Beach Club Doganay

Turecko, Alanya

č. zájezdu: 480796/122
od22 190,-/osoba
Beach Club Doganay - Turecká riviéra - Turecko, Alanya - Pobytové zájezdy

Beach Club Doganay

Země: Turecko

Destinace: Turecká riviéra

Středisko: Alanya

Ubytování: Beach Club Doganay


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 8 až 12 dnů


Možnosti dopravy

  • letecky

Možnosti stravování

  • all-inclusive

nazev

*****hotel Beach Club Doganay

doporuceni

Hotelový komplex Beach Club Doganay patří mezi známé a oblíbené cíle nejen českých dovolenkářů. Malí i velcí ocení možnosti zábavy přímo v hotelovém areálu zahrnujícím kromě bazénů, skluzavek a sportovních hřišť také SPA centrum a dokonce i vlastní lunapark. Komfortní ubytování a vstřícný personál zajistí prožití nezapomenutelné dovolené. Blízkost živého centra známého letoviska Alanya přímo vybízí k jeho návštěvě.

Poloha

Hotel se nachází v letovisku Konakli, cca 115 km od letiště v Antalyi, cca 8 km od centra města Alanya a cca 50 m od písčité pláže.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, tři à la carte restaurace (italská, turecká, rybí), lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, bazén, bazén se skluzavkami, lunapark, obchody. Zdarma: Wi-Fi (v lobby), turecké lázně, sauna, fitness, plážový volejbal, stolní tenis a tenisový kurt, fotbalové a basketbalové hřiště do 20 h, dětská postýlka (nutno předem objednat). Za poplatek: SPA centrum, masáže, čistírna, půjčovna aut a tenisový kurt, fotbalové a basketbalové hřiště po 20 h.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (vana nebo sprcha,WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma) a minibarem (zdarma). Možnost až dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě.

Stravování

Služby * ultra all inclusive* zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od07:00 do 10:00 h, obědy od 12:30 do 14:00 h, večeře od 18:30 do 21:00 h) v hlavní hotelové restauraci, pozdní snídaně od 10:00 do 11:00 h, snack na pláži i u bazénu od 11:00 do 17:00 h, zákusky a sušenky, pizzu, sendviče, půlnoční polévku od 23:00 do 00:00 h a neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických i nealkoholických nápojů. Uvedené časy jsou pouze orientační.

plaz

Písčitá pláž místy s oblázky se nachází cca 50 m od hotelu. Pláž je od hotelu je oddělena silnicí, na pláž vede soukromý podchod. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY ZDARMA. Vodní sporty za poplatek.

popisnawww

Hotelový komplex Beach Club Doganay patří mezi známé a oblíbené cíle nejen českých dovolenkářů. Malí i velcí ocení možnosti zábavy přímo v hotelovém areálu zahrnujícím kromě bazénů, skluzavek a sportovních hřišť také spa centrum a dokonce i vlastní lunapark. Komfortní ubytování a vstřícný personál zajistí prožití nezapomenutelné dovolené. Blízkost živého centra známého letoviska Alanya přímo vybízí k jeho návštěvě.

gps

36.567913, 31.915709

plazcca

cca 50 m

plazm

50

cena

V ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování – počet noclehů a služby dle popisu • česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky): • volitelné doplňkové služby • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč1 130 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč890 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 25. 8. 2023. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023. *Upozornění: *Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

letak

all inclusive, slunečníky a lehátka na pláži ZDARMA, skluzavky a tobogany

letak2

all inclusive, 1. dítě do 13 let pobyt a strava ZDARMA, slunečníky a lehátka na pláži ZDARMA, skluzavky a tobogany

stitky

MiniaquaparkPís­čitooblázková pláž cca 50 mSlunečníky a lehátka na pláži zdarmaLunapar­kFitness & SPA


Podobné zájezdy

Club Muskebi  Bodrum

Club Muskebi Bodrum

Země: Řecko, Turecko

Destinace: Bodrum

Středisko: Bodrum

Ubytování: Club Muskebi Bodrum

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Listopad

Délka pobytu: 8 až 12 dnů

Osob: 1-4 osoba

č. zájezdu: 478997/5
all-inclusive
letecky
od23 571,-/osoba
First minute
-10%sleva
Costa 3s Beach

Costa 3s Beach

Země: Řecko, Turecko

Destinace: Bodrum

Středisko: Bodrum

Ubytování: Costa 3s Beach

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Listopad

Délka pobytu: 8 až 12 dnů

Osob: 1-3 osoba

č. zájezdu: 478995/5
all-inclusive
letecky
od19 881,-/osoba
First minute
-10%sleva
Bendis Beach

Bendis Beach

Země: Řecko, Turecko

Destinace: Bodrum

Středisko: Bodrum

Ubytování: Bendis Beach

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Listopad

Délka pobytu: 8 až 12 dnů

Osob: 1-4 osoba

č. zájezdu: 478996/5
all-inclusive
letecky
od21 141,-/osoba
First minute
-10%sleva

Mohlo by vás zajímat:

Pobytově poznávací zájezdy

Pobyty s výlety

Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

Pobytové zájezdy pro seniory

Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

Aktuálně

9.2.2024

Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

24.1.2024

Sleva na poznávací zájezdy až 35%

Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

13.12.2023

Vánoční poukaz na dovolenou

Darujte zážitek! Originální poukaz na nákup dovolené od tuzemských i zahraničních touroperátorů.

RSS, více aktualit