IRSKO

č. zájezdu: 484345/120
od31 420,-/osoba
-2%sleva
First minute
IRSKO - Poznávací zájezdy

IRSKO

Země: Irsko

Ubytování: IRSKO


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Červenec

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Popis zájezdu

POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Galway – Kylemore Abbey – Bunratty Castle – Cahir – Ring od Kerry – Dublin – Powerscourt – Glendalough

Program1. den: Odlet z Prahy v 11.50 hod. přímým letem s Aer Lingus do Dublinu (13.30 hod.). Přejezd přes centrální Irsko, během cesty krátká zastávka v krásném městečku Athlone (turistickou atrakcí je Athlone Castle z roku 1129 a kostel svatého Petra a Pavla. V Athlone se nachází Sean's Bar, údajně existující nepřetržitě od 9. století a zapsaný v Guinnessově knize rekordů jako nejstarší hospoda v Evropě). V podvečer příjezd do Galway. Ubytování, nocleh ve 4**** hotelu Clybaun v Galway ve čtvrti Knocknacarra.2. den: Prohlídka města GALWAY a CONNEMARY – drsný kraj plný jezer, zálivů, močálů a hor, který působí jako podivuhodný kout země, jenž někteří lidé nazývají rájem. Zastávka v městečku CLIFDEN, návštěva skvostného kláštera a zahrad KYLEMORE ABBEY. Nocleh ve stejném hotelu v Galway.3. den: Přejezd do oblasti THE BURREN – fascinující, neobvyklá a drsná divočina. Zastávka u Poulnabrone Dolmen. Přejezd ke CLIFFS OF MOHER – vyhlídka z útesů až 200 m vysokých, které patří k nejkrásnějším pobřežním útesům Evropy. Návštěva BUNRATTY CASTLE – zachovalého, nábytkem vybaveného hradu včetně přilehlé vesničky – skanzenu, ze které si člověk osvojí znalosti o životě v Irsku na konci 19. století. Nocleh v hotelu Horse and Jockey Thurles/ 1. termín nebo Hayes Thurles / 2. termín.4. den: Návštěva jedné z nejmalebnějších oblastí Irska – RING OF KERRY – jízda po části poloostrova Iveragh se spoustou nádherných vyhlídek. Městečko KENMARE s domky v pastelových barvách, zastávka u vodopádu TORC, impozantní zámek MUCKROSS HOUSE, vodní zahrady a nádherný výhled na Killarneyské jezero. Návrat na ubytování, nocleh.5. den: ROCK OF CASHEL – vápencový pahorek s pozoruhodnou impozantní zříceninou hradu z 12. století, bývalého sídla keltských králů, vévodící stejnojmennému městečku. Významný církevní areál patří mezi nejdůležitější historické stavby Irska. CAHIR – krásné historické město, kterému dominuje hrad ze 13. století, návštěva známé SWISS COTTAGE. KILKENNY – překrásné městečko se zachovalým hradem. Přejezd do Dublinu do hotelu The Lucan Spa (3 noci).6. den: Prohlídka malebných JAPONSKÝCH ZAHRAD z počátku 20. století a IRSKÉHO NÁRODNÍHO HŘEBČÍNA – centra chovu irských dostihových koní. DUBLIN – hlavní a největší město Irské republiky, sídlo irských vládců. Prohlídka více jak 1.000 let starého města – známá katedrála sv. Patrika, hrad, univerzita Trinity College, Grafton Street ad. Večerní atmosféra ve světoznámé hospodské a barové čtvrti TEMPLE BAR v centru Dublinu. Nocleh ve stejném hotelu.7. den: Návštěva úchvatných zahrad POWERSCOURT GARDENS, o kterých se říká, že jsou nejhezčí v celém Irsku. Klášter GLENDALOUGH v pohoří Wicklow. Nocleh ve stejném hotelu.8. den: Brzy ráno transfer na letiště, v 07.35 hod. odlet z Dublinu do Prahy. Přílet do Prahy v 11.10 hod.

POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Galway – Kylemore Abbey – Bunratty Castle – Cahir – Ring od Kerry – Dublin – Powerscourt – Glendalough

Stravování


3× snídaně

Ubytování


7× ubytování v hotelu+/ (2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením)

Cena zahrnuje:

 • letenku Praha – Dublin – Praha včetně palubního zavazadla 10 kg/osoba
 • dopravu klimatizovaným autokarem
 • 7× ubytování v hotelu***+/**** (2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením)
 • 3× snídani
 • průvodce
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • cestovní pojištění
 • doporučená částka na vstupné: cca 100 €
 • odbavené zavazadlo 20 kg (doporučujeme 1× do dvojice) = 2.060,– Kč

Podobné zájezdy

Irsko - grand tour, letecky

Irsko - grand tour, letecky

Země: Irsko

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Duben, Květen

Délka pobytu: 5 dnů

č. zájezdu: 480252/113
snídaně
letecky
od32 990,-/osoba
  Irsko letecky (fly and drive)

  Irsko letecky (fly and drive)

  Země: Irsko

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Duben - Prosinec

  Délka pobytu: 4 dny

  č. zájezdu: 480122/113
  snídaně
  letecky
  od21 190,-/osoba
   Irsko - Nejkrásnější místa Irska pěšky - hotel

   Irsko - Nejkrásnější místa Irska pěšky - hotel

   Země: Irsko, Velká Británie

   Středisko: Dublin, Croagh Patrick,…

   Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

   Termíny: Srpen

   Délka pobytu: 9 dnů

   Osob: 1 osoba

   č. zájezdu: 417928/1
   snídaně
   letecky
   od44 990,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Poznávací zájezdy Irsko

    Pestrá nabídka poznávacích zájezdů do Irska letecky i autobusem

    Irská republika má jen jediného souseda. Je to již zmiňované Severní Irsko – délka hranic činí asi 360 km. Zbytek Irské republiky omývají moře. Ze západu je to Atlantický oceán, z jihu Keltské moře a z východu je to Irské moře.

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit