimatizace/topení, plyn, elektrické osvětlení, teplá a studená voda.

Volitelné služby za poplatek:

  • Závěrečný úklid ubytování v den odjezdu: bez kuchyňského koutu 60,00 € – s kuchyňským koutem 75,00 €;
  • Vstup do aquaparku a bazénů je pro všechny hosty zdarma. Pronájem lehátek a slunečníků u bazénu pro tento typ ubytování je možný za poplatek.

Vybavení
bazén, vyhřívaný bazén, bazén pro děti, bazén s hydromasážemi, parkoviště, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, výtah, pes povolen, fitness, tenisový kurt, pračka, myčka, TV, trezor, mikrovlnná trouba, topení, klimatizace, terasa / balkón, animace, polopenze, plná penze, snídaně, pro náročné, vodní atrakce, větší vila / řadová vilka, apartmán se zahrádkou, vilka / dvojvilka,

VTI - Villaggio Turistico InternazionaleVTI - Villaggio Turistico InternazionaleVTI - Villaggio Turistico InternazionaleVTI - Villaggio Turistico InternazionaleVTI - Villaggio Turistico InternazionaleVTI - Villaggio Turistico InternazionaleVTI - Villaggio Turistico InternazionaleVTI - Villaggio Turistico InternazionaleVTI - Villaggio Turistico InternazionaleVTI - Villaggio Turistico Internazionale

Podobné zájezdy

Camping Villaggio Internazionale (San Menaio)

Camping Villaggio Internazionale (San Menaio)

Země: Itálie

Středisko: Vico del Gargano San Menaio

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 510388/22
bez stravování
vlastní doprava
od1 552,-/osoba
    Villaggio La Cecinella

    Villaggio La Cecinella

    Země: Itálie

    Ubytování: Villaggio La Cecinella

    Typ: Pobytové zájezdy

    Termíny: Květen - Září

    Délka pobytu: 5 až 8 dnů

    č. zájezdu: 503305/14
    polopenze
    vlastní doprava
    od7 000,-/osoba
      Camping Village Internazionale Manacore

      Camping Village Internazionale Manacore

      Země: Itálie

      Destinace: Apulie

      Středisko: Peschici

      Typ: Pobytové zájezdy

      Termíny: Květen - Říjen

      Délka pobytu: 8 dnů

      č. zájezdu: 510387/22
      bez stravování
      vlastní doprava
      od1 116,-/osoba

        Mohlo by vás zajímat:

        Pobytové zájezdy pro seniory

        Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

        Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

        Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

        Pobytově poznávací zájezdy

        Pobyty s výlety

        Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

        Aktuálně

        2.4.2025

        Kam na Velikonoce?

        Zažijte nezapomenutelné Velikonoce! Vydejte se na poznávací nebo pobytový zájezd s CK a objevte krásy světa během svátečních dnů. Tento rok vám nabízíme speciální nabídky na zájezdy, které vás nadchnou.

        1.4.2025

        Nové termíny na oblíbený zájezd do Thajska

        Přidány nové termíny na nejoblíbenější zájezd do Thajska, ze kterého jsme se vrátili v lednu.

        24.3.2025

        Island 55+ s polární září nad hlavou – poznávací zájezd nejen pro seniory

        Zažijte Island jako nikdy předtím! V tomto období je velká šance spatření uchvatného fenoménu severských oblastí – polární záře!

        RSS, více aktualit