• Získejte slevu 2% na lyžařský zájezd

Získejte slevu 2% na lyžařský zájezd

Získejte slevu na vybrané lyžařské zájezdy ve výši 2% po celou zimní sezónu.

Při registraci emailu obdržíte unikání slevový kupón, který vám bude doručen na uvedený email a na jehož základě můžete uplatnit slevu na lyžařský zájezd cestovní kanceláře CK Nev Dama ve výši 2% z celkové katalogové ceny zájezdu.

Pro stálé klienty cestovní kanceláře Nev Dama se k uvedené slevě připočítává sleva 2% za stálého klienta, tj. celkem můžete získat slevu až 4% z katalogové ceny zájezdu.

Katalogovou cenou se rozumí cena stanovená cestovní kanceláří. Na webu je tato cena uvedena u sezamu dostupných termínů jako přeškrtnutá (původní) cena.

Slevové kupóny zle uplatnit na zájezdy označené symbolem „ST“ a to do konce měsíce března (tj. 31. 3. 2011). Nárok na slevu uplatníte tak, že jej uvedete při nezávazné rezervaci vybraného zájezdu do pole „Kupón č.“ nebo nám jej sdělíte společně s telefonickou nebo emailovou rezervací. Po obdržení kupónu vám vyčíslíme kalkulaci zájezdu včetně této slevy.

Slevu lze uplatnit na více než 500 ubytovacích kapacit v bezmála 80 střediscích italských, rakouských, francouzských, švýcarských a také slovinských Alp. Ucelenou nabídku můžete nalézt na specializovaných stránkách jednotlivých středisek. Můžeme jmenovat za všechny třeba stále více populární střediska Livigno nebo Santa Caterina, rodinná střediska Monte Bondone či Aprica nebo zavedené Val di Fiemme eventuálně Val Gardena a mnoho dalších.

Rezervujete si tedy Váš zájezd za skvělé ceny po celou sezónu právě teď!