Léčebný dům Gabriela

č. zájezdu: 484402/89
od12 180,-/osoba
Léčebný dům Gabriela - Pobytové zájezdy

Léčebný dům Gabriela

Země: Slovensko


Stravování: plná penze
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Listopad

Délka pobytu: 7 až 11 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • plná penze

Výhody nabídky 1 Příjemné a klidné prostředí lázní.

Výhody nabídky 2 Cenově dostupné ubytování.

Výhody nabídky 3 Lázně Bojnice svou polohou, klimatem a složením termálních vod vytvářejí ideální podmínky pro léčebné procesy, regeneraci a odpočinek.

Středisko BojnicePraha: 395 km, Brno: 190 km, Bratislava: 170 km

Poloha Léčebný dům Gabriela se nachází v lázeňském areálu a nabízí pouze ubytování. Léřebné procedury a stravování se poskytují v Léčebném domě Bôrina (Baník), který je vzdálen cca 100m.

Vybavení V prostorách recepce se můžete připojit na WiFi. Prostory jsou nekuřácké.Procedury jsou poskytovány v LD Borina, který je vzdálený cca 100m.

Ubytování Léčebný dům poskytuje ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích jen s oddělenými lůžky, které jsou vybaveny sprchou, sociálním zařízením, telefonem, TV se satelitem a ledničkou.

Nabídka programů Léčebný pobyt Klasik:- minimálně 6 nocí.v ceně je zahrnuto- ubytování, plná penze (možnost výběru jídel od druhého dne pobytu), vstupní lékařská prohlídka, průměrně tři léčebné procedury denně (určeny lékařem dle vyšetření). Vstup do vnějšího bazénu není zahrnutý v ceně, nástupní den kterýkoli kromě soboty- pobyt začíná první den oběděm a končí snídaníProcedury jsou poskytovány od pondělí do soboty.Léčebný pobyt Dynamik- minimálně 6 nocí.v ceně je zahrnuto- ubytování, plná penze (možnost výběru jídel od druhého dne pobytu), vstupní lékařská prohlídka, průměrně tři léčebné procedury denně (určeny lékařem dle vyšetření).- klienti ubytování v léčebných domech Mier, Lysec, Klak, Zobor, Slavia a Ploska mají volný vstup do Vodního světa v léčebném domě Mier- klienti ubytování v léčebném domě Borina, Gabriela, Tribeč mají volný vstup do vnějšího bazénu v léčebném domě Borina ( v provozu od dubna – listopadu, po 15:00hod je možné využít i 2 vnitřní termální bazény-  nástupní den kterýkoli kromě soboty- pobyt začíná první den oběděm a končí snídaníProcedury jsou poskytovány od pondělí do soboty.Volný vstup do Vodního světa v LD Mier (komplex 4 termálních bazénů, 3 kryté bazény s teplotou 32–38° C, jeden venkovné bazén s teplotou 32–34° C).venkovní bazén je možné využít od 09:00, vnitřní bazény od 14:00.

Strava Stravování je zajištěno v LD Bôrina (Baník).Snídaně je formou švédských stolů, obě a večeře je formou výběru z 5–6 druhů jídel.Je zde i možnost bezlpekové nebo vegetariánské stravy.Pobyt začíná první den obědem (od 11:00) a končí poslední den po snídnaní (uvolnění pokoje do 10:00).

Sport a zábava Wellness a Relax (za poplatek):Wellness centrumSaunaVnitří  a venkovní bazénMasážeVířivkaV Saunové světě, který se nachází při  Léčebném dome Mier můžete najít : solnou koupel, balinkovou koupel, sanárium, fitness a finskou saunu. Vstup do venkovního bazénu se kupuje zvlášť na recepci.

Informace *Příjezd po 11hod*Odjezd do 10hod*Parkoviště přímo v areálu lázní zabezpečené rampou, za poplatek.*Držitel průkazu ZTP je od poplatku za parkování osvobozen.*Lázeňský poplatek (daň z ubytování) : 1,8€/osobu/noc, není zahrnut v ceně pobytu.*Pobyt s domácím mazlíčkem není možný.

Léčebný dům Gabriela - Pobytové zájezdyLéčebný dům Gabriela - Pobytové zájezdyLéčebný dům Gabriela - Pobytové zájezdyLéčebný dům Gabriela - Pobytové zájezdyLéčebný dům Gabriela - Pobytové zájezdyLéčebný dům Gabriela - Pobytové zájezdyLéčebný dům Gabriela - Pobytové zájezdyLéčebný dům Gabriela - Pobytové zájezdyLéčebný dům Gabriela - Pobytové zájezdyLéčebný dům Gabriela - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Léčebný dům Lux

Léčebný dům Lux

Země: Slovensko

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Listopad

Délka pobytu: 7 až 11 dnů

č. zájezdu: 484404/89
plná penze
vlastní doprava
od12 180,-/osoba
  Léčebný dům Kľak

  Léčebný dům Kľak

  Země: Slovensko

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Duben - Říjen

  Délka pobytu: 7 až 11 dnů

  č. zájezdu: 484403/89
  plná penze
  vlastní doprava
  od12 180,-/osoba
   Léčebný dům Velká Fatra

   Léčebný dům Velká Fatra

   Země: Slovensko

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Duben - Prosinec

   Délka pobytu: 4 dny

   č. zájezdu: 453019/89
   polopenze
   vlastní doprava
   od6 590,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit