Rezidence Delfini

Itálie, Cupra Marittima

č. zájezdu: 473353/5
od1 890,-/osoba
Rezidence Delfini

Rezidence Delfini

Země: Itálie

Destinace: Palmová riviéra

Středisko: Cupra Marittima

Ubytování: Rezidence Delfini


Stravování: bez stravování
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec, Srpen, Září

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • bez stravování

Nutná hotovost s sebou

Oblíbená rezidence díky své poloze a panoramatickému bazénu, který je umístěn na střeše rezidence. Rezidence je vhodná pro rodiny s dětmi.

rychly_prehled

bazénklimatiza­cesluneční terasaAP4, AP6

strucna_poloha

90 m od písečné pláženedaleko centranákupní možnostiklidnější letovisko

Poloha

Rezidence leží 90 metrů od moře (za železniční dráhou, kterou však lze pohodlně podejít praktickým podchodem) a nedaleko centra městečka Cupra Marittima. Poskytuje dovolenkové apartmány pro ty, kteří chtějí prožít veselou a odpočinkovou dovolenou a vychutnat si vše, co nabízí pobyt u moře.

Ubytování

Díky svým moderním a hezky zařízeným apartmánům, z nichž každý je vybaven klimatizací a dvojitým zasklením pro zaručení většího klidu, je rezidence rozhodně ideální volbou pro rodiny s dětmi, ale i pro dospělé osoby. Kromě toho je zde v pátém patře k dispozici bazén o rozloze 11×5 metrů a sluneční terasa s panoramatickým výhledem na moře a na historickou část městečka Cupra Marittima. Parkovat se dá (kromě srpna) přímo před rezidencí.Rezidence nabízí 38 prostorných apartmánů. K dispozici je balkon, klimatizace, SAT-TV, pračka, žehlicí prkno a žehlička, trezor. Apartmány jsou v rezidenci rozděleny do 3 typů – classic, comfort, superior. Apartmány pro 4 osoby classic (AP4) – 45 m2, plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon, klimatizace. Apartmány pro 4 osoby comfort (AP4+) – 45 m2, plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon, klimatizace, ložní prádlo a koupelnové prádlo, kryté parkovací místo, plážový servis (slunečník a 2 lehátka).Apar­tmány pro 4 osoby superior – 45 m2, plně vybavený kuchyňský kout s myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon, klimatizace, ložní prádlo a koupelnové prádlo, kryté parkovací místo, plážový servis (slunečník a 2 lehátka), TV v každém pokoji, CD-DVD přehrávač, wi-fi připojení, závěrečný úklid, uvítací koš s potravinami a domácími potřebami na uvítanou. Apartmán superior na vyžádání. Apartmány pro 6 osob classic (AP6) – 60 m2, plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, ložnice se spaním pro 2 osoby, příslušenství, balkon, klimatizace. Apartmány pro 6 osob comfort (AP6+) – 60 m2, plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, ložnice se spaním pro 2 osoby, příslušenství, balkon, klimatizace, ložní prádlo a koupelnové prádlo, kryté parkovací místo, plážový servis (slunečník a 2 lehátka).Apar­tmány pro 6 osob superior  – 60 m2, plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, ložnice se spaním pro 2 osoby, příslušenství, balkon, klimatizace, ložní prádlo a koupelnové prádlo, kryté parkovací místo, plážový servis (slunečník a 2 lehátka), TV v každém pokoji, CD-DVD přehrávač, wi-fi připojení, závěrečný úklid, uvítací koš s potravinami a domácími potřebami na uvítanou. Apartmán superior na vyžádání.

pojmenovani_za­rizeni1

Apartmán pro 4 osoby classic

popis_zarizeni1

Plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon, klimatizace.

pojmenovani_za­rizeni2

Apartmán pro 4 osoby comfort

popis_zarizeni2

Plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon, klimatizace, ložní prádlo a koupelnové prádlo, kryté parkovací místo, plážový servis (slunečník a 2 lehátka).

pojmenovani_za­rizeni3

Apartmán pro 6 osob classic

popis_zarizeni3

Plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, ložnice se spaním pro 2 osoby, příslušenství, balkon, klimatizace.

pojmenovani_za­rizeni4

Apartmán pro 6 osob comfort

popis_zarizeni4

Plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, ložnice se spaním pro 2 osoby, příslušenství, balkon, klimatizace, ložní prádlo a koupelnové prádlo, kryté parkovací místo, plážový servis (slunečník a 2 lehátka).

Stravování

Vlastní.

Poznámka

Bezbariérový přístup do 6 apartmánů (4× AP4 a 2× AP6) se nachází v přízemí rezidence. Jsou bezbarierové stejně jako společené prostory, zahrada, solárium, výtah a garáž.Na vyžádání možný pobyt s malým zvířetem za poplatek.Možnost půjčení kola.

Cena s vlastní dopravou zahrnuje

 • 7 nebo 14 nocí
 • klimatizace
 • spotřeby energií.

Cena s vlastní dopravou nezahrnuje

 • Komplexní pojištění
 • plážový servis (apartmány typu classic)
 • závěrečný úklid
 • povlečení a koupelnové prádlo (apartmány typu classic)
 • pobytová taxa.

cena_vla_vrat­na_kauce

150 EUR/apartmán.

cena_vla_povin­ne_priplatky

Pobytová taxa cca 1 EUR/osoba a den, děti do 12 let neplatí.

cena_vla_priplatky

Závěrečný úklid (pokud neprovádí klient sám) 40–60 EUR/dle typu apartmánu, závěrečný úklid kuchyňského koutu (pokud si klient neprovádí sám) 25 EUR, povlečení 6 EUR/osobu, ručníky 6 EUR/osoba, pobyt se zvířetem 70 EUR (na úklid), plážový servis na týden (slunečník a 2 lehátka) červen a září 40 EUR, červenec 80 EUR, srpen 100 EUR. Parkovací místo (ceny za týden): červen, září 30 EUR, červenec 75 EUR, srpen 100 EUR.

Rezidence DelfiniRezidence DelfiniRezidence DelfiniRezidence DelfiniRezidence DelfiniRezidence DelfiniRezidence DelfiniRezidence DelfiniRezidence DelfiniRezidence Delfini

Doprava

 • N1 – Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň (garantovaná odjezdová místa – platí u všech zájezdů a termínů) – bez příplatku!
 • N2 – Ústí n. L., Teplice, Bílina, Most, Louny, Slaný, Kladno, Chomutov, Ostrov n. O., K. Vary – příplatek 400 Kč
 • N3 – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Poděbrady, Kolín – příplatek 400 Kč
 • N4 – České Budějovice, Vodňany, Písek, Tábor – příplatek 400 Kč
 • N5 – Liberec, Jablonec, Turnov,Mladá Boleslav – příplatek 400 Kč
 • N6 – Cheb, Sokolov, Mariánské Lázně – příplatek 400 Kč
 • N7 – Klatovy, Domažlice – příplatek 400 Kč
 • N8 – Brno, Jihlava – příplatek 400 Kč

  Důležitá poznámka:

  Svozy N2 – N8 jsou garantovány při minimálním počtu 4 osob a více než 31 dní před odjezdem!

Svoz u autobusových zájezdů

N1 a nebo na trase zájezdu je bez příplatku.
N2–9 je za příplatek 400 Kč není-li u dané destinace uvedeno jinak.

Svoz u leteckých zájezdů

N2–9 za příplatek 500 Kč na osobu, není-li u dané destinace v ceníku uvedeno jinak.


Podobné zájezdy

Rezidence La Pigna

Rezidence La Pigna

Země: Itálie

Ubytování: Rezidence La Pigna

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec, Srpen, Září

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 488563/14
bez stravování
vlastní doprava
od3 960,-/byt
  Rezidence La Playa

  Rezidence La Playa

  Země: Itálie

  Ubytování: Rezidence La Playa

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červenec - Listopad

  Délka pobytu: 8 dnů

  č. zájezdu: 488323/14
  bez stravování
  vlastní doprava
  od8 250,-/byt
   Rezidence Rubin

   Rezidence Rubin

   Země: Itálie

   Ubytování: Rezidence Rubin

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červenec - Listopad

   Délka pobytu: 8 dnů

   č. zájezdu: 488336/14
   bez stravování
   vlastní doprava
   od9 620,-/byt

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Aktuálně

    16.7.2024

    First minute poznávací zájezdy

    Nabízíme mimořádné slevy na oblíbené poznávací zájezdy do všech bezpečných zemí na sezónu 2024-2025

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    RSS, více aktualit