Apartmány Polynesia bez stravy

Chorvatsko, Umag

č. zájezdu: 486712/109
od878,-/osoba
Apartmány Polynesia bez stravy - Istrie - Chorvatsko, Umag - Pobytové zájezdy

Apartmány Polynesia bez stravy

Země: Chorvatsko

Destinace: Istrie

Středisko: Umag

Ubytování: Apartmány Polynesia bez stravy


Stravování: bez stravování
Doprava: autobusem, vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 4 až 17 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava
 • autobusem

Možnosti stravování

 • bez stravováníPopis:

  Letní dovolená nejen pro rodiny s dětmi! Ubytování v apartmánech Polynesia až pro 5 osob!

  • 3–14 nocí na Istrii, Chorvatsko
  • Ubytování v apartmánech Polynesia
  • Apartmány pro 2–5 osob
  • Vlastní stravování
  • Ubytování jen 300–500 m od pláže
  • V komplexu je venkovní bazén s oddělenou částí pro děti
  • Bohaté sportovní vyžití pro děti i dospělé
  • Mini klub pro děti od 5 do 12 let
  • Možný pobyt s domácím mazlíčkem
  • Dobrá dostupnost z ČR
  • Parkování za poplatek
  • Doprava vlastní i autobusová

  Umag – ideální místo pro letní dovolenou

  Umag je krásné přístavní městečko, které má velmi úrodnou půdu. Hlavní plodinou je vinná réva. V Umagu také najdete největší vinné sklepy na celé Istrii. V hlavní sezóně se na náměstí pořádají folklorní vystoupení, lidové slavnosti, koncerty, zábavní pořady a festivaly. V centru města naleznete mnoho kaváren, barů a restaurací. Do centra Umagu je možné se dostat místním vláčkem.

  Ubytování v apartmánech Polynesia 

  Zelení obklopený komplex se nachází v těsné blízkosti moře v turistickém středisku Katoro, cca 3 km od centra střediska Umag, kam se lze dostat promenádou podél moře nebo turistickým vláčkem, který jazdí každých cca 30 min. Nejbližší pláž je od resortu vzdálená cca 100 m. V komplexu se nachází bazén se sladkou vodou, dětský bazén, terasa na slunění, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma, omezená kapacita), restaurace, pizzerie, bar, bar na pláži, směnárna, diskotéka, kavárna, WiFi připojení na recepci (zdarma), bankomat na recepci, prodejna suvenýrů, sportovní hřiště, animační programy a venkovní parkoviště. V blízkosti je potom pošta, banka, tržiště, supermarket a ambulance. U bazénu jsou k dispozici lehátka (omezená kapacita). V resortu můžete navštívit informační stánek. Pro každou ubytovací jednotku je k dispozici parkovací místo (za poplatek 1,20 €/auto/den). Ubytování je možné také s domácím mazlíčkem (do 10 kg) za poplatek 16 €/den. Zvířata nejsou povoleny v restauraci, ma recepci, u bazénu a mimo vyznačené části pláže. Komplex nabízí ubytování v následujících apartmánech:

  Studio Classic 2+0

  Studio Classic o výměře cca 17 m2 disponuje obývacím pokojem se dvěma pevnými lůžky, kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, SAT/TV a terasou.

  Studio Economy 2+1

  Studio Economy o výměře cca 27 m2 disponuje obývacím pokojem se dvěma pevnými lůžky a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, terasou nebo balkonem.

  Apartmán Economy 2+1

  Apartmán Economy o výměře cca 30 m2 je vybaven dvoulůžkovou ložnicí a rozkládací pohovkou pro 1 osobu v obývacím pokoji, kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo terasou.

  Apartmán Economy 2+2

  Apartmán Economy o výměře cca 30 m2 je vybaven dvoulůžkovou ložnicí, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo terasou.

  Apartmán Economy 2+3

  Apartmán Economy o výměře cca 38 m2 je vybaven dvoulůžkovou ložnicí, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro 3 osoby, kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo terasou.

  Stravování 

  • Stravování je ve vlastní réžií klientů
  • V komplexu je také fast food, snack bar a supermarket
  • Možnost dokoupení polopenze večeře či snídaně podávané formou bufetu
  • Stravu lze objednat pouze dopředu v CK pro celý apartmán
  • Děti do 4,99 let v doprovodu min. 2 dospělých osob mají stravu zdarma

  Pláž jen 300–500 m od ubytování

  Dlouhá upravená pláž Katoro–Polynesia má vysoký standard udržování čistoty a pořádku. Betonová plata se nachází 300–500 m od apartmánů. Na pláži je i bar. V blízkosti najdete také nudistickou pláž. Slunečníky a lehátka na pláži jsou k dispozici za poplatek.

  Sport a zábava

  V komplexu se nachází venkovní bazén se sladkou vodou pro děti i dospělé. Zúčastnit se můžete animačních programů pro dospělé a mladistvé, sportovních programů (jóga, zumba, aqua aerobic, volejbal, fotbal) a sportovních turnajů (volejbal, tenis). Pro děti od 5 do 12 let je v komplexu miniklub. K dispozici je také whirlpool, fitness, solárium, sauna, masáže, wellness, sportovní hřiště (pronájem sportovních hřišť a zapůjčení vybavení za poplatek), plážový volejbal, fotbal, tenis, stolní tenis, minigolf, paintball, potápění a vodní sporty na pláži, možnost projížďky na koních a půjčovna kol. Večerní program s živou hudbou, taneční vystoupení. Umag nabízí také široký výběr výletů do okolí. 

  Tipy na výlety

  • Novigrad s aquaparkem Istralandia
  • Medulin – historické centrum
  • Pula
  • Rovinj
  • Poreč
  • Přímořské lázně Portorož (Slovinsko)

  Cestujete s dětmi?

  Základní cena je za pronájem apartmánu, pro tohle ubytovaní není k dispozici žádná sleva na děti. V případě dokoupení stravy mají děti do 4,99 let stravu zdarma.

  Oblastní delegát

  V průběhu pobytu budete mít k dispozici služby oblastního delegáta. Pozor, oblastní delegát má na starost větší množství hotelů, mezi kterými přejíždí a není možné, aby byl u příjezdu a check-inu všech klientů. Delegát necestuje s klienty autobusem, je celou sezónu v letovisku a Vy ho máte k dispozici po celou dobu pobytu. V místě Vašeho ubytování uspořádá delegát informační schůzku (čas a termín bude na nástěnce nebo v informační knize CK). Schůzka není povinná, ale velmi ji klientům doporučujeme – delegát Vám sdělí všechny důležité informace ohledně ubytování, letoviska, co kde jak funguje a také Vám nabídne fakultativní výlety (nejsou v ceně zájezdu). Telefonní kontakt na delegáta obdržíte v pokynech k zájezdu, které Vám pošleme emailem 5–7 dní před odjezdem. Oblastní delegát bude v destinaci pouze v hlavní sezóně, tedy od zhruba od 15. 6. do 14. 9. 2024 (mimo hlavní sezónu kontaktujte v případě potřeby asistenční linku CK).

  Důležité informace

  • Check in od 14.00 hod., check out do 10.00 hod.
  • V případě, že si klienti zakoupí zájezd s autobusovou dopravou mají nárok na ubytování nejdříve až v čase check in. Na konci pobytu musí pokoj opustit do doby check out (časy uvedeny viz výše).
  • Pobytová taxa je zahrnuta v ceně
  • Domácí mazlíčci (do 10 kg) jsou zde povoleni za poplatek 16 €/den (platí se na místě). Přístup zakázán však mají v restauraci, na recepci, okolo bazénu a na některé pláže. Páníčci musí mít své mazlíčky neustále pod dozorem.
  • Dětská postýlka možná na vyžádání předem v CK zdarma
  • Cestovní kancelář není pořadatelem animačních programů a nemůže garantovat rozsah, četnost, či kvalitu poskytovaných služeb. Animační programy standardně probíhají v cizím jazyce. Animační program mohou navštěvovat děti různých věkových kategorií, avšak u nízkého věku dětí může být vyžadován dozor blízké osoby.
  • Autobusová doprava možná pouze k pobytům sobota–sobota
  • Při autobusové dopravě je příjezd na místo v brzkých ranních hodinách a na cestu zpět do ČR je odjezd ve večerních hodinách 
  • Návrat do ČR v ranních hodinách
  • Parkování 1,20 €/auto/den – platí se na místě na recepci
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky


Apartmány Polynesia bez stravy - Istrie - Chorvatsko, Umag - Pobytové zájezdyApartmány Polynesia bez stravy - Istrie - Chorvatsko, Umag - Pobytové zájezdyApartmány Polynesia bez stravy - Istrie - Chorvatsko, Umag - Pobytové zájezdyApartmány Polynesia bez stravy - Istrie - Chorvatsko, Umag - Pobytové zájezdyApartmány Polynesia bez stravy - Istrie - Chorvatsko, Umag - Pobytové zájezdyApartmány Polynesia bez stravy - Istrie - Chorvatsko, Umag - Pobytové zájezdyApartmány Polynesia bez stravy - Istrie - Chorvatsko, Umag - Pobytové zájezdyApartmány Polynesia bez stravy - Istrie - Chorvatsko, Umag - Pobytové zájezdyApartmány Polynesia bez stravy - Istrie - Chorvatsko, Umag - Pobytové zájezdyApartmány Polynesia bez stravy - Istrie - Chorvatsko, Umag - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Apartmány Polynesia

Apartmány Polynesia

Země: Chorvatsko

Destinace: Istrie

Středisko: Umag

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen, Červenec

Délka pobytu: 6 až 11 dnů

č. zájezdu: 473615/89
bez stravování
vlastní doprava
od5 039,-/osoba
  Camping Oliva Rabac bez stravy

  Camping Oliva Rabac bez stravy

  Země: Chorvatsko

  Destinace: Istrie

  Středisko: Rabac

  Ubytování: Camping Oliva Rabac bez stravy

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Květen - Říjen

  Délka pobytu: 8 až 10 dnů

  č. zájezdu: 480426/135
  bez stravování
  autobusem
  od4 472,-/osoba
   Apartmány Galeb

   Apartmány Galeb

   Země: Chorvatsko

   Středisko: Brist

   Ubytování: Apartmány Galeb

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Září

   Délka pobytu: 8 až 10 dnů

   č. zájezdu: 485348/109
   bez stravování
   autobusem
   od3 498,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Dovolená Řecko levně

    Zájezdy do Řecka letecky i autobusem. Bez stravy, se snídaní, s polopenzí, all inclusive

    Aby jste v Řecku mohli navštěvovat památky levně, vemte si s sebou určitě studentskou kartu, pokud vlastníte. Na kartu ISIC získáte poloviční vstupné do muzeí a na antické památky a také slevy v některých levnějších hotelech a hostelech.

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Livigno ubytování se skipasem i bez skipasu

    Šitoká nabídka lyžování v Livignu nejen v apartmánech za skvělé ceny

    Livigno je unikátní vesnice v údolí, která je situovaná mezi dva horské hřebeny ve výšce 1800 m. Další raritou je sousední obec Trepalle, která je nejvýše položenou obcí v Evropě. Vzhledem k nadmořské výšce a klimatu nemá obec potíže s nedostatkem přírodního sněhu. Mezi raritní unika se řadí také díky duty free obchodům.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit