Léčebný dům Rubín, Smaragd, Minerál

č. zájezdu: 484384/89
od7 050,-/osoba
Léčebný dům Rubín, Smaragd, Minerál - Pobytové zájezdy

Léčebný dům Rubín, Smaragd, Minerál

Země: Slovensko


Stravování: plná penze
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Prosinec

Délka pobytu: 4 až 6 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • plná penze

Výhody nabídky 1 V srdci nejmenšího a nejjižneji položeného lázeňského městečka.

Výhody nabídky 2 Místo v největším počtem slunečných dní v roce. 

Výhody nabídky 3 Unikátní léčivá minerální voda.

Středisko DudincePraha: 500 km, Brno: 280 km, Bratislava: 175 km

Poloha Léčebné domy se nacházejí v centru nejmenšího a nejjižnějšího lázeňského městečka na Slovensku. Dudince se pyšní největším počtem slunečných dní v roce.

Vybavení Recepce, hotelová restaurace, sluneční terasa, uschovna zavazadel a kol, kavárna s letní terasou, společenské sály, wifi připojení, ambulance lékařů a lékařská pohotovost, kadeřnictví a kosmetika, Wellness, Lobby bar

Ubytování Ubytování je rozděleno do 3 budov. Léčebné domy Rubín a Smaragd a Kúpelný hotel Minerál.Léčebný dům Rubín- moderní zrekonstruovaný dům pro všechny, kteří hledají služby pod jednou střechou- součástí je balneoterapie Krištál, kde jsou poskytovány léčebné a relaxační procedury- jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje a apartmány – WC, sprcha nebo vana, LCD televizor, telefon, Wifi, chladnička, některé pokoje mají balkonLéčebný dům Smaragd- prostornější ubytování v tichém prostředí- tvoří jeden komplex s léčebným domem Rubín – na procedury a do wellness je možné projít suchou nohou díky prosklené spojovací chodbě- jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje a apartmány - WC, sprcha nebo vana, LCD televizor, telefon, Wifi, chladnička, některé pokoje mají balkonKúpelný hotel Minerál- v centru města Dudince, v těsné blízkosti kúpelného areálu, cca 390m od léčebného domu Rubín- nejkomfortnější kúpelný hotel v Dudincích- tiché prostředí ideální pro relaxační pobyty- moderní klimatizované pokoje- wellness přímo v hotelu- část procedur přímo v hotelu- jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové pokoje a apartmány - WC, sprcha nebo vana, LCD televizor, telefon, Wifi, chladnička, některé pokoje mají balkon, klimatizace

Nabídka programů Medical Gold – od 4 nocí- pobyt začíná povinnou vstupní lékařskou konzultací- ubytování v léčebných domech Rubín, Snmragd nebo Minerál- stravování formou plné penze – snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběrem z menu se salátovým bufetem- 3 léčebné procedury na noc pobytu ( podle doporučení lékaře ) od pondělí do soboty, v neděli se procedury nevykonávají- neomezený vstup do vnitřího vířivového bazénu Wellnea, vstup do vnějšího bazénu v Rubínu v době otevíracích hodinMedical Silver – od 4 nocí- pobyt začíná povinnou vstupní lékařskou konzultací- ubytování v léčebných domech Rubín, Smaragd nebo Minerál- stravování formou polopenze – snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu se salátovým bufetem- 2 léčebné procedury na noc pobytu ( podle doporučení lékaře ) od pondělí do soboty, v neděli se procedury nevykonávají - neomezený vstup do vnitřího vířivového bazénu Wellnea, vstup do vnějšího bazénu v Rubínu v době otevíracích hodinMedical Mini – 3 noci- pobyt začíná povinnou vstupní lékařskou konzultací- ubytování v léčebných domech Rubín, Smaragd nebo Minerál- stravování formou plné penze – snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběrem z menu se salátovým bufetem- 7 léčebných procedur podle doporučení lékaře- neomezený vstup do vnitřího vířivového bazénu Wellnea, vstup do vnějšího bazénu v Rubínu v době otevíracích hodinRomantic – 2 noci- ubytování v léčebných domech Rubín a Smaragd - stravování formou plné penze – možnost donášky dvou snídaní na pokoj, jedna romantická večeře s míchaným nápojem lásky v Restauraci Rubín, dva obědy a jedna večeře s výběrem z menu a salátovým bufetem v Restauraci Rubín- romantická masáž pro 2 osoby- neomezený vstup do vnitřího vířivového bazénu Wellnea, vstup do vnějšího bazénu v Rubínu v době otevíracích hodin, 2× 2-hodinový vstup do Vitálního světa Wellnea ( whirpool, sauny, tepidárium, relaxační zpna ), jedna Kleopatřina mléčná koupel pro 2 osoby v relaxační vaně

Strava Snídaně, Polopenze nebo Plná penze podle druhu balíčku

Sport a zábava Dudinská minerální voda léčí současné poruchy pohybového aparátu, neurologické poruchy a kardiovaskulární poruchy.Originální minerální voda s teplotou 27,4°C a minerály.

Informace

 • Příjezd od 15–17hod* Odjezd do 10hod* Parkování na bezplatném parkovišti cca 150m od léčebných domů, případně za poplatek přímo v areálu. Cena parkování 1–12 nocí 5€/den, 13 a více nocí 3€/den.UPOZORNĚNÍ : Večeře se podávají do 19:00hod. Při pozdějším check-inu není možné večeři posunout. Ale je možné zabezpečit studenou večeři na pokoj – nutné nahlásit na recepci 2 dny před příjezdem.
Léčebný dům Rubín, Smaragd, Minerál - Pobytové zájezdyLéčebný dům Rubín, Smaragd, Minerál - Pobytové zájezdyLéčebný dům Rubín, Smaragd, Minerál - Pobytové zájezdyLéčebný dům Rubín, Smaragd, Minerál - Pobytové zájezdyLéčebný dům Rubín, Smaragd, Minerál - Pobytové zájezdyLéčebný dům Rubín, Smaragd, Minerál - Pobytové zájezdyLéčebný dům Rubín, Smaragd, Minerál - Pobytové zájezdyLéčebný dům Rubín, Smaragd, Minerál - Pobytové zájezdyLéčebný dům Rubín, Smaragd, Minerál - Pobytové zájezdyLéčebný dům Rubín, Smaragd, Minerál - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Léčebný dům Slávia

Léčebný dům Slávia

Země: Slovensko

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Listopad

Délka pobytu: 7 až 11 dnů

č. zájezdu: 484406/89
plná penze
vlastní doprava
od12 180,-/osoba
  Léčebný dům Lux

  Léčebný dům Lux

  Země: Slovensko

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Duben - Listopad

  Délka pobytu: 7 až 11 dnů

  č. zájezdu: 484404/89
  plná penze
  vlastní doprava
  od12 180,-/osoba
   Léčebný dům Kľak

   Léčebný dům Kľak

   Země: Slovensko

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Duben - Říjen

   Délka pobytu: 7 až 11 dnů

   č. zájezdu: 484403/89
   plná penze
   vlastní doprava
   od12 180,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit