Aminess Maravea Camping Resort

Chorvatsko, Novigrad

č. zájezdu: 484290/109
od948,-/osoba
-17%sleva
Last minute
Aminess Maravea Camping Resort - Istrie - Chorvatsko, Novigrad - Pobytové zájezdy

Aminess Maravea Camping Resort

Země: Chorvatsko

Destinace: Istrie

Středisko: Novigrad


Stravování: bez stravování
Doprava: autobusem, vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Říjen

Délka pobytu: 4 až 10 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava
 • autobusem

Možnosti stravování

 • bez stravováníPopis:

  Letní dovolená v Novigrad, ubytování v moderním resortu Aminess Maravea Camping s bazénovým komplexem a pláží táhnoucí se podél resortu!

  • Pobyt na 3–7 nocí v letovisku Novigrad, Chorvatsko
  • Ubytování v resortu Aminess Maravea Camping
  • Klimatizované mobilhomy až pro 6 osob
  • Vlastní forma stravování
  • Pláž cca 50–250 m od ubytování 
  • Plážový servis za poplatek
  • Domácí mazlíčci povoleni
  • Bohaté sportovní vyžití
  • Bazénový komplex se slunečníky a lehátky k dispozici
  • Animační programy pro děti i dospělé
  • Parkoviště a WiFi připojení zdarma
  • Doprava vlastní i autobusová 

  Letní dovolená na Istrii v Novigradu

  Novigrad je turistické letovisko na západním pobřeží Istrie. Město je známé především svým historickým a kulturním dědictvím. Nachází se zde přístav Mandrač. Novigrad je vzdálen cca 15 km od Umagu. Novigrad je často představován jako destinace pro sportovně zaměřenou rekreaci. Centrum Novigradu nabízí k pobavení různé hudební festivaly, koncerty, slavnosti nebo diskotéky.

  Ubytování v resortu Aminess Maravea Camping

  Aminess Maravea Camping Resort v Novigradu je skutečnou oázou pro milovníky přírody a nabízí veškeré vybavení, na které si jen vzpomenete. Obklopen vinicemi, olivovými háji a duby, s krásným výhledem na Jaderské moře, poskytuje veškerou svobodu, kterou potřebujete. Jeho působivá sportovní, zábavní a gurmánská nabídka zaručuje idylickou rodinnou dovolenou. Nachází se cca 4 km od centra měst Novigradu, kam se dostanete po úžasné přímořské promenádě. Resort klientům nabízí restaurace (s kuchařskou show, na terase u moře), bar, pekárnu, obchod, bazénový komplex s dětským bazénem a místem pro opalování se slunečníky a lehátky zdarma. Hosté mohou využít krytý bazén s prosklenou střechou v sousedním hotelu Aminess Maestral (cca 4 km) za poplatek. Resort dále nabízí fotbalové hřiště (s umělou a přírodní trávou), workout oblast, tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal a minigolf, multifunkční sportovní hřiště pro fotbal, basketbal a házenou a bohatý výběr z vodních sportů (půjčovna kajaků, šlapadel, vodních skútrů). Hosté si mohou vypůjčit kolo a užít si asi 500 značených přímořských cyklostezek v okolí. Dále se v resortu můžete těšit na sportovní a zábavní aktivity, které resort každodenně pořádá, nebo také na večerní programy s živou hudbou, koncerty a tanečními vystoupeními. Domácí mazlíčci jsou zde povoleni na vyžádání u CK a za poplatek 15 €/den (platba na místě).

  Mobilhome Holiday Maravea Premium Village

  Mobilhome až pro 6 osob se skládá ze 2 dvoulůžkových pokojů (jeden s manželskou postelí), obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, 2 koupelen a terasy se závěsy a posezením. Mobilhome dále disponuje SAT/TV, klimatizací a WiFi připojením zdarma. Mobilhomy se nacházejí v jedné ze tří Maravea vesniček (Istrien, Mediterranean a Relax). Klienti obdrží mobilhome dle dostupnosti – nemohou si rezervovat ani jednu z vesniček. 

  Mobilhome Holiday Mirami Premium–Family Village

  Mobilhome až pro 6 osob se skládá ze 2 dvoulůžkových pokojů (jeden s manželskou postelí), obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, 2 koupelen a terasy se závěsy a posezením. Mobilhome dále disponuje SAT/TV, klimatizaci a WiFi připojením zdarma. Tento typ mobilhomů se nachází ve vesničce Mirami Family. 

  Stravování

  • Stravování probíhá ve vlastní režii klientů
  • Hosté si mohou vařit ve vybaveném kuchyňském koutě svého mobilhomu
  • Restaurace se nachází přímo v resortu

  Pláž cca 50–250 m od ubytování

  Oblázková kamenitá a dlážděná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 50–250 od mobilhomů (v závislosti na umístění mobilhomu v resortu). K dispozici je zde plážový servis za poplatek (ceník na místě). Těšit se můžete na pláže, oceněné Modrou vlajkou, značící čistotu a kvalitu pláže. Moře je zde panensky čisté. Na pláži je široká nabídka již zmiňovaných vodních sportů a k dispozici přímořský tzv. přílivový bazén s mořskou vodou. Domácí mazlíčci jsou povoleni na zvláštní části pláže. 

  Cestujete s dětmi? 

  Resort pořádá pro děti animační programy s profesionálními pedagogy formou denních kreativních aktivit a workshopů (výroba suvenýrů, hledání pokladu apod.) a nabízí dětské mini kluby se zábavou odpovídající věkové kategorii (ve věku 4–15 let). Dále jsou zde k dispozici dětské bazény a dětské hřiště. Večer se mohou děti těšit na mini disco, bubble party, minikino a další. 

  Sport a zábava

  Resort disponuje venkovním bazénem s barem, hřištěm na fotbal, volejbal, plážový volejbal, basketbal, házenou. Dále jsou zde i tenisové kurty, minigolf, paintball, půjčovna kol. V sousedním hotelu Aminess Maestral je možnost využít wellness centrum a krytý bazén za poplatek. Nechybí zde ani široká nabídka vodních sportů. Pro milovníky cyklistiky se zde nachází asi 500 označených cyklistických stezek různých úrovní. Vodní park Istralandia je vzdálen cca 8 km od resortu a nabízí spoustu vodních tobogánu, bazénů s hydromasáží, dětský bazén se skluzavkami a plno další zábavy pro děti i dospělé. Resort pořádá již zmiňované každodenní animační programy pro děti i dospělé formou sportovních, zábavních a večerních programů.

  Tipy na výlety

  • Vodní park Istralandia
  • Amfiteátr v Pule
  • Plitvická jezera v Istrii
  • Jezero Bled
  • Jeskyně Baredine
  • Výlet lodí do Benátek 

  Bez delegáta 

  Delegát není k dispozici a klienti obdrží v pokynech k zájezdu 5–7 dní před odjezdem telefonní číslo na asistenční linku CK. V případě potřeby (problémy při ubytování, pozdější příjezd na ubytování apod.) volejte asistenční linku CK. V případě úrazu kontaktujte rovnou linku pojišťovny a využijte její asistenční služby (tel. číslo najdete na kartičkách pojištěnce).

  Důležité informace

  • Check in od cca 16.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod. 
  • Povinná pobytová taxa je zahrnuta v ceně
  • Cestovní kancelář není pořadatelem animačních programů a nemůže garantovat rozsah, četnost, či kvalitu poskytovaných služeb. Animační programy standardně probíhají v cizím jazyce. Animační program mohou navštěvovat děti různých věkových kategorií, avšak u nízkého věku dětí může být vyžadován dozor blízké dospělé osoby.
  • Závěrečný úklid je zahrnut v ceně
  • Spotřeba plynu, vody a elektřiny zahrnuta v ceně
  • Povlečení a ručníky se mění 1×/týden zdarma. V případě přání vícečetné výměny povlečení je třeba uhradit 15 €/výměna/mo­bilhome. Ručníky za poplatek 10 €/výměna/mo­bilhome (platba na místě)
  • Domácí mazlíčci jsou zde povoleni na vyžádání u CK a za poplatek 15 €/den (platba na místě) 
  • Plážový servis za poplatek (ceník na hotelu)
  • Využití wellness, fitness a krytého bazénu v sousedním hotelu Aminess Maestral je omezeno na 2 hod. z důvodu covid opatření (vstup je na rezervaci na recepci hotelu a za poplatek)
  • WiFi připojení v mobilhomech zdarma (CK neručí za kvalitu připojení a za případné výpadky)
  • Parkování u resortu zdarma (omezená kapacita, nelze rezervovat)
  • Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd (kolem 6 hodiny ranní) a na cestu zpět pozdější odjezd ve večerních hodinách (kolem 22.00 hod.)
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas


Aminess Maravea Camping Resort - Istrie - Chorvatsko, Novigrad - Pobytové zájezdyAminess Maravea Camping Resort - Istrie - Chorvatsko, Novigrad - Pobytové zájezdyAminess Maravea Camping Resort - Istrie - Chorvatsko, Novigrad - Pobytové zájezdyAminess Maravea Camping Resort - Istrie - Chorvatsko, Novigrad - Pobytové zájezdyAminess Maravea Camping Resort - Istrie - Chorvatsko, Novigrad - Pobytové zájezdyAminess Maravea Camping Resort - Istrie - Chorvatsko, Novigrad - Pobytové zájezdyAminess Maravea Camping Resort - Istrie - Chorvatsko, Novigrad - Pobytové zájezdyAminess Maravea Camping Resort - Istrie - Chorvatsko, Novigrad - Pobytové zájezdyAminess Maravea Camping Resort - Istrie - Chorvatsko, Novigrad - Pobytové zájezdyAminess Maravea Camping Resort - Istrie - Chorvatsko, Novigrad - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Aminess Port 9 Residence

Aminess Port 9 Residence

Země: Chorvatsko

Destinace: Dalmácie

Středisko: Ostrov Korčula - Korčula

Ubytování: Aminess Port 9 Residence

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 4 až 8 dnů

č. zájezdu: 484288/109
bez stravování
vlastní doprava
od1 538,-/osoba
  Aminess Port9 Resort

  Aminess Port9 Resort

  Země: Chorvatsko

  Středisko: Korčula

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Květen - Říjen

  Délka pobytu: 4 až 15 dnů

  č. zájezdu: 485271/89
  polopenze
  vlastní doprava
  od5 089,-/osoba
   Lanterna Premium Camping Resort HC

   Lanterna Premium Camping Resort HC

   Země: Chorvatsko

   Destinace: Istrie

   Středisko: Poreč

   Ubytování: …Premium Camping Resort HC

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Duben - Září

   Délka pobytu: 4 až 14 dnů

   Osob: 5, 7 osob

   č. zájezdu: 482829/3
   bez stravování
   vlastní doprava
   od3 360,-/byt

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit