Antarktida lodí - plavba a přelet přes Drakeův průliv

č. zájezdu: 486652/72
od332 400,-/osoba
Antarktida lodí - plavba a přelet přes Drakeův průliv - Poznávací zájezdy

Antarktida lodí - plavba a přelet přes Drakeův průliv

Země: Antarktida


Stravování: plná penze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Prosinec - Listopad

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • plná penze

Popis:

Mnoha cestovatelům chybí právě tento kontinent. Mnozí se totiž neodváží plout přes divoký Drakeův průliv. Máme pro Vás řešení: průliv přeletíme a nalodíme se na Ostrově krále Jiřího odkud se budeme plavit do vysněné země na luxusní lodi poháněné Rolls Royce motory. O nic nepřijdete. Ty kouzelné výhledy, ledovce, lachtani, tučňáci a velryby jsou již za rohem. Tuto cestu zvládli 10leté děti i 90letí veteráni

 • nejrychlejší cesta, vyhněte se plavbě přes Drakeův průliv
 • chutná plná penze, hotel na pevnině den před plavbou
 • skok do ledové vody, Polar Plunge
 • tým odborníků na polární oblast (historie, ornitologie, glaciologie) v anglickém jazyce
 • průvodce od 8 klietnů v ceně
 • ekologicky orientovaná lodní společnost a člen organizace International Association of Antarctica Tour Operators (IAATO)

Cena zahrnuje:

Letenka Punta Arenas – Ostrov krále Jiřího a zpět, odbavené zavazadlo 15kg/osoba, příruční zavazadlo 5kg/osoba, ubytování v kajutě pro dvě osoby v průběhu plavby s vlastní koupelnou, 2× ubytování v Punta Arenas (noc před odletem na Antarktidu a noc po příletu z Antarktidy), všechny letištní transfery v Punta Arenas, snídaně v hotelu v Punta Arenas, vynikající plná penze v průběhu plavby s nealko nápoji, pivo a výběr bílých a červených vín při večeřích, program a přednášky na palubě, pozorování přírody na zodiacích, všechny vylodění, vlastní parka s fleece bundou, zapůjčení holínek, pojištění proti insolventnosti.

Cena nezahrnuje:

letenku do Chile (možné doobjednat v doplňkových službách), povinné cestovní pojištění kryjící náklady do 100 000 USD platné i pro oblast Antarktida, fakultativní aktivity (kajakování a paddleboarding), spa, alkoholické nápoje na baru, prémiový alkohol během večeří.

Ubytování:

Hotel na pevnině je kvalitní 4* s dobrou polohou. Ubytování je zajištěno v pokojích a kajutách pro dvě osoby.

Typ hotelu který používáme (změna vyhrazena):

Punta Arenas: Dreams hotel**** (1+1 noc)

Plavba: privátní kajuta pro 2 osoby

Kajuty mají 20 m2. Mají privátní koupelnu vybavenou hotelovou kosmetikou L´Occitane (nádoby nad 100 ml) šampon, sprchový gel, mýdlo. Najdete zde také župan, malý a velký ručník. V koupelně je sprcha (rain shower) a toaleta evropského typu. Nechybí hygienické kapesníky, fén, zásoba toaletního papíru, koše. V kajutě je ještě i malý gauč, chladnička, stůl, židle, kávovar, zásoba kapslí kávy, čaje. Jsou zde skříně s dostatečným úložným prostorem, záchranné vesty sloužící ke cvičné evakuaci v úvodu plavby + reálnou evakuaci z lodi (ne výlety na zodiaku), trezor (vejde se do něj i malý notebook). Postele jsou pohodlné, čisté, s bílým ložním prádlem. Celá kajuta působí komfortním dojmem a máte pocit 4*+ hotelu. V kajutě naleznete eco-friendly nádobu na vodu. Pitnou vodu si můžete doplňovat podle potřeby na stanicích. Průvodci vám ukážou, kde tyto stanice jsou.

Náročnost:

Během plavby absolvujete pravidelná vylodění na pevninu a ledovec. Po večeři můžete relaxovat v baru nebo na palubě.

průvodce od 8 klientů.

Poznámka:

Doporučujeme Vám přílet do Punta Arenas nejpozději v den začátku zájezdu a zajistit si měnitelnou zpáteční letenku domů. Přiletíte-li do Punta Arenas ještě dříve, Vám na vyžádání pošle nabídku na ubytování a program s anglickým průvodcem v okolí.Antarktida lodí - plavba a přelet přes Drakeův průliv - Poznávací zájezdyAntarktida lodí - plavba a přelet přes Drakeův průliv - Poznávací zájezdyAntarktida lodí - plavba a přelet přes Drakeův průliv - Poznávací zájezdyAntarktida lodí - plavba a přelet přes Drakeův průliv - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

Whale watching (m/v Plancius)

Whale watching (m/v Plancius)

Země: Antarktida

Středisko: Antarctica

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Březen, Duben

Délka pobytu: 10 dnů

č. zájezdu: 485542/17
plná penze
vlastní doprava
od159 000,-/osoba
  South Georgia Explorer (m/v Plancius)

  South Georgia Explorer (m/v Plancius)

  Země: Antarktida

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Listopad

  Délka pobytu: 15 dnů

  č. zájezdu: 483904/17
  plná penze
  vlastní doprava
  od258 000,-/osoba
   Discovery and learning voyage (m/v Ortelius)

   Discovery and learning voyage (m/v Ortelius)

   Země: Antarktida

   Středisko: Antarctica

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Prosinec

   Délka pobytu: 11 dnů

   č. zájezdu: 485555/17
   plná penze
   vlastní doprava
   od190 000,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Německé CK

    Na dovolenou s německou ck za nízké ceny

    Zkuste si vyhledat Vaši vysněnou dovolenou přes náš online srovnávač německých a rakouských cestovních kanceláří. Často jsou levnější až o mnoho tisíc než české cestovní kanceláře a nabízí nepochybně vyšší servis.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit