To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem

č. zájezdu: 484422/89
od23 990,-/osoba
To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem - Poznávací zájezdy

To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem

Země: Švýcarsko


Stravování: polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 4 dny


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • polopenze

Výhody nabídky 1 to nejzajímavější z celého Švýcarska 

Výhody nabídky 2 výlet do francouzského Chamonix

Výhody nabídky 3 ubytování s polopenzí v hotelu ***

Výhody nabídky 4 Swiss Travel Pass v ceně zájezdu

Výhody nabídky 5 výhodné ceny pro děti a mládež

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Curychu, odkud pokračujeme do Lucernu, města s kapličkovým mostem, který je nejfotografovanější mostní konstrukcí Švýcarska. (úschovné v Lucernu cca 10,–CHF /kus není v ceně zájezdu). Odjezd kolem Bernu, Lausanne a ozubnicovou železnicí z Aigle do místa ubytování v Leysinu, horského střediska ve výši 1500 m n. m. Ubytování. Večeře. Nocleh. 2. den: Po snídani pojedeme přes Aigle a Martigny adhezivní ozubnicovou železnicí Montblanc Express do Chamonix . Možnost výjezdu lanovkou na vyhlídku Aguille du Midi, odkud se nám přiblíží vrcholek Mt. Blancu a kolem se otevře panorama na řadu čtyřtisícovek. Možnost pokračovat za dobrého počasí další lanovkou na vyhlídku Herbronner, kdy trasa této lanové dráhy kopíruje zadní stěwnu nejvyššího vrcholu Evropy. (cena za lanovku celkem cca 80 EUR není zahrnuta do ceny zájezdu). V podvečerních hodinách návrat zpět do Leysinu. Večeře. Nocleh. 3. den: Po snídani pojedeme přes Aigle a Visp do Zermattu, jednoho z nejpopulárnějších horských středisek Švýcarska, kterému vévodí slavný Matterhorn. Vy­jedeme na nejkrásnější vyhlídku Gornergratt, do výšky 3081m, odkud máme nádhernou kruhovou panoramu na nejvyšší vrchol Švýcarska, kolem nějž je dalších až 35 čtyřtisícovek. V podvečerních hodinách návrat zpět do Leysinu. Večeře. 4. den: Po snídani odjedeme ozubnicovou železnicí do Aigle, odkud pokračujeme do Bernu, hlavního města konfederace, města podloubí a kašen. Dále pokračujeme dále k návštěvě největšího města Konfederace, Curychu, ležícího na stejnojmenném jezeře. Uvidíme mohutný dvouvěžový Münster, kostel Sv. Petra s největším hodinovým ciferníkem na světě, Frauenmünster s Chagallovými vitrážemi i řadu jiných zajímavostí a projdeme se noblesní Bahnhofstrasse, která je výkladní skříní a to nejen tohoto města. Odjezd na letiště a podvečerní odlet do Prahy.

Fakultativně příplatek za jednolůžkový pokoj 3990 Kč

Cena zahrnuje

 • 3 noclehy s polopenzí v hotelu *** – leteckou dopravu vč. tax a příplatků Praha-Curych-Praha, průvodce – 4 denní skupinový Swiss Travel Pass – pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.Cena nezahrnuje: – vstupy, úschovny zavazadel, doplatek za jízné na franc. území cca. 15 EUR, lanovky cca EUR 70, CHF150

Informace Swisspass garantuje přepravu zdarma v síti SBB a některých lokálních drahách, MHD v některých městech a lodní dopravu na některých jezerech. Na privátních či poloprivátních drahách, jako např. na Pilatus Jungfrau, Gornergratt nebo Rigi Bahn, je garantována pouze sleva. V případě uzávěry horských průsmyků, omezení provozu některých lanovek nebo dalších neovlivnitelných skutečností změna programu vyhrazena. Vzhledem k přestupům a nutnému přenášení zavazadel není zájezd vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí a pro klienty s fóbií z výšek. Maximální nadmořská výška na zájezdu je 3842 m n. m. při výjezdu na Aiguille du Midi ; hrozí možná výšková nemoc. Lidé se srdečním onemocněním by se měli poradit s lékařem.Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob.

To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem - Poznávací zájezdyTo nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem - Poznávací zájezdyTo nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem - Poznávací zájezdyTo nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem - Poznávací zájezdyTo nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem - Poznávací zájezdyTo nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem - Poznávací zájezdyTo nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem - Poznávací zájezdyTo nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem - Poznávací zájezdyTo nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

Švýcarské Alpy, Švýcarská riviéra, jezera a města severní Itálie

Švýcarské Alpy, Švýcarská riviéra, jezera a města severní Itálie

Země: Švýcarsko

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 6 dnů

č. zájezdu: 483354/102
snídaně
autobusem
od10 490,-/osoba
  Barevnými vláčky ke slavným vrcholům Švýcarska

  Barevnými vláčky ke slavným vrcholům Švýcarska

  Země: Švýcarsko

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Srpen, Září

  Délka pobytu: 4 dny

  č. zájezdu: 482786/89
  polopenze
  letecky
  od26 490,-/osoba
   Švýcarsko

   Švýcarsko

   Země: Švýcarsko

   Ubytování: Za krásami Švýcarska

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Červenec, Srpen

   Délka pobytu: 7 dnů

   č. zájezdu: 481284/103
   snídaně
   autobusem
   od12 950,-/osoba
    First minute

    Mohlo by vás zajímat:

    Poznávací zájezdy Řecko

    Pestrá nabídka poznávacích zájezdů do Řecka

    Řecko patří mezi státy pohostinné a zvyklé na množství cizinců, kteří přijíždějí za poznáním či rekreací. Turisté zde nepodstupují větší žádná bezpečnostní rizika, ale přesto je nutné uvést některá specifika – především v oblasti dopravy.

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit