Hotel Azul Beach Resort Negril by Karisma

č. zájezdu: 480965/89
od57 569,-/osoba
Hotel Azul Beach Resort Negril by Karisma - Pobytové zájezdy

Hotel Azul Beach Resort Negril by Karisma

Země: Jamajka


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Březen - Prosinec

Délka pobytu: 9 až 16 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Výhody nabídky 1 na jedné z nejkrásnějších pláží světa

Výhody nabídky 2 Gurmet All inclusive

Výhody nabídky 3 oddělená část pro rodiny s dětmi a Adults Only

Výhody nabídky 4 všechny pokoje s výhledem na moře

Středisko Negril

Poloha Hotel se nachází přímo na nejkrásnější pláži Negrilu, cca 15 minut chůze od centra střediska. 70 km od Montego Bay

Pláž pláž Seven Mile Beach,přímo před hotelem se pravidelně umisťuje v žebříčku nejkrásnějších pláží světa, a je omývána teplým Karibským mořem.

Vybavení Milovníci vody se dostatečně vyřádí v 7 hotelových bazénech, jeden z nich je určen pouze pro dospělé.Pro děti je připraven  dětský klub, který zabaví děti ve věku 4–12 let. Pro děti do 4 let je zde Azulitos klub, který je určen pouze pro děti pod dohledem rodičů (služby chůvy jsou za poplatek).Hostům je k dispozici 9 res­taurací a 9 barů.

Ubytování Hotel má 285 pokojů, všechny s výhledem na moře a všechny s vlastním balkonem či terasou. Část resortu je vyčleněna zamilovaným dvojicím, a je adults only. Druhá část resortu je orientovaná na rodiny s dětmi, pro které nabízí prostornější rodinné pokoje.Všechny pokoje jsou vybaveny: Kli­matizace, plazmová televize, Blu Ray přehrávač, rozkládací pohovka, digitální sejf, minibar (doplňován 1× denně), žehlička s prknem, kávovar, balkon nebo terasa s posezením, telefon, fén na vlasy, dokovací stanice na I-pod Premium ocean view suite – velikost 40 m2, základní typ pokoje. Dostupný jak v sekci pro dospělé, tak i v rodinné sekci. Pokoj má k dispozici komorníka.  Premium ocean view swimp up suite – velikost 40 m2. Na rozdíl od základního typu, tento pokoj má z terasy přímý vstup do úzkého dlouhého bazénu vinoucího se podél. K dispozici jak v sekci pro dospělé, tak v rodinné sekci. Pokoj má k dispozici komorníka. Ocean view Family Suite – velikost 45m2, kapacita maximálně 2 dospělí a 2 děti. Oddělená ložnice (manželská postel) a samostatný obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro děti.

Strava Hotel funguje na bází gourmet all inklusive. Během svého pobytu můžete vyzkoušet jakoukoliv restauraci, ve které si budete vychutnávat vynikající perfektně nazdobené a gurmánsky prezentované pokrmy, vč. live cooking. Zahrnuty jsou i prémiové značky alkoholických i nealkoholických nápojů.

Sport a zábava denní aktivity zdarma: jóga, strečink, aqua aerobic, hodiny tance, posilovna, plážový volejbal, soccer, ping pong, kajaky, boogie board, hobie cat a kanoe. Za poplatek si můžete půjčit šnorchlovací vybavení, nebo zkusit potápění s přístrojem, či hlubokomořské rybaření. Po večerech hotel pořádá zábavné show, či posezení u živé hudby (Jamajka je zemí raggae, určitě si nenechte ujít tyto nakažlivé rytmy!).

Cena zahrnuje • leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků• transfery v cíli• počet nocí dle výběru• stravování v rozsahu all inclusive• český virtuální delegát na telefonu

Hotel Azul Beach Resort Negril by Karisma - Pobytové zájezdyHotel Azul Beach Resort Negril by Karisma - Pobytové zájezdyHotel Azul Beach Resort Negril by Karisma - Pobytové zájezdyHotel Azul Beach Resort Negril by Karisma - Pobytové zájezdyHotel Azul Beach Resort Negril by Karisma - Pobytové zájezdyHotel Azul Beach Resort Negril by Karisma - Pobytové zájezdyHotel Azul Beach Resort Negril by Karisma - Pobytové zájezdyHotel Azul Beach Resort Negril by Karisma - Pobytové zájezdyHotel Azul Beach Resort Negril by Karisma - Pobytové zájezdyHotel Azul Beach Resort Negril by Karisma - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Couples Negril

Couples Negril

Země: Jamajka

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Březen - Leden

Délka pobytu: 9 až 16 dnů

č. zájezdu: 476399/89
all-inclusive
letecky
od61 859,-/osoba
  Sandals Ochi Beach Resort

  Sandals Ochi Beach Resort

  Země: Jamajka

  Středisko: Ocho Rios

  Ubytování: Sandals Ochi Beach Resort

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Únor - Říjen

  Délka pobytu: 9 až 16 dnů

  Osob: 1-2 osoba

  č. zájezdu: 475931/5
  all-inclusive
  letecky
  od83 790,-/osoba
   Legends Beach Resort

   Legends Beach Resort

   Země: Jamajka

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Březen - Leden

   Délka pobytu: 9 až 16 dnů

   č. zájezdu: 477550/89
   snídaně
   letecky
   od34 429,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    24.1.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 35%

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    13.12.2023

    Vánoční poukaz na dovolenou

    Darujte zážitek! Originální poukaz na nákup dovolené od tuzemských i zahraničních touroperátorů.

    RSS, více aktualit