Apartmány Josef

Rakousko, Zillertal - Hintertux

č. zájezdu: 361770/11
od2 760,-/osoba
Apartmány Josef - Tyrolsko - Rakousko, Zillertal - Hintertux - Lyžařské zájezdy

Apartmány Josef

Země: Rakousko

Destinace: Tyrolsko

Středisko: Zillertal - Hintertux


Stravování: bez stravování
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Lyžařské zájezdy

Termíny: Únor - Květen

Délka pobytu: 4, 5, 6, 8 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • vlastní doprava

Možnosti stravování

  • bez stravování

skipas

Není zahrnutý v ceně pobytu a klienti si jej kupují sami na místě. Veřejné ceny skipasů najdete v informacích o středisku na záložce SKIPASY.

Místo pobytu

Juns (1.360 m) – horská obec, která se nachází mezi Hintertuxem s lanovkou na ledovec Hintertux (5 km) a Lanersbachem s lyžařskou oblastí Zillertal 3000. Dům se nachází jen 2 km od lanovky, která propojuje lyžařskou houpačku Eggalm – Rastkogel, jako součást Skiarény Zillertal 3000, která spojuje sjezdovky nad Mayrhofenem, Finkenbergem a Lanersbachem. Dům se nalézá v klidné slunné poloze s nádherným výhledem. Poblíž zastávka bezplatného skibusu, kterým se lze dostat během pár minut k lanovkám.

Ubytování a vybavení

Apartmány Josef – útulně zařízené apartmány pro 2–3 osoby (cca 43 m2) s jednou oddělenou ložnicí, apartmán pro 4 os. (cca 44 m2) a apartmán až pro 6 osob (cca 55 m2) se dvěma oddělenými ložnicemi, všechny disponují vybavenou kuchyní vč. kávovaru, el. sporáku s troubou, apod., jídelním koutem, koupelnou se sprchou, oddělené WC, SAT-TV, předsíň, velký balkón nebo terasa. K dispozici ručníky a ložní prádlo, možná donáška čerstvého pečiva.Parková­ní:u objektu zdarma.   

Stravování

Vlastní s možností vaření ve vybavené kuchyňce.

doprava

Vlastní

vcene

• ubytování na zvolený počet nocí včetně energií • ložní prádlo• ručníky • DPH

Povinné příplatky

• Turistická taxa: 1,80 €/os. (od 15 let) • Závěrečný úklid:  40 – 65 €/apartmán

Služby za příplatek

  • cestovní pojištění

POPIS_KATALOG

Místo pobytu a poloha: Juns (1.360 m) – horská obec, která se nachází mezi Hintertuxem s lanovkou na ledovec Hintertux (5 km) a Lanersbachem s lyžařskou oblastí Zillertal 3000. Dům se nachází jen 2 km od lanovky, která propojuje lyžařskou houpačku Eggalm – Rastkogel, jako součást Skiarény Zillertal 3000, která spojuje sjezdovky nad Mayrhofenem, Finkenbergem a Lanersbachem. Dům se nalézá v klidné slunné poloze s nádherným výhledem. Poblíž zastávka bezplatného skibusu, kterým se lze dostat během pár minut k lanovkám.Uby­tování a vybavení:  Haus Josef – útulně zařízené apartmány, k dispozici parkovací místa vedle domu, donáška pečiva. Apartmán (cca 43 m2) pro 2–3 osoby s jednou oddělenou ložnicí, vybavenou kuchyní vč. kávovaru, el. sporáku s troubou, apod., jídelní kout, koupelna se sprchou, oddělené WC, SAT-TV, předsíň, velký balkón, k dispozici ručníky a ložní prádlo. 

Aktuálně

28.11.2019

Sleva na exotické poznávací zájezdy až 15%

Slevy na exotické poznávací zájezdy pokračují nyní se slevou až 15% pouze do konce listopadu.

4.11.2019

Adventní zájezdy 2019

Doporučíme kam vyrazit nasát Vánoční atmosféru. Nabízíme Rakousko, Německo, Polsko, Slovensko, Maďarsko a další země.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů