Pořadatelé zájezdů

Cestovní kanceláře a pořadatelé aktivní dovolené a pobytové dovolené

« předchozí 1 2 3 4 5 další »
20.6.2017

Firo Tour

2.6.2014

KM Travel

Specialista na Řecko, Chorvatsko, Itálie, Bulharsko, Turecko

10.4.2014

Cestovní kancelář TIP Travel

Slovenská jednička na trhu nyní i u nás a za zaváděcí ceny!

21.8.2013

CK Jasmine Travel

Naši cestovní kancelář mnoho z vás zná pod jejím původním názvem HORIZON TRAVEL. Vzhledem k tomu, že na trhu působí již léta subjekt podobného názvu, což nám dlouhou dobu působilo řadu nepříjemných problémů, rozhodli jsme se naši cestovní kancelář z čistě obchodních důvodů k jejím 15. narozeninám přejmenovat a nazvat ji - JASMINE TRAVEL.

4.2.2013

CK Neckermann

Cestovní kancelář Neckermann je součástí koncernu Thomas Cook Group

18.12.2012

CK Intertrans

Specialista na lyžování ve Francii

14.11.2012

For - Line Tour

Specialisté na zimní lyžařskou dovolenou

CK FOR-LINE tour, s.r.o. se sídlem v Brně působí na českém trhu v oblasti cestovního ruchu od roku 1993. Cestovní kancelář nabízí pobytové a lyžařské zájezdy s vlastní nebo autobusovou dopravou, kde k nástupním místům zajišťuje svozy z Čech a Moravy. V nabídce pro letní období najdete pobytové zájezdy k moři - Itálie, Chorvatsko, Španělsko, Černá Hora, Bulharsko. V zimním období nabízí lyžařské zájezdy u nás nebo do okolních Alp.

13.11.2012

CK Pux Travel

Specialisté na zimní lyžařské zájezdy do Francie, Rakouska a Itálie

PUXtravel není zimní cestovní kancelář náhodou. Zimní zájezdy totiž děláme proto, protože lyžování a snowboarding jsou naší vášní. V naší nabídce totiž najdete jen málo středisek, ve kterých někdo z PUXteamu týmu nebyl. Nejsme jen kancelářské krysy, které vám prodávají zajíce v pytli. Naopak. Moc dobře víme, jak má vypadat správná zimní dovolená, protože sami jezdíme. A přesně takovou dovolenou vám chceme dopřát. Podívejte se, kdo z PUXteamu navštívil která střediska a na čem projíždí Alpy.

31.5.2012

CK Pantour

Specialista na Řecko a Tureckou riviéru

Nabízíme pobytové zájezdy v celé oblasti Středozemního moře, specializujeme se na Krétu, Rhodos a Tureckou rivieru. V oblasti cestovního ruchu se pohybujeme již mnoho let. Z tohoto důvodu nabízíme spolehlivé i kvalitní služby v dlouhodobě prověřených hotelích či jiných ubytovacích zařízeních, a to za bezkonkurenční ceny.

21.5.2012

CK Conti

Specialista na lyžařské zájezdy, služby a přání pro skupiny a individuální klienty

celková nabídka: zájezdy a pobyty pro lyžaře a snowboardisty, letní pobyty a zájezdy na hory (cyklistika, turistika), letní pobyty a zájezdy k moři (vlastní dopravou, autokarem, a letecky), poznávací zájezdy, adventní zájezdy a výlety, prodej zlevněných zájezdů „last moment“ po celý rok, zájezdy (i jednotlivé služby) „na míru“ pro skupinu i rodinu.

« předchozí 1 2 3 4 5 další »