Poznávací zájezd Údolím Loiry do Normandie a na ostrov Jersey

Letecký poznávací zájezd do Francie

č. zájezdu: 483117/89
od17 790,-/osoba
Letecký poznávací zájezd - Údolím Loiry do Normandie a na ostrov Jersey

…zájezd Údolím Loiry do Normandie a na ostrov Jersey

Země: Francie

Ubytování: hotel


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Srpen

Délka pobytu: 6 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Objevte krásy Francie s návštěvou historických měst Orléans, Bayeux a Paříže, okouzlujících zámků na Loiře (Chambord, Chenonceaux, Villandry) a ikonického opatství Mont St. Michel. Výlet zahrnuje i prohlídku pirátského města St. Malo a nezapomenutelný den na Normanském ostrově Jersey s vlastní měnou a bezcelní zónou. Vysoké hodnocení (4.8 z 5 – 18 hodnocení) potvrzuje spokojenost zákazníků. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování v hotelích, snídaně a služby průvodce. Nepromeškejte tuto unikátní nabídku!

Proč si vybrat tento zájezd?

 • Jedinečný výlet na ostrov Jersey
 • Prohlídka Paříže
 • Impozantní Mont St. Michel

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu Praha – Paříž – Praha včetně tax a příplatků
 • přepravu autokarem po trase zájezdu
 • 5 noclehů v hotelech*** s kontinentální snídaníve dvoulůžkových pokojích
  • výlet lodí na ostrov Jersey vč. okružní jízdy
 • služby průvodce
 • pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Program zájezdu

1. den
Odlet z Prahy do Paříže, transfer z letiště, odjezd do Orleans – s ohledem na čas prohlídka města proslulého velkolepou katedrálou, ubytování v oblasti, fakultativně večeře.

2. den
Po snídani přejezd do údolí Loiry a návštěva tří nejkrásnějších zámků. Chambord – návštěva prvního ze zámků na Loiře, nejznámější a nejrozsáhlejší zámek ze 16. století, symbol oblasti. Chenonceaux – romantický vodní zámek „šesti žen“ postavený nad řekou Cher. Villandry – poslední ze zbudovaných zámků na Loiře s nádhernými zahradami vybízejícími k procházkám i odpočinku. Odjezd na ubytování v oblasti, fakultat. večeře.

3. den
Po snídani přejezd k pobřeží Normandie, Mont St. Michel – opevněné opatství na ostrově Mont Tombe je jednou z nejnavštěvo­vanějších památek ve Francii vůbec a po staletí ohromuje své návštěvníky svou polohou, hradbami i samotnou budovou opatství z 10. století. Prohlídka, volno. St. Malo – prohlídka pirátského přístavního města s opevněným starým městem, volno. V podvečer odjezd na ubytování, fakultativně večeře.

4. den
Po snídani celodenní výlet na ostrov Jersey. V ranních hodinách odjezd do přístavu St. Malo, nalodění a hodinová plavba na Jersey, největší a nejjižnější z Normanských ostrovů, který spolu s dalšími ostrůvky tvoří závislé území britské koruny, s vlastní měnou, zákony i parlamentem. Po příjezdu na ostrov vylodění v Saint Hélier – hlavní město ostrova. Okružní jízda ostrovem podél nádherného pobřeží. Návrat do St. Hélier, prohlídka hl. města, volno k výhodným nákupům, fakultativně večeře. V podvečerních hodinách nalodění a návrat na pevninu, odjezd na ubytování.

5. den
Po snídani odjezd do Bayeux, krátká zastávka ve městečku s půvabným historickým jádrem ze 17.-19. století, přejezd na pobřeží Cote de Nacre, oblast vylodění, volno k prohlídkám hřbitovů, památníků, muzeí, či pozůstatků přístavu. Odjezd do Paříže, cestou zastávka v Giverny, návštěva Monetova domu a úchvatné zahrady. Příjezd do Paříže, odjezd na ubytování. Večer okružní jízda městem, výlet lodí po Seině, fakultativně večeře.

6. den
Po snídani odjezd do centra, volno nebo pěší prohlídka centra Paříže s průvodcem, transfer na letiště a odlet do Prahy.

UPOZORNĚNÍ: Okružní jízda v Paříži bude přizpůsobena aktuální dopravní situaci na místě.

Letecký poznávací zájezd - Údolím Loiry do Normandie a na ostrov JerseyLetecký poznávací zájezd - Údolím Loiry do Normandie a na ostrov JerseyLetecký poznávací zájezd - Údolím Loiry do Normandie a na ostrov JerseyLetecký poznávací zájezd - Údolím Loiry do Normandie a na ostrov JerseyLetecký poznávací zájezd - Údolím Loiry do Normandie a na ostrov JerseyLetecký poznávací zájezd - Údolím Loiry do Normandie a na ostrov JerseyLetecký poznávací zájezd - Údolím Loiry do Normandie a na ostrov JerseyLetecký poznávací zájezd - Údolím Loiry do Normandie a na ostrov JerseyLetecký poznávací zájezd - Údolím Loiry do Normandie a na ostrov JerseyLetecký poznávací zájezd - Údolím Loiry do Normandie a na ostrov Jersey

K rezervaci nutno dodat datum narození, státní příslušnost, číslo pasu, platnost pasu od-do od každého účastníka.

Na ostrov Jersey lze cestovat pouze s platným cestovním pasem nikoliv s občanským průkazem!!!

Fakultativní služby

 • příplatek na jednolůžkový pokoj 5.490,– Kč
 • 5 večeří 4.290,– Kč
 • příplatek za 2. řadu v autobuse 299,– Kč
 • příplatek za 3.-5. řadu v autobuse 249,– Kč
 • výlet lodí po Seině 350,– Kč (cena na místě cca 18 EUR)

Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby předem. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.

Cena nezahrnuje:

 • vstupy do památkových objektů

Informace

Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 25 osob.


Podobné zájezdy

Bretaň a Normandie - perly Francie

Bretaň a Normandie - perly Francie

Země: Francie

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Červenec, Srpen, Září

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 483849/89
snídaně
autobusem
od10 990,-/osoba
  Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normandie

  Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normandie

  Země: Francie

  Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

  Termíny: Srpen

  Délka pobytu: 9 dnů

  č. zájezdu: 367412/16
  bez stravování
  autobusem
  od14 290,-/osoba
   Bretaň a Normandie - perly Francie

   Bretaň a Normandie - perly Francie

   Země: Francie

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Září

   Délka pobytu: 6 dnů

   č. zájezdu: 489361/89
   snídaně
   letecky
   od19 890,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Zájezdy na řecký ostrov Kypr

    Kypr je třetí největší ostrov Středozemí a je legendárním rodištěm Afrodite. Zájezdy na Kypr nabízí možnosti nekonečné rozmanitosti přírodních a architektonických půvabů.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Turecko

    Pestrá a široká nabídka poznávacích zájezdů do Turecka

    Turecko se rozprostírá jak známo na poloostrově Malá Asie a svoji menší částí zasahuje do jihovýchodní Evropy na Balkánském poloostrově. Turecko má pod svoji kontrolou dva strategické průlivy Bospor a Dardanely, které se nacházejí mezi Černým a Středozemním mořem a tak je spojují.

    Aktuálně

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    RSS, více aktualit