Island nejen pro seniory 55+

Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

Tradiční poznávací zájezd na Island mimo hlavní turistickou sezónu. Cestujte po Islandu s naším poznávacím zájezdem, který není určen pouze pro osoby starší 55 let. Navštívíte nejzajímavější místa ostrova, včetně národního parku Þingvellir, gejzíru Strokkur, vodopádu Gullfoss a mnoha dalších. Ubytování v komfortních chatkách s možností večeří. V květnu rozšířený program v Reykjavíku. Připojte se k nám na více než jen krátký eurovíkend a objevte krásy Islandu mimo hlavní turistickou sezónu.

Letecká varianta s ubytováním v penzionu Komfort

Termín Běžná cena [Kč] Cena po slevě 55+ [Kč] Odletové místo Svoz Stav prodeje
1.5. – 6.5.2024 36 400 34 400 přímý let Praha na dotaz volná místa
2.6. – 6.6.2024 34 800 32 800 přímý let Praha na dotaz volná místa
25.8. – 29.8.2024 34 800 32 800 přímý let Praha na dotaz volná místa

Rezervujte online kliknutím na termín nebo na emailu info@summittour.cz případně telefonicky na 774 418 009.

Bližší popis ubytování a stravy

  • Jelikož zajišťujeme ubytování na zájezdech tak, aby co nejlépe vyhovovalo charakteru zájezdu umístěním v přírodě nebo ve městech a přijatelným vybavením pokojů za příznivou cenu, může být v některých zájezdech ubytování více kategorií. V popisu ceny zájezdu a zde je uveden typ ubytování, který je v zájezdu nejčastěji používán. Níže uvedený popis vystihuje přibližnou charakteristiku ubytovací kategorie. Rozměry, vybavení a další náležitosti se mohou místně lišit.
  • Chata Island – chatky nebo penziony KOMFORT. Noclehy jsou zajištěny ve dvoulůžkových pokojích penzionu nebo komfortních chatek. Garance lůžka včetně lůžkovin. Každá chatka má vlastní sociální vybavení a kuchyňku, vč. základního nádobí a příborů. V penzionu je k dispozici společná kuchyňka.
  • Negarantujeme ubytování osob stejného pohlaví v jednom pokoji/chatě.
  • Za příplatek je možnost objednání večeří o 2 chodech.
  • Snídaně: většinou formou „samoobsluhy“ z připravených táců (máslo, vejce, vločky, sýry, ryby, marmelády, salámy, paštiky, ovoce, zelenina apod.). Skladba stolů se místně liší. Součástí je čaj, káva, mléko, džus apod. Dle místních zvyklostí se z prostoru snídaní nesmí vynášet žádné potraviny (pod pokutou)! V některých místech je snídaně podávána formou „kontinentální“ snídaně, tzn. snídaně je servírována na talíři každému klientovi, jídlo ani nápoje si zpravidla není možné přidat.
  • Večeře: zpravidla obsaženo hlavní jídlo o jednom chodu a dezert, součástí ceny večeře není kromě vody žádné pití (klient si případně hradí na místě sám). Místo dezertu může být v ceně polévka.

Náročnost zájezdu:

  • Během zastávek na trase je více času na lehké vycházky v přírodě. Většinou do 3 hodin, výjimečně vícehodinový pobyt venku. Chůze nezpevněným terénem, občas přes mokřady nebo lávovým (či popelovým) polem. Doporučujeme nepromokavou a pevnou turistickou obuv.
  • Tento zájezd není vhodný pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace.

Tipy na další podobné zájezdy na Island: