Hotel Emilia

Itálie, Rimini Torre Pedrera

č. zájezdu: 473713/22
od3 300,-/osoba
Hotel Emilia - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Torre Pedrera - Pobytové zájezdy

Hotel Emilia

Země: Itálie

Destinace: Adriatická riviéra - Rimini

Středisko: Rimini Torre Pedrera


Stravování: snídaně, polopenze, all-inclusive
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • snídaně
 • polopenze
 • all-inclusive

Popis

Tříhvězdičkový Hotel Emilia se nachází v oblasti Torre Pedrera ve městě Rimini, pouhých 15 metrů od písečné pláže. V blízkosti hotelu je řada restaurací, barů a obchodů. Hotel disponuje celkem 39 pokoji, recepcí, barem, výtahem, restaurací a Wi-Fi připojením v celém hotelu. U hotelu se nachází parkoviště a garáž (bez garance volného místa, za poplatek na místě),. Stravování: snídaně (BB), polopenze (HB), polopenze s nápoji a plážovým servisem (HBB), plná penze (FB) nebo all inclusive (AI). BB: Snídaně formou bufetu. HB: Snídaně formou bufetu, večeře servírované + zeleninový bufet. HBB: Snídaně formou bufetu, večeře servírované + zeleninový bufet. K večeři ½ l vody a ¼ vína na osobu. Plážový servis (1 slunečník, 2 lehátka; v případě pokoje DUS jen jedno lehátko). FB: Snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírované + zeleninový bufet. AI: Snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírované + zeleninový bufet. K obědu a k večeři ½ l vody a ¼ vína na osobu. Plážový servis (1 slunečník, 2 lehátka; v případě pokoje DUS jen jedno lehátko). Na vyžádání je také možné zajistit propojené pokoje.


QPL Standard + BB (quadruple4): Čtyřlůžkový pokoj s balkónem, vlastní koupelnou se sprchou, klimatizací, trezorem, fénem, satelitní TV, telefonem a Wi-Fi připojením. Třetí a čtvrté lůžko je ve formě palandy. Na vyžádání je možné zajistit do pokoje dětskou postýlku.

QPL Standard + HB (quadruple4): Čtyřlůžkový pokoj s balkónem, vlastní koupelnou se sprchou, klimatizací, trezorem, fénem, satelitní TV, telefonem a Wi-Fi připojením. Třetí a čtvrté lůžko je ve formě palandy. Na vyžádání je možné zajistit do pokoje dětskou postýlku.

QPL Standard + AI (quadruple4): Čtyřlůžkový pokoj s balkónem, vlastní koupelnou se sprchou, klimatizací, trezorem, fénem, satelitní TV, telefonem a Wi-Fi připojením. Třetí a čtvrté lůžko je ve formě palandy. Na vyžádání je možné zajistit do pokoje dětskou postýlku.

Vybavení parkoviště, garáž, wi-fi, bezbariérový přístup, výtah, pes zakázán, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, plná penze, snídaně, výhled na moře, All Inclusive,

Hotel Emilia - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Torre Pedrera - Pobytové zájezdyHotel Emilia - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Torre Pedrera - Pobytové zájezdyHotel Emilia - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Torre Pedrera - Pobytové zájezdyHotel Emilia - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Torre Pedrera - Pobytové zájezdyHotel Emilia - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Torre Pedrera - Pobytové zájezdyHotel Emilia - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Torre Pedrera - Pobytové zájezdyHotel Emilia - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Torre Pedrera - Pobytové zájezdyHotel Emilia - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Torre Pedrera - Pobytové zájezdyHotel Emilia - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Torre Pedrera - Pobytové zájezdyHotel Emilia - Adriatická riviéra - Rimini - Itálie, Rimini Torre Pedrera - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Patrizia

Hotel Patrizia

Země: Itálie

Destinace: Emilia Romagna

Středisko: Riccione

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen, Červenec, Srpen

Délka pobytu: 8 až 17 dnů

č. zájezdu: 472524/109
all-inclusive
autobusem
od11 891,-/osoba
  First minute
  -30%sleva
  Hotel Koko

  Hotel Koko

  Země: Itálie

  Destinace: Emilia Romagna

  Středisko: Lido di Savio

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Září

  Délka pobytu: 4 až 8 dnů

  č. zájezdu: 474421/109
  all-inclusive
  vlastní doprava
  od4 602,-/osoba
   First minute
   -13%sleva
   Hotel Mirage

   Hotel Mirage

   Země: Itálie

   Destinace: Emilia Romagna

   Středisko: Forli

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Květen - Září

   Délka pobytu: 4 až 8 dnů

   č. zájezdu: 474413/109
   plná penze
   vlastní doprava
   od4 428,-/osoba
    First minute
    -13%sleva

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    21.7.2023

    Velký okruh Slovinskem

    Poslední volná místa na autobusový zájezd po krásách Slovinska od 22.8. do 27.8.2023

    20.7.2023

    Poslední volná místa do Londýna!

    Poslední volná místa na jedinečný letecký poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie.

    20.7.2023

    Last Minute Kalábrie

    doprodej leteckých zájezdů do 4* rezortu Villaggio Borgo degli Ulivi v Kalábrii, letecky z Prahy, v termínu 24.7.-31.7.2023.

    RSS, více aktualit