Remisens Casa Bel Moretto

č. zájezdu: 484391/89
od8 300,-/osoba
Remisens Casa Bel Moretto - Pobytové zájezdy

Remisens Casa Bel Moretto

Země: Slovinsko


Stravování: polopenze
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Říjen

Délka pobytu: 6 až 10 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • polopenze

Výhody nabídky 1 Depandance hotelu Metropol

Výhody nabídky 2 Oblíbené letovisko

Výhody nabídky 3 Nedaleko centra a pláže

Středisko PortorožPraha: 770 km, Brno: 630 km, Bratislava: 565 km

Poloha Jedná se o depandance hotelu Metropol, která se nachází v oblíbeném přímořském letovisku v Portoroži, nedaleko chorvatských hranic.

Pláž Hotelová, částečně travnatá a betonová pláž se nachází cca 150 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek. Městská upravená pláž cca 600 m od hotelu, kde jsou také lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení Recepce, bar, restaurace, výtah, garaž, bazény, fitness, wellness, Wi-Fi připojení*Některé vybavení je součástí hlavní budovy hotelu Metropol

Ubytování Hotelové pokoje jsou vybavené vlastním soc.zařízením (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), TV/Sat., trezorem, telefonem a Wi-Fi připojením.

Strava Polopenze v restauraci hotelu MetropolRestaurace Remisens (Hotel Metropol)Tartini bar (Hotel Metropol)

Sport a zábava Hosté mají možnost využívat venkovní i vnitřní bazény hotelu Metropol. Také je možnost využít hotelové wellness a posilovnu.Okolí hotelu nabízí rovněž pestrou škálu sportovních aktivit (pěší turistika, cykloturistika, tenis, stolní tenis, fotbal, basketbal, volejbal, mini golf, plážový volejbal, vodní sporty na pláži).Portorož také patří k nejoblíbenějším přímořským letoviskům ve Slovinsku. Ve městě, či jeho blízkém okolí, lze spatřit mnoho památek a zajímavostí, například jednu z nejdelších pláží ve Slovinsku, kostel sv. Bernardina nebo Park Forma Viva.

Informace Parkování je možné v hotelové garáži.*od 1.6. do 30.9 za poplatek 14 EUR/denDomácí zvířata jsou povolena na vyžádání a za poplatek cca 27 EUR/den.Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání zdarma.

Remisens Casa Bel Moretto - Pobytové zájezdyRemisens Casa Bel Moretto - Pobytové zájezdyRemisens Casa Bel Moretto - Pobytové zájezdyRemisens Casa Bel Moretto - Pobytové zájezdyRemisens Casa Bel Moretto - Pobytové zájezdyRemisens Casa Bel Moretto - Pobytové zájezdyRemisens Casa Bel Moretto - Pobytové zájezdyRemisens Casa Bel Moretto - Pobytové zájezdyRemisens Casa Bel Moretto - Pobytové zájezdyRemisens Casa Bel Moretto - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Histrion

Hotel Histrion

Země: Slovinsko

Středisko: Portorož

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 4 až 8 dnů

č. zájezdu: 485112/109
polopenze
vlastní doprava
od5 790,-/osoba
  Hotel Haliaetum

  Hotel Haliaetum

  Země: Slovinsko

  Destinace: Jadran

  Středisko: Izola

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Duben - Říjen

  Délka pobytu: 4 až 8 dnů

  č. zájezdu: 483047/109
  polopenze
  vlastní doprava
  od5 190,-/osoba
   Grand Hotel Bernardin

   Grand Hotel Bernardin

   Země: Slovinsko

   Středisko: Portorož

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Duben - Říjen

   Délka pobytu: 4 až 8 dnů

   č. zájezdu: 481015/109
   polopenze
   vlastní doprava
   od6 990,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit