Hotel Apollo

Itálie, Rimini Viserba

č. zájezdu: 473568/22
od7 749,-/osoba
Hotel Apollo - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Viserba - Pobytové zájezdy

Hotel Apollo

Země: Itálie

Destinace: Adriatická riviéra - Rimini

Středisko: Rimini Viserba


Stravování: snídaně, polopenze, plná penze, all-inclusive
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • snídaně
 • polopenze
 • plná penze
 • all-inclusive

Popis

Tříhvězdičkový Hotel Apollo se nachází v Rimini, v části Viserbella, pouhých 100 metrů od písečné pláže. V okolí hotelu se také nachází řada restaurací, barů a obchůdků. Hotel se skládá z 54 pokojů, recepce, baru, restaurace, výtahu a venkovního bazénu. V celém hotelu se hosté mohou bezplatně připojit k Wi-Fi. U hotelu se nachází parkoviště (limitovaná kapacita, bez možnosti rezervace místa, není možné garantovat volné parkovací místo, za poplatek na místě). Stravování: snídaně (BB), polopenze (HB), plná penze (FB), polopenze s nápoji k jídlům a s plážovým servisem (HBB) nebo all inclusive (AI). Snídaně probíhá formou bufetu, obědy a večeře jsou servírovaná menu dle výběru, zeleninový bufet. V případě HBB je v ceně zahrnuto: snídaně, večeře s nápoji (voda, víno) a plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka na pokoj/v případě jednolůžkového pokoje 1 lehátko a 1 slunečník). V případě AI je v ceně zahrnuto: snídaně, obědy a večeře s nápoji (voda, víno) a plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka na pokoj/v případě jednolůžkového pokoje 1 lehátko a 1 slunečník). Na vyžádání je možné se v hotelu ubytovat s malým psem (zdarma, pobyt se zvířetem je nutné nahlásit již při rezervaci ubytování). Na vyžádání je možné zajistit do pokoje dětskou postýlku (za příplatek, hradí se na místě).


QPL Comfort + BB (quadruple4): Čtyřlůžkový pokoj Comfort s vlastní koupelnou, klimatizací, stropním ventilátorem, lednicí, fénem, trezorem a Wi-Fi připojením.

QPL Comfort + HB (quadruple4): Čtyřlůžkový pokoj Comfort s vlastní koupelnou, klimatizací, stropním ventilátorem, lednicí, fénem, trezorem a Wi-Fi připojením.

QPL Comfort + FB (quadruple4): Čtyřlůžkový pokoj Comfort s vlastní koupelnou, klimatizací, stropním ventilátorem, lednicí, fénem, trezorem a Wi-Fi připojením.

QPL Comfort + AI (quadruple4): Čtyřlůžkový pokoj Comfort s vlastní koupelnou, klimatizací, stropním ventilátorem, lednicí, fénem, trezorem a Wi-Fi připojením.

Vybavení bazén, venkovní bazén, parkoviště, wi-fi, výtah, pes povolen, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, plná penze, snídaně, výhled na moře, All Inclusive,

Hotel Apollo - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Viserba - Pobytové zájezdyHotel Apollo - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Viserba - Pobytové zájezdyHotel Apollo - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Viserba - Pobytové zájezdyHotel Apollo - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Viserba - Pobytové zájezdyHotel Apollo - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Viserba - Pobytové zájezdyHotel Apollo - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Viserba - Pobytové zájezdyHotel Apollo - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Viserba - Pobytové zájezdyHotel Apollo - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Viserba - Pobytové zájezdyHotel Apollo - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Viserba - Pobytové zájezdyHotel Apollo - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Viserba - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Appartamenti Apollo e Scala

Appartamenti Apollo e Scala

Země: Itálie

Destinace: Veneto

Středisko: Bibione Spiaggia

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Březen - Listopad

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 457646/22
bez stravování
vlastní doprava
od1 666,-/osoba
  Residence Apollo

  Residence Apollo

  Země: Itálie

  Destinace: Benátský záliv

  Středisko: Caorle – Porto Santa…

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Duben - Září

  Délka pobytu: 8 dnů

  č. zájezdu: 458081/22
  bez stravování
  vlastní doprava
  od1 412,-/osoba
   Residence Apollo

   Residence Apollo

   Země: Itálie

   Středisko: Jesolo Lido di Jesolo - est

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Duben - Září

   Délka pobytu: 8 dnů

   č. zájezdu: 474962/22
   bez stravování
   vlastní doprava
   od2 688,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    5.12.2023

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    21.7.2023

    Velký okruh Slovinskem

    Poslední volná místa na autobusový zájezd po krásách Slovinska od 22.8. do 27.8.2023

    20.7.2023

    Poslední volná místa do Londýna!

    Poslední volná místa na jedinečný letecký poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie.

    RSS, více aktualit