Hotel Marvida Family Lykia Botanika Beach

č. zájezdu: 484175/89
od10 609,-/osoba
Hotel Marvida Family Lykia Botanika Beach - Pobytové zájezdy

Hotel Marvida Family Lykia Botanika Beach

Země: Turecko


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Říjen

Délka pobytu: 5 až 16 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Výhody nabídky 1 all inclusive

Výhody nabídky 2 fitness 

Výhody nabídky 3 vhodné pro rodiny

Středisko Fethiye

Poloha Hotel je situovaný cca 200 metrů od pláže. Mezinárodní letiště Dalaman (DLM) je od hotelu vzdálené cca 50 kilometrů.

Pláž Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 200 metrů od hotelu. Na pláži jsou pro hosty slunečníky a lehátka zdarma.

Vybavení Hotel má celkem 235 pokojů rozprostřených v hlavní budově a 6 přilehlých budovách. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí otevřenou 24 hodin denně, klimatizaci, hlavní restauraci, 2 venkovní bazény (slunečníky a lehátka zdarma), bazénový var, plážový bar, směnárnu, Wi-Fi za poplatek.

Ubytování Pokoje typu Standard mají vlastní příslušenství (WC, sprcha nebo vana, fén), TV, telefon, minibar (za poplatek), trezor. Pokoj má balkon. Rodinné pokoje jsou až pro 4 osoby, jsou prostornější než pokoj Standard, ostatní vybavení mají stejné.

Strava All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne jsou k dispozici různé snacky, zákusky, káva, čaj a místní vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje. 

Sport a zábava Fitness; plážová volejbal; aerobik; stolní tenis; šipky. Za poplatek tenis; SPA centrum; masáže; hamam.

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků* transfery v destinaci* počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu* 24/7 služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc.Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.Na místě může být splatná místní pobytová taxa. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.

Hotel Marvida Family Lykia Botanika Beach - Pobytové zájezdyHotel Marvida Family Lykia Botanika Beach - Pobytové zájezdyHotel Marvida Family Lykia Botanika Beach - Pobytové zájezdyHotel Marvida Family Lykia Botanika Beach - Pobytové zájezdyHotel Marvida Family Lykia Botanika Beach - Pobytové zájezdyHotel Marvida Family Lykia Botanika Beach - Pobytové zájezdyHotel Marvida Family Lykia Botanika Beach - Pobytové zájezdyHotel Marvida Family Lykia Botanika Beach - Pobytové zájezdyHotel Marvida Family Lykia Botanika Beach - Pobytové zájezdyHotel Marvida Family Lykia Botanika Beach - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Selectum Family Comfort Side

Hotel Selectum Family Comfort Side

Země: Turecko

Středisko: Manavgat

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 4 až 15 dnů

č. zájezdu: 479458/138
all-inclusive
letecky
od19 590,-/osoba
  Hotel Club Paloma Family

  Hotel Club Paloma Family

  Země: Turecko

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Květen - Září

  Délka pobytu: 8 až 15 dnů

  č. zájezdu: 483095/89
  all-inclusive
  letecky
  od12 990,-/osoba
   Hotel Gold Island Family

   Hotel Gold Island Family

   Země: Turecko

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Květen - Listopad

   Délka pobytu: 8 až 16 dnů

   č. zájezdu: 482948/89
   all-inclusive
   letecky
   od15 990,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit