Hotel St. Moritz

Itálie, Bellaria/igea Marina

č. zájezdu: 520047/109
od9 459,-/osoba
-34%sleva
Hotel St. Moritz

Hotel St. Moritz

Země: Itálie

Středisko: Bellaria/igea Marina


Stravování: plná penze
Doprava: autobusem, vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 8 až 10 dnů


Možnosti dopravy

  • vlastní doprava
    • autobusem

Možnosti stravování

  • plná penzePopis:

    Pohodová dovolená u moře v letovisku Bellaria Igea Marina, ubytování v hotelu St. MoritzS s polopenzí s nápoji, cca 200 m od pláže! Až 2 osoby na přistýlce ZDARMA!

    • Pobyt v italském letovisku Bellaria Igea Marina
    • Ubytování v hotelu St. MoritzS
    • Pokoje pro 2–4 osoby
    • Stravování formou plné penze s nápoji
    • 1 osoba na přistýlce v pokoji 2+1 zdarma
    • Až 2 osoby na přistýlce v pokoji 2+2 zdarma
    • Jen cca 200 m od pláže
    • Plážový servis v ceně
    • K dispozici venkovní bazén
    • WiFi připojení zdarma
    • Parkoviště k dispozici za poplatek
    • Vlastní nebo autobusová doprava

    Písečné pláže a odpočinek v Bellarii Igea Marině

    Letovisko Bellaria Igea Marina se nachází v regionu Emilia Romagna, jen kousek severně od Rimini. Nabízí více než 7 km dlouhé pobřeží s širokými písčitými plážemi a pozvolným vstupem do moře, což z něj činí ideální destinaci pro rodiny s dětmi. Bellaria Igea Marina se skládá ze dvou částí – původní rybářské vesničky Bellaria a modernější Igea Marina, které dnes tvoří příjemné rekreační centrum s promenádou, restauracemi, kavárnami a obchody. V okolí se rozkládají zelené parky a cyklostezky, které vybízejí k odpočinku i aktivnímu trávení volného času. Z letoviska je snadno dostupné historické město Rimini i San Marino, kde návštěvníci najdou množství památek a kulturních zajímavostí. Bellaria Igea Marina je tak vhodná pro všechny věkové kategorie a spojuje klidnější atmosféru s možností bohatého vyžití.

    Ubytování v hotelu St. MoritzS

    Hotel St. Moritz se nachází v oblíbeném letovisku Bellaria Igea Marina na jadranském pobřeží regionu Emilia Romagna. Toto přímořské městečko je vyhledávané pro své dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, přátelskou atmosféru a množství možností k odpočinku i zábavě. V okolí hotelu najdete restaurace, kavárny i obchody, zatímco samotné centrum letoviska je snadno dostupné příjemnou procházkou. Hotel disponuje recepcí s provozem od cca 7.00 do 00.00 hod., restaurací, barem, venkovní terasou, parkovištěm za poplatek cca 10 €/auto/den, WiFi připojením zdarma a venkovním bazénem s lehátky a slunečníky (omezená kapacita). Na nedaleké soukromé pláži hotelu mají hosté plážový servis zdarma od 3. řady dál od moře. V hotelu je možné platit kartou. 

    Dvoulůžkový pokoj s možností až 2 přistýlek

    Pokoj disponuje manželským lůžkem, vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, TV, trezorem zdarma, WiFi připojením zdarma a balkonem. Přistýlky jsou řešeny formou rozkládací palandy. 

    Stravování formou plné penze s nápoji

    • Snídaně formou bufetu
    • Obědy a večeře jsou servírované výběrem z menu o 3 chodech
    • Nápoje u jídel zahrnuty v ceně – voda, domácí víno, nealkoholické ná­poje
    • Pobyt začíná obědem a končí snídaní
    • Pozdní příjezd do hotelu neopravňuje klienta k nároku na zmeškaný oběd v den odjezdu

    Cestujete s dětmi?

    • 1 osoba na přistýlce v pokoji 2+1 zdarma včetně stravy
    • Až 2 osoby na přistýlce v pokoji 2+2 zdarma včetně stravy
    • Osoby zdarma na přistýlce nejsou omezeny věkem a v případě autobusové dopravy platí cenu dopravy jako dospělá osoba
    • Dětská postýlka je v hotelu k dispozici za poplatek cca 10 €/den – předem na vyžádání u CK, hradí se na místě 

    Písečná pláž jen 200 metrů od hotelu

    Pláže v letovisku Bellaria Igea Marina patří k hlavním lákadlům této oblasti. Jsou dlouhé, písčité a díky pozvolnému vstupu do moře ideální pro rodiny s dětmi i méně zkušené plavce. Plážový servis v ceně zahrnuje 1 slunečník a 2 lehátka/pokoj od 3. řady dál od moře. 

    Tipy na výlety

    • Rimini – známé přímořské město s bohatou historií, římskými památkami (Augustův oblouk, Tiberiův most), historickým centrem a množstvím kaváren, obchodů a restaurací
    • San Marino – nejstarší republika na světě s malebným historickým centrem, hradem Guaita a úžasnými výhledy na okolní krajinu
    • Ravenna – město proslulé raně křesťanskými památkami s unikátními mozaikami, z nichž mnohé jsou zapsané na seznamu UNESCO
    • Mirabilandia – oblíbený zábavní park u Ravenny, který nabízí horské dráhy, vodní atrakce a zábavu pro celou rodinu
    • Itálie v miniatuře (Italia in Miniatura) – tematický park v Rimini s více než 270 modely významných italských i evropských památek
    • Delfinárium Oltremare v Riccione – rodinný zábavní park zaměřený na mořský svět, kde návštěvníci uvidí delfíny, dravé ptáky i interaktivní expozice

    Oblastní delegát

    V průběhu pobytu budete mít k dispozici služby oblastního delegáta. Pozor, oblastní delegát má na starost větší množství hotelů, mezi kterými přejíždí a není možné, aby byl u příjezdu a check-inu všech klientů. Delegát necestuje s klienty autobusem, je celou sezónu v letovisku a Vy ho máte k dispozici po celou dobu pobytu. V místě Vašeho ubytování uspořádá delegát informační schůzku (čas a termín bude na nástěnce nebo v informační knize CK). Schůzka není povinná, ale velmi ji klientům doporučujeme – delegát Vám sdělí všechny důležité informace ohledně ubytování, letoviska, co kde jak funguje a také Vám nabídne fakultativní výlety (nejsou v ceně zájezdu). Telefonní kontakt na delegáta obdržíte v pokynech k zájezdu, které Vám pošleme emailem 5–7 dní před odjezdem. Oblastní delegát bude v destinaci pouze v hlavní sezóně (mimo hlavní sezónu kontaktujte v případě potřeby asistenční linku CK).

    Důležité informace o zájezdu

    • Check in od cca 14.00 hod. do půlnoci, check out je nutné provést do 10.00 hod.
    • Pobytová taxa cca 2 €/os./den – hradí se na místě
    • Hotel přijímá platební karty typu Visa a MasterCard
    • Dětská postýlka je v hotelu k dispozici za poplatek cca 10 €/den – předem na vyžádání u CK, hradí se na místě 
    • Parkování pro hotelové hosty k dispozici za poplatek cca 10 €/den – omezená kapacita, nelze předem rezervovat, poplatek se hradí na místě v hotovosti
    • Plážový servis v ceně zahrnuje 1× slunečník, 2× lehátka/pokoj od 3. řady dál od moře
    • Pobyt s domácím mazlíčkem (max. 10 kg) je možný za poplatek cca 40 €/pobyt, který se hradí na místě – možné pouze předem na vyžádání u CK
    • Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních – večerních hodinách
    • V případě, že si klienti zakoupí zájezd s autobusovou dopravou mají nárok na ubytování nejdříve až v čase check inu. Na konci pobytu musí pokoj opustit do doby check outu (časy uvedeny viz výše)
    • Cestovat můžete s platným OP
    • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
    • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne
    • Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50 – 3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.


Hotel St. MoritzHotel St. MoritzHotel St. MoritzHotel St. MoritzHotel St. MoritzHotel St. MoritzHotel St. MoritzHotel St. MoritzHotel St. MoritzHotel St. Moritz

Podobné zájezdy

Hotel Stella Alpina & Park Hotel Sancelso

Hotel Stella Alpina & Park Hotel Sancelso

Země: Itálie

Destinace: Dolomiti Superski

Středisko: Alpe Lusia

Hotel: …Alpina & Park Hotel Sancelso

Typ: Pobytové zájezdy, Lyžařské…

Termíny: Prosinec - Duben

Délka pobytu: 4 až 15 dnů

Osob: 1-4 osoba

č. zájezdu: 519799/130
polopenze
vlastní doprava
od4 576,-/osoba
    -10%sleva
    Hotel Villa Malaspina

    Hotel Villa Malaspina

    Země: Itálie

    Středisko: Castel d'Azzano

    Ubytování: Villa Malaspina

    Typ: Pobytové zájezdy

    Termíny: Září, Říjen

    Délka pobytu: 4 až 8 dnů

    č. zájezdu: 518535/109
    snídaně
    vlastní doprava
    od3 999,-/osoba
      Hotel Nautilus - Family hotel

      Hotel Nautilus - Family hotel

      Země: Itálie

      Destinace: Marche

      Středisko: Pesaro

      Typ: Pobytové zájezdy

      Termíny: Září, Říjen

      Délka pobytu: 8 dnů

      č. zájezdu: 509056/22
      polopenze
      vlastní doprava
      od11 550,-/osoba

        Mohlo by vás zajímat:

        Pobytové zájezdy pro seniory

        Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

        Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

        Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

        Pobytově poznávací zájezdy

        Pobyty s výlety

        Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

        Aktuálně

        18.7.2025

        Hledáme nové kolegy

        Do naší kanceláře v Brně hledáme příjemného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici prodejce zájezdů.

        14.7.2025

        Skvělá dovolená v Bulharsku: Sunny Beach

        Pokud hledáte ideální destinaci u moře, kde si odpočinete a zároveň zažijete něco nového, Bulharsko a Sunny Beach vás nezklamou. My jsme si dovolenou užili naplno – a určitě se sem zase někdy vrátíme.

        22.5.2025

        Zájezdy do Norska letecky i autobusem

        Využijte poslední termíny na atraktivní zájezdy za poznáním nejen norských fjordů.

        RSS, více aktualit