Možnosti dopravy
- letecky
Možnosti stravování
- snídaně
Sanur je plážové letovisko vzdálené asi 30 minut jízdy od letiště. Patří mezi první luxusnější letoviska na jihu Bali a nabídne vám pláže s bílým pískem a krásně čistým mořem. Leží přesně na druhé straně proti známe a rušné oblasti Kuta. Předností Sanuru je klidná atmosféra a krásná dlouhá pláž. Letovisko je vhodné pro rodiny s dětmi.
Sativa Sanur Cottages se nachází v centru města Denpasar, jen 3 minuty autem od pláže Sanur, 12 minut od pláže Kuta, 14,6 km od pláž Seminyak a 11,8 km od zábavního parku Waterbom Bali.
Stravování
Snídaně formou bufetu.
Ubytování
V jednom ze 48 klimatizovaných pokojů, k jejichž vybavení patří lednička, TV i wi-fi zdarma, se budete cítit jako doma. K pokoji náleží vlastní balkon či terasa. Koupelna je vybavena vanou se sprchou, toaletními potřebami zdarma a vysoušečem vlasů.
Poznámka
Zájezd je nabízen s odletem z Prahy. Let je s přestupem, nejčastěji s Turkish Airways, KLM nebo Qatar Airways. Na vyžádání je možné zajistit i odlet z Vídně či z Mnichova. Možnost prodloužení pobytu i změna termínu (na vyžádání). V případě pobytu na Bali do 30 dní není třeba vyřizovat žádné vízum předem, obdržíte jej na letišti po příletu. Běžné vízum stojí 35 USD. Nově byla zavedena též tzv. turistická daň ve výši cca 10 USD.
Cena zahrnuje:
- 10× ubytování (13 dní včetně cesty / 10 nocí v hotelu)
- 10× snídaně
- letenka Praha – Bali a zpět, včetně všech poplatků a tax
- místní taxy
Cena nezahrnuje:
- služby delegáta
- vízum na Bali (cca 35 USD)
- zavazadlo k odbavení
- transfery
- pojištění