Adventní Jižní Čechy

Česká republika, Jižní Čechy

č. zájezdu: 486858/97
od5 490,-/osoba
Adventní Jižní Čechy - Česká republika, Jižní Čechy - Poznávací zájezdy

Adventní Jižní Čechy

Země: Česká republika

Středisko: Jižní Čechy

Ubytování: Adventní Jižní Čechy


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Listopad, Prosinec

Délka pobytu: 3 dny


Možnosti dopravy

 • autobusem

Možnosti stravování

 • polopenze

1. den

odjezd v ranních hodinách, první zastávka v Jihlavě, městě proslaveném těžbou stříbra. Prohlídka historického centra města včetně interiérů a věže kostela sv. Jakuba, městských hradeb a vyhlášených katakomb. Po obědě přejezd do Tábora, se slavnou Husitskou minulostí, prohlídka historického centra města včetně gotické radnice, děkanského kostela na hoře Tábor, nejstarší vodní nádrže ve střední Evropě Jordánu a gotických a renezančních domů V podvečer přejezd na ubytování, večeře, možnost využití wellness centra 

2. den

po snídani odjezd do Českého Krumlova, kdysi sídelního města mocných rodů – Vítkovců, Rožmberků či Schwarzenbergů, dnes zapsaného na seznam světového dědictví UNESCO. Prohlídka zámeckého areálu včetně zahrad a zámeckého divadla a následně historického centra města. V odpoledních hodinách přejezd do Českých Budějovic, prohlídka hlavního náměstí Přemysla Otakara II., katedrály svatého Mikuláše, dominikánského kláštera s renesanční Solnicí a obraných gotických věží- zbytků opevnění města. Na závěr prohlídky fakultativní návštěva pivovaru s ochutnávkou Budějovického Budvaru. V podvečerních hodinách návrat na ubytování, večeře, možnost návštěvy wellness centra

3. den

po snídani přejezd k prohlídce národní kulturní památky, zámku Konopiště, známého především jako sídlo následníka trůnu rakousko-uherského vévody Františka Ferdinanda d´Este a jeho české manželky Žofie Chotkové, jehož zavraždění v Sarajevu bylo záminkou I. světové války. Po fakultativní prohlídce zámku s parkem individuální volno na oběd, následně odjezd zpět na Moravu. Příjezd do výstupních míst ve večerních hodinách

Počet dní

ADVENTNÍ JIŽNÍ ČECHY

popis_uvod

Objevte krásu pokladů, které ukrývají jižní Čechy během pohádkového adventního času

Cena zahrnuje

 • doprava autobusem
 • 2× ubytování s polopenzí
 • služby průvodce
 • pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • vstupy do navštívených objektů
 • wellness hotelu
 • pobytová taxa cca 25,– Kč / osoba / noc (platí se na místě)
Adventní Jižní Čechy - Česká republika, Jižní Čechy - Poznávací zájezdyAdventní Jižní Čechy - Česká republika, Jižní Čechy - Poznávací zájezdyAdventní Jižní Čechy - Česká republika, Jižní Čechy - Poznávací zájezdyAdventní Jižní Čechy - Česká republika, Jižní Čechy - Poznávací zájezdyAdventní Jižní Čechy - Česká republika, Jižní Čechy - Poznávací zájezdyAdventní Jižní Čechy - Česká republika, Jižní Čechy - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

ZLATÁ HVĚZDA - Třeboň

ZLATÁ HVĚZDA - Třeboň

Země: Česká republika

Destinace: Jižní Čechy

Středisko: Třeboň

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Prosinec, Leden

Délka pobytu: 4 až 5 dnů

Osob: 1-2, 1 osoba

č. zájezdu: 485698/62
polopenze
vlastní doprava
od8 660,-/osoba
  Hotel Zlatá hvězda Třeboň - balíček Romantický 3 denní

  Hotel Zlatá hvězda Třeboň - balíček Romantický 3 denní

  Země: Česká republika

  Destinace: Jižní Čechy

  Středisko: Třeboň

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Květen - Prosinec

  Délka pobytu: 3 dny

  č. zájezdu: 457119/135
  snídaně
  vlastní doprava
  od3 480,-/osoba
   Hotel Zlatá hvězda Třeboň - balíček Wellness pohoda na 4 dny

   Hotel Zlatá hvězda Třeboň - balíček Wellness pohoda na 4 dny

   Země: Česká republika

   Destinace: Jižní Čechy

   Středisko: Třeboň

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Květen - Prosinec

   Délka pobytu: 4 dny

   č. zájezdu: 457118/135
   snídaně
   vlastní doprava
   od4 100,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Adventní zájezdy 2023

    Adventní zájezdy se Summit Tour - široká nabídka a skvělé ceny

    Adventní zájezdy představují pestrou paletu předvánočních zájezdů do Rakouska, Německa a dalších zemí jako je Francie, Maďarsko nebo Alsasko. Neopakovatelná atmosféra na Vás dýchne v blízké Vídni, kde dostanete skvělý punč do krásných malovaných hrnečků, ve vánoční Paříži, kde budete ohromeni bohatou výzdobou a neopakovatelnými památkami této kosmopolitní metropole.

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit