Rezidence Delfini

Itálie, Cupra Marittima

č. zájezdu: 473353/5
od1 701,-/osoba
-10%sleva
Rezidence Delfini - Palmová riviéra - Itálie, Cupra Marittima - Pobytové zájezdy

Rezidence Delfini

Země: Itálie

Destinace: Palmová riviéra

Středisko: Cupra Marittima

Ubytování: Rezidence Delfini


Stravování: bez stravování
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Výhody:

 • Pobyty - ČASOVÁ SLEVA 10 %

Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • bez stravování

Slevy

 • Pobyty – ČASOVÁ SLEVA 10 %

Nutná hotovost s sebou

Oblíbená rezidence díky své poloze a panoramatickému bazénu, který je umístěn na střeše rezidence. Rezidence je vhodná pro rodiny s dětmi.

rychly_prehled

bazénklimatiza­cesluneční terasaAP4, AP6

strucna_poloha

90 m od písečné pláženedaleko centranákupní možnostiklidnější letovisko

Poloha

Rezidence leží 90 metrů od moře (za železniční dráhou, kterou však lze pohodlně podejít praktickým podchodem) a nedaleko centra městečka Cupra Marittima. Poskytuje dovolenkové apartmány pro ty, kteří chtějí prožít veselou a odpočinkovou dovolenou a vychutnat si vše, co nabízí pobyt u moře.

Ubytování

Díky svým moderním a hezky zařízeným apartmánům, z nichž každý je vybaven klimatizací a dvojitým zasklením pro zaručení většího klidu, je rezidence rozhodně ideální volbou pro rodiny s dětmi, ale i pro dospělé osoby. Kromě toho je zde v pátém patře k dispozici bazén o rozloze 11×5 metrů a sluneční terasa s panoramatickým výhledem na moře a na historickou část městečka Cupra Marittima. Parkovat se dá (kromě srpna) přímo před rezidencí.Rezidence nabízí 38 prostorných apartmánů. K dispozici je balkon, klimatizace, SAT-TV, pračka, žehlicí prkno a žehlička, trezor. Apartmány jsou v rezidenci rozděleny do 3 typů – classic, comfort, superior. Apartmány pro 4 osoby classic (AP4) – 45 m2, plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon, klimatizace. Apartmány pro 4 osoby comfort (AP4+) – 45 m2, plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon, klimatizace, ložní prádlo a koupelnové prádlo, kryté parkovací místo, plážový servis (slunečník a 2 lehátka).Apar­tmány pro 4 osoby superior – 45 m2, plně vybavený kuchyňský kout s myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon, klimatizace, ložní prádlo a koupelnové prádlo, kryté parkovací místo, plážový servis (slunečník a 2 lehátka), TV v každém pokoji, CD-DVD přehrávač, wi-fi připojení, závěrečný úklid, uvítací koš s potravinami a domácími potřebami na uvítanou. Apartmán superior na vyžádání. Apartmány pro 6 osob classic (AP6) – 60 m2, plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, ložnice se spaním pro 2 osoby, příslušenství, balkon, klimatizace. Apartmány pro 6 osob comfort (AP6+) – 60 m2, plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, ložnice se spaním pro 2 osoby, příslušenství, balkon, klimatizace, ložní prádlo a koupelnové prádlo, kryté parkovací místo, plážový servis (slunečník a 2 lehátka).Apar­tmány pro 6 osob superior  – 60 m2, plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, ložnice se spaním pro 2 osoby, příslušenství, balkon, klimatizace, ložní prádlo a koupelnové prádlo, kryté parkovací místo, plážový servis (slunečník a 2 lehátka), TV v každém pokoji, CD-DVD přehrávač, wi-fi připojení, závěrečný úklid, uvítací koš s potravinami a domácími potřebami na uvítanou. Apartmán superior na vyžádání.

pojmenovani_za­rizeni1

Apartmán pro 4 osoby classic

popis_zarizeni1

Plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon, klimatizace.

pojmenovani_za­rizeni2

Apartmán pro 4 osoby comfort

popis_zarizeni2

Plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon, klimatizace, ložní prádlo a koupelnové prádlo, kryté parkovací místo, plážový servis (slunečník a 2 lehátka).

pojmenovani_za­rizeni3

Apartmán pro 6 osob classic

popis_zarizeni3

Plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, ložnice se spaním pro 2 osoby, příslušenství, balkon, klimatizace.

pojmenovani_za­rizeni4

Apartmán pro 6 osob comfort

popis_zarizeni4

Plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, ložnice se spaním pro 2 osoby, příslušenství, balkon, klimatizace, ložní prádlo a koupelnové prádlo, kryté parkovací místo, plážový servis (slunečník a 2 lehátka).

Stravování

Vlastní.

Poznámka

Bezbariérový přístup do 6 apartmánů (4× AP4 a 2× AP6) se nachází v přízemí rezidence. Jsou bezbarierové stejně jako společené prostory, zahrada, solárium, výtah a garáž.Na vyžádání možný pobyt s malým zvířetem za poplatek.Možnost půjčení kola.

Cena s vlastní dopravou zahrnuje

 • 7 nebo 14 nocí
 • klimatizace
 • spotřeby energií
 • asistenční služby.

Cena s vlastní dopravou nezahrnuje

 • Komplexní pojištění
 • plážový servis (apartmány typu classic)
 • závěrečný úklid
 • povlečení a koupelnové prádlo (apartmány typu classic)
 • pobytová taxa.

cena_vla_vrat­na_kauce

150 EUR/apartmán.

cena_vla_povin­ne_priplatky

Pobytová taxa cca 1 EUR/osoba a den, děti do 12 let neplatí.

cena_vla_priplatky

Závěrečný úklid (pokud neprovádí klient sám) 40–60 EUR/dle typu apartmánu, závěrečný úklid kuchyňského koutu (pokud si klient neprovádí sám) 25 EUR, povlečení 6 EUR/osobu, ručníky 6 EUR/osoba, pobyt se zvířetem 70 EUR (na úklid), plážový servis na týden (slunečník a 2 lehátka) červen a září 40 EUR, červenec 80 EUR, srpen 100 EUR. Parkovací místo (ceny za týden): červen, září 30 EUR, červenec 75 EUR, srpen 100 EUR.

Rezidence Delfini - Palmová riviéra - Itálie, Cupra Marittima - Pobytové zájezdyRezidence Delfini - Palmová riviéra - Itálie, Cupra Marittima - Pobytové zájezdyRezidence Delfini - Palmová riviéra - Itálie, Cupra Marittima - Pobytové zájezdyRezidence Delfini - Palmová riviéra - Itálie, Cupra Marittima - Pobytové zájezdyRezidence Delfini - Palmová riviéra - Itálie, Cupra Marittima - Pobytové zájezdyRezidence Delfini - Palmová riviéra - Itálie, Cupra Marittima - Pobytové zájezdyRezidence Delfini - Palmová riviéra - Itálie, Cupra Marittima - Pobytové zájezdyRezidence Delfini - Palmová riviéra - Itálie, Cupra Marittima - Pobytové zájezdyRezidence Delfini - Palmová riviéra - Itálie, Cupra Marittima - Pobytové zájezdyRezidence Delfini - Palmová riviéra - Itálie, Cupra Marittima - Pobytové zájezdy

Doprava

 • N1 – Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň (garantovaná odjezdová místa – platí u všech zájezdů a termínů) – bez příplatku!
 • N2 – Ústí n. L., Teplice, Bílina, Most, Louny, Slaný, Kladno, Chomutov, Ostrov n. O., K. Vary – příplatek 400 Kč
 • N3 – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Poděbrady, Kolín – příplatek 400 Kč
 • N4 – České Budějovice, Vodňany, Písek, Tábor – příplatek 400 Kč
 • N5 – Liberec, Jablonec, Turnov,Mladá Boleslav – příplatek 400 Kč
 • N6 – Cheb, Sokolov, Mariánské Lázně – příplatek 400 Kč
 • N7 – Klatovy, Domažlice – příplatek 400 Kč
 • N8 – Brno, Jihlava – příplatek 400 Kč

  Důležitá poznámka:

  Svozy N2 – N8 jsou garantovány při minimálním počtu 4 osob a více než 31 dní před odjezdem!

Svoz u autobusových zájezdů

N1 a nebo na trase zájezdu je bez příplatku.
N2–9 je za příplatek 400 Kč není-li u dané destinace uvedeno jinak.

Svoz u leteckých zájezdů

N2–9 za příplatek 500 Kč na osobu, není-li u dané destinace v ceníku uvedeno jinak.


Podobné zájezdy

Rezidence Pinetina

Rezidence Pinetina

Země: Itálie

Středisko: Silvi Marina

Ubytování: Rezidence Pinetina

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 8 až 15 dnů

Osob: 2-4, 2-6 osoby

č. zájezdu: 473310/5
bez stravování
vlastní doprava
od1 971,-/osoba
-10%sleva
Rezidence Azzurra

Rezidence Azzurra

Země: Itálie

Středisko: Silvi Marina

Ubytování: Rezidence Azzurra

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 8 až 15 dnů

Osob: 2-4 osoby

č. zájezdu: 473297/5
bez stravování
vlastní doprava
od2 511,-/osoba
-10%sleva
Rezidence Elite

Rezidence Elite

Země: Itálie

Destinace: Palmová riviéra

Středisko: Martinsicuro

Ubytování: Rezidence Elite

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 8 až 15 dnů

Osob: 2-6 osoby

č. zájezdu: 473302/5
bez stravování
vlastní doprava
od1 701,-/osoba
-10%sleva

Mohlo by vás zajímat:

Pobytově poznávací zájezdy

Pobyty s výlety

Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

Pobytové zájezdy pro seniory

Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

Aktuálně

5.12.2023

Island nejen pro seniory 55+

Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

21.7.2023

Velký okruh Slovinskem

Poslední volná místa na autobusový zájezd po krásách Slovinska od 22.8. do 27.8.2023

20.7.2023

Poslední volná místa do Londýna!

Poslední volná místa na jedinečný letecký poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie.

RSS, více aktualit